Końska Rewia Mody XI 2017

No taaaaak, nie wytrzymałam.....
wątek zamknięty
kitty, - ja mam tylko pytanie - gdzie Ty tą swoją kolekcję trzymasz? 🤣 Bo ja 20 szmat pomieścić nijak nie mogę... zazdraszczam szczerze kolekcji 🙂 Szczególnie, że widzę w tle moją wymarzoną derkę 😉
wątek zamknięty
keirashara nie pytaj.... ale moje koleżanki chętnie przywożą swoje połówki, żeby im uświadomić, że mają mało szmat  😂
wątek zamknięty
Chyba moja nowa ulubiona firma... Świetne wykonanie, wszystkie szczegóły, szczególiki! Jest szaaaaał!  😍 Mam jeszcze derkę do kompletu - wow! ale polar  💘 gruby, mięsisty, nie rozciągliwy jak polary Eskadrona (do nich porównuje, bo do tej pory jednak głównie E. były u mnie w pace).

Portfel ucierpi, ale jeszcze mam dwa kolory w najbliższych planach  😡 zdecydowanie czas na porządki w szafie, drobną wyprz i zrobienie miejsca na nowe szmaciątka  😍



wątek zamknięty
Bardzo ładne logo i granat ze złotym to ponadczasowa klasyka i chyba na każdej maści wygląda bardzo dobrze - ale do długich nauszników się chyba nigdy nie przekonam 😉 Dla mnie koń w nich wygląda "krzyżacko" i przez to dość komicznie. Trochę jakby założyć za długi, zwisający na krawędź brzucha czaprak :P
wątek zamknięty
Chyba moja nowa ulubiona firma... Świetne wykonanie, wszystkie szczegóły, szczególiki! Jest szaaaaał!  😍 Mam jeszcze derkę do kompletu - wow! ale polar  💘 gruby, mięsisty, nie rozciągliwy jak polary Eskadrona (do nich porównuje, bo do tej pory jednak głównie E. były u mnie w pace).

Portfel ucierpi, ale jeszcze mam dwa kolory w najbliższych planach  😡 zdecydowanie czas na porządki w szafie, drobną wyprz i zrobienie miejsca na nowe szmaciątka  😍



Te długie nauszniki nie latają i nie przesuwają się podczas skoków albo jazdy? Ta przedłużona część nie lata? Głupie pytanie ale nie miałam okazji na żywo widzieć nikogo w takich  🤣

Nie cytuj zdjęć!
wątek zamknięty
Piękna kolorystyka tego kompletu. Tylko mnie też te nauszniki nie przekonują. Ale czaprak obłęd. Poka derke!
wątek zamknięty
quantanamera, nie na każdego konia takie pasują, aczkolwiek na Cavaliadzie się napatrzyłam i u znajomej i się zakochałam 😁 Kobyła duża, ale Pams ze swoją główką to totalny elegancki krzyżaczek 😁

Ananas007, nie lata, na końcu jest pętelka, żeby zaczepić o nachrapnik 🙂

akzzi, uszy kwestia opatrzenia 😉 czekam na wkęcej zdjęć - napewno się pochwalę 😍
wątek zamknięty
Nirv, bosko. I kolorystyka i te zdjęcia <3 . Ale ja też fanką długich nauszników nie jestem i nie będę.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 marca 2017 17:51
Nirv piękne są te rzeczy z Fery, moja zawodniczka kupiła frak i koszulę i są piękne.
Jednak czapraki i derki mamy z Caballa, bo mamy własne logo, są obłędne.
Długie uszy lubię, ale nie u wszystkich koni i nie każdy krój( te wąskie dla mnie koszmar). Najbardziej leżą mi te z Equiline i Christina Sport.
Fery ładne, ale dla mnie dużo się na nich dzieje.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
23 marca 2017 17:53
Christina Sport była popularna w czasach jak pracowałam w Danii. Strasznie szybko się te produkty szmaciły. Dla mnie nie warte swojej ceny.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 marca 2017 18:31
Vissenna o widzisz, a mi się bardzo krój podobał. Dobrze, że mamy Equiline.
wątek zamknięty
Mi powiedziano że to od schockemohle, więc nie dziwi mnie słaba jakość :P A cena uuuu...
wątek zamknięty
Nirv, o mamo  😍 😍 cudo!!

Dziewczyny, ma któraś zdjęcie na koniu pad z nowej kolekcji Anky, kolor desert palm?  👀 już drugi raz macałam na żywo w sklepie i boję się, że mi się zleje z gniadym
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 marca 2017 22:58
Dżastin w wątku o produktach Anky, chyba Laguna wstawiała i to właśnie na gniadym oraz Quanta na kasztanie.
wątek zamknięty
Dżastin, macałaś w jakimś sklepie w okolicach Krakowa?  👀
wątek zamknięty
kitty, jezu chociaż mogłaś powiedzieć, że zamawiasz... ten granat!!!
wątek zamknięty
Nirv sam zestaw boski  😍
Ale podobnie jak niektóre przedmówczynie - nie lubię tych długich nauszników. Przez głupkowate skojarzenia jakie mam 😁 Dla mnie wyglądają jak mocno naciągnięte stringi 😉

Dżastin masz mojego gniadego w palm desert w wątku Anky
wątek zamknięty
nie lubię tych długich nauszników. Przez głupkowate skojarzenia jakie mam 😁 Dla mnie wyglądają jak mocno naciągnięte stringi 😉


Właśnie już nie chciałam tego pisać 😁 Niestety stringi i to męskie 😉
wątek zamknięty
Nirv, czadowo siwa wygląda  😜  😜 😜
Uwielbiam Ferę, mam dwa zestawy i czaję się na kolejne.  😉

wątek zamknięty
lusia722, o, dzięki :kwiatek:
Moona, Amigo ma Anky  🙂
Laguna,  :kwiatek: :kwiatek:

Edit: O nieee, dlaczego to zobaczyłam! Jest szał, lecę go kupić  😜  Powiem wam że na koniu duuużo zyskuje ten kolor 🙂 ogłaszam bankructwo...
wątek zamknięty
Obiecana derka Fery (+ stringi ofc 😁 )


wątek zamknięty
Derka cudo. O stringi jak się patrzy  😁 (sorki ale naprawdę nie mogę się pozbyć tego skojarzenia)
wątek zamknięty
Ja też nie mogę 🤣 Derka ładna, ale te nauszniki....

wątek zamknięty
hahahah no te nauszniki to niezły  koszmarek.
Ale kolory derki sa piękne.
wątek zamknięty
Czy ktoś może jeszcze widział gdzieś w sklepie, owijki eskadronowe w kolorze sangria i mango, albo doradzi jakiś zamiennik pasujący kolorystycznie....?
wątek zamknięty
quantanamera, zabiłaś system tym zdjęciem 😁 już wiem, czemu mówi się na nie słoniki 😁 mi one osobiście bardzo się podobają - wiadomo, co kto lubi 😉
wątek zamknięty
brzezinka, ja widziałam jakieś jump tec do mango, ale nie wiem jaki kolor dokładnie. A sama też szukam zamiennika i ni chu  🙄
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
28 marca 2017 17:56
Według mnie te długie nauszniki mają coś w sobie 😀 taką elegancję 🙂 choć teraz jak patrzę na te stringi... łeeee... zepsułyście mi obraz! Teraz już zawsze będę je widzieć  😂
A Fera sama w sobie baaaardzo mi się podoba 🙂 uderzają w wyższą półkę, ciekawe jak z jakością ubrań 🙂
wątek zamknięty
Nirv, - pięknie! 🙂 Mi się tam te nauszniki na Twoim koniu podobają - słoniki imo pasują, jak koń nie ma malowania, inaczej jest za dużo nadźgane 😉
Racjonalna, - różnie... beżowy frak macałam i całkiem ok był, czarny dotknęłam - tragedia. Nie wiem, czy inna seria jakaś, czy coś, ale materiał to jest lepszy w bluzach z lidla niż w tym czarnym fraku 🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.