Gdzie na urlop w Polsce?

desire   Druhu nieoceniony...
20 sierpnia 2016 08:05
Niestety polecane przez desire miejsce jest zajęte w terminach, jakie by mi odpowiadały, szukam dalej. Sprecyzowane zostało miejsce - szeroko pojęte Bieszczady. Termin - ok. 5-7 dni (w zależności od ceny) w granicach między 5 a 18 września. Nie wiem tylko, czy jadę sama, czy z moim M. Jeśli sama, to pokój jednoosobowy i konie mile widziane, jeśli razem, to pokój dwuosobowy, najlepiej z prywatną łazienką. Macie jeszcze jakieś propozycje? :kwiatek:


trohaniec ? http://www.konie-bieszczady.pl/pl/agroturystyka/cennik_i_rezerwacja.html    moi znajomi są tam co roku i są b. zadowoleni 🙂   
Noo i jest jeszcze Koliba Maryny - u dość ekscentrycznego malarza, ale tanio i przeeeeepięknie! http://bystre.polkaty.pl/index.html (tyle, że to blisko ukrainy i na totalnym zadupiu, ale tam mi sie osobiście najbardziej podobało), gospodyni zakręcona, świetna kobita 😀
JA ze swojej strony moge polecic Kozienice - blisko Warszawy ok.90km - z roki na rok coraz wiecej moich znajomych w te okolice jezdzi (nawet dzialki sobie kupuja):
-> http://kcris.pl/
->
W Karino b. fajne spokojne, zadbane konie. Jest też mini zoo w sezonie. Ogólnie super miejsce, nie za wielkie, bardzo miła obsługa, fajny hotel i SPA 😉 Berezka koło Polańczyka.
0014   Koniarzem zostaje się raz i na zawsze.
16 września 2016 19:35
Dzień dobry,
szukam na już miejsca na łonie natury, żeby można się było zrelaksować i napatrzeć na las/jezioro/góry/pola/morze/coś ładnego. Wyjazd dla pary z dwoma psami, jedna noc, może być nawet pod namiotem. Idealny byłby mały domek letniskowy nad jeziorem przy lesie... No i im bliżej Poznania tym lepiej, zna ktoś takie zacisze? 🙂
gory stolowe! Zalew w Radkowie, sa domki do wynajecia, widok na gory, piekne okolice - wlasnie wrocilam i jestem zakochana!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 października 2016 21:37
Czy jest komuś znane takie miejsce na sylwestra:
- dobry dojazd z Katowic
- możliwość wykupienia 3 noclegów dla 2 osób (widzę same pakiety po min. 5  😵 )
- bez balu, kuligu itp. (nie przeszkadza, gdyby był w budynku, ale nie chcemy korzystać)
- dające możliwość odpoczęcia od codzienności
- miło widziana łazienka w pokoju
i ....

- bez ceny czterocyfrowej  😎

"Nasze" miejsce na weekendy poszalało: z ok. 50 zł/os/doba w sylwka trzeba zapłacić 180 (!!  :ke🙂 + min. 5 noclegów, bo im się nie opyla trzymać pustego pokoju między świętami a sylwestrem, a chcemy po prostu odpocząć, pobyć razem, bez zaciągania kredytu  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 października 2016 22:03
a patrzyłaś na Pragę? Moja koleżanka tam ciągle jeździ bo fajnie i tanio 😉 chyba, że szukasz czegoś na łonie natury?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 października 2016 22:05
Jakoś o Pradze nie pomyślałam. popatrzę, chociaż wolałabym coś mnie zaludnionego
Kto ma fajną miejscówkę na Mazurach. Hotel jakiś fajny, z basenem. Albo chałupka letniskowa, ale jakaś taka bardziej wypaśna.
W ogóle najlepiej w jaki region pojechać?
Byłam na Mazurach raz, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu.
Z małoletnią jadę, lat 6, to atrakcje by się przydały.
i żeby nie było jedzenia   🤣
O i to to to! A nie tak w kółko śniadanie, obiad i kolacja. Jeden posiłek raz na 3 dni wystarczy...
pokemon, może folwark łękuk? www.lekuk.pl
Dziewczyny, szukam jakiejś fajnej agroturystyki nad morzem lub na mazurach nie za miliony monet. Fajnie by były jakieś atrakcje dla dzieci i niekoniecznie na końcu świata. Konei też mogą byc. Ktos coś?
Może Julie zapytaj? Jej teściowa ma ośrodek agro.

Ja w końcu wylądowałam tutaj:
http://stranda.pl
agulaj79 u mnie jakichś luksusów nie ma ale miłe pokoje, nad samym jeziorem i zjeść fajnie można, wiec zapraszam facebook.com/wydminygosciniec
Kurcze Pokemon fajnie tam. Szkoda, że w moim terminie już nie ma wolnym pokoi. A jakie tam są ceny (z ciekawości pytam)
Za tydzień zapłaciliśmy 3000. 2 dorosłe + 6 latka.
O i ja również polecam Gościniec Wydminy na wczasy na Mazurach  🙂
Hej 🙂 szukam jakiegoś fajnego agro w okolicach Chełmska Śląskiego na święta wielkanocne.  Dwie osoby + pies 🙂 ktoś? coś?
Kto ma fajną miejscówkę na Mazurach. Hotel jakiś fajny, z basenem. Albo chałupka letniskowa, ale jakaś taka bardziej wypaśna.
W ogóle najlepiej w jaki region pojechać?
Byłam na Mazurach raz, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu.
Z małoletnią jadę, lat 6, to atrakcje by się przydały.

Byłaś juz?
Ja uwielbiam Zamek Ryn. Jestem absolutnie zakochana w tym miejscu!
Też byłam. Fajnie. Z tym, że pokoje w samym zamku małe i słabe. Za to pokoje w Młynie należącym do zamku super. Ale niestety Młyn jest poza terenem zamku, po drugiej stronie ulicy. I jeśli się idzie czy to na basen, czy do restauracji w zamku, trzeba przejść ulicą, mijając się z ludźmi na ulicy. Trochę wkurzające. Ale pokoje są tego warte! Sam Młyn też ma restaurację, jakby co. Gdybym miała jeszcze raz wybierać, wybrałabym pokój w Młynie.

No a jak Mazury, to Mikołajki. Miałam przyjemność być w tym 5* hotelu "Mikołajki". Drogi, ale super. Pokoje odlot, żarcie odlot, spa, baseny. W sezonie całe Mikołajki huczą od atrakcji. Dla dzieci też się coś znajdzie. Rejsy statkiem, motorówką. Z Mikołajek blisko do Kadzidłowa do parku dzikich zwierząt. Blisko do Galindii- gdzie jest osada sprzed lat. Ludzie łażą  poprzebierani w stare stroje. Dzieciom powinno się podobać. Tyle, że to raczej w sezonie. Kadzidłowo chyba czynne cały czas. Trzeba by sprawdzić w necie.
Ja mam teraz fazę na jeżdżenie po hotelach w Polsce w ramach serwisu Travelist. Byłam już w hotelu Tristan w Katach Rybackich- strzał w 10! Teraz wybieram się do Grand Lubicz w Ustce. 
Łamie się jeszcze nad hotelem Lemon w Beskidach który na zdjęciach wyglada bosko- tylko co tam robić w okolicy?
Serio? Warto się zapisać na Travelist? Na czym to w ogóle polega?

Jeszczce nie byłam, jedziemy w lipcu 😀 Chciałam pojechać w ciężkim sezonie, żeby było co robić.
Travelist to taki booking.com, ale z fajnymi promocjami. Czasem można tam naprawdę ekstra nocleg w eksluzywnym hotelu w niedużych pieniądzach upolować😉

Najlepsze jest, że ja już tam miałam konto 😀 bo usiłowałam się zalogować 🙂
Czy słyszeliście moze o takim miejscu gdzie moznaby pojechać na 1 dzień Swiąteczny (WIELKANOC) od rana do wieczora z pełnym wyzywieniem i jakimiś atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych?
Niestety cała rodzina finansowo nie moze się zorganizować zeby pojechać gdzieś na kilka dni więc szukamy miejsca zeby wyskoczyć na 1 dzień, bez noclegu. Więc blisko stolicy i najlepiej z mozliwością zabrania psa  😉 Chodzi o to zeby nie siedzieć znów całych świąt przy stole tylko zeby było fajnie, wesoło i aktywnie.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 marca 2017 19:41
znacie jakąś zaciszną miejscowość ze spoko plażą w okolicach Trójmiasta? ja lubię wieś i lasy, matka rodzicielka chce miasto, musimy to pogodzić 🙂
madmaddie Wyspa Sobieszewska- Sobieszewo, Świbno- od centrum Gdańska 15- 20 minut autem, dojeżdża też komunikacja miejska i to często, a miejsce przecudne- fajne, czyste plaże, las, rezerwat "Ptasi Raj", sporo fajnych miejsc do zatrzymania się- pensjonaty, agro, w przyjemnych cenach. W zeszłym roku z córkami obłowiłyśmy się w osobiście zebrane bursztynki 🙂. Byliśmy z rowerami i całą Wyspę zjeździliśmy, można też promem wybrać się na Mierzeję Wiślaną.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 marca 2017 08:58
dziękować! 😀 ginę na bookingu w natłoku tych miejscowości :P
Polecicie jakieś fajne miejsce na rodzinny pobyt w Górach Świętokrzyskich ? bardziej baza wypadowa niż obiekt spa  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się