sklepy internetowe

Wielki plusik dla konika  😍 :kwiatek:
+ dla GNL
Czy tylko ja nie mogę kupić nic w koniku? "Wywala" mnie z koszyka, produkty nie wszystkie jestem w stanie nawet do niego włozyc... A taki fajny sklep był 🙁
Mnie wczoraj antywirus wywalił z ich strony... ale oni już kiedyś mieli problemy, więc pewnie to chwilowe
kitty, antywirus wywalał mnie ze strony od nich już tydzień temu. Wczoraj potrzebowałam zrobic pilne zakupy i niestety znowu się nie udało 🙁
Olson no mam wrażenie, że im ta strona czasem kuleje....

A ja mam PLUSY  😀iabeł:
Equishop - szybko i sprawnie
GNL - obsługa bardzo fajna
Punkt Jeździecki - szybko, miło i przyjemnie
Animalia - zawsze na czas
Dobry Koń - zawsze starają się znaleźć kolejny dziw, który wymyślę
Ode mnie:
wielki + jak zawsze dla mksklep  😍
+ dla konika
+ dla horse-trade
Również nudny + dla Animalii za przed-terminowość  😀
+ dla sklepu bergo jak zawsze jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie  💘

oraz jak narazie wielki - dla sklepu animalia
Jeśli doczekam się w końcu zwrotu pieniędzy to na pewno nie zrobię tam już nigdy zakupów  🤬
+Animalia
+KONIK
+ GNL
Dla sklepu jeździeckiego Espadon plus i minus. Plus za przesyłkę zrealizowana zgodnie z tym, co napisane na stronie oraz porządne i estetyczne opakowanie, a minus za to, że musiałam zapłacić za przesyłkę, choć na stronie dostawa była darmowa.
Plamka doczekasz się.
Ja nigdy nie miałam problemu, jeżeli chodzi o zwrot pieniędzy z animalii.

Jak na razie na plus:
- GNL

Czas oczekiwania mógłby być krótszy, ale siła wyższa.

+ dla punktjezdziecki.pl Nie wiedziałam, że mamy w Warszawie taki fajny sklep: dla nowych klientów -10% na wszystko (w tym pasze i suplementy) oraz dowóz do podwarszawskich stajni gratis! Nawet jak się zamawia jedną rzecz za mniej niż 70 zł...
[CIACH] - to nie miejsce na marketing szeptany.
+ Animalia
+ Agrokompleks
[CIACH] - ściemą to był twój post tutaj.
desire   Druhu nieoceniony...
29 marca 2017 21:22
paula_g, i Twoje imie i "g" sugerujące nazwisko dziwnym trafem są takie same jak właścicielki sklepu... 😁
a horselover to nie był sklep jakiegoś revoltowicza?
+ dla Bergo, za bardzo szybciutkie rozpatrzenie zwrotu, wczoraj odesłałam frak, dziś pieniążki na koncie 🙂
+ dla Horse Trade ekspresowa realizacja zamówienia i bardzo ciekawy asortyment
+ dla Equidea błyskawiczna realizacja zamówienia
+ dla konika
Wielki minus na Equiversum, czekałam miesiąc na ochraniacze - czas realizacji wynosił 14-21 dni, w czwartek dzwoniłam i pani powiedziała że są już na magazynie i że dziś tj. czwartek zostaną zabrane przez kuriera. W piątek pani tłumaczyła, że mają nowego kuriera i tej paczki akurat nie zabrał. W poniedziałek dzwoniłam o nr przesyłki, miała wysłać sms, o 23:11 dostałam maila, że paczka nie została wysłana bo nie wiedzieli, czy wysłać dwie pary przednich czy przody i tyły (paczka w dalszym ciągu była nie zapakowana)... w końcu podziękowałam, jedyny plus że na drugi dzień dostałam na konto...
Nie zamawiajcie tam, nie warto tracić czasu...
+ dla sklepu stajnia-miszewo, ekspresowa realizacja, szybsza niż podana na stronie i przy składaniu zamówienia.
i nudny mały + dla Animalii, za bezproblemowy odzew z prośbą o anulowanie zamówienia
z equiversum to raczej nic dziwnego..
Wielki MINUS dla animalii 😤
Czekam ponad miesiąc na zwrot pieniędzy i nie dostałam nawet odpowiedzi na ostatniego meila z zapytaniem kiedy te pieniądze w końcu otrzymam  😤
Ja już nigdy nic tam nie kupię i znajomym też nie polecę...
To może zwyczajnie zadzwoń ?
Wielki MINUS dla animalii 😤
Czekam ponad miesiąc na zwrot pieniędzy i nie dostałam nawet odpowiedzi na ostatniego meila z zapytaniem kiedy te pieniądze w końcu otrzymam  😤
Ja już nigdy nic tam nie kupię i znajomym też nie polecę...

Zadzwoń.
Ja poprosiłam o zwrot i dostałam w ciągu czterech dni.
Kupował ktoś coś ze straw horses?
Kupował ktoś coś ze straw horses?


A weź przewiń stronę na samą górę i w oknie po prawej wpisz "Straw", przeczytaj, pojedź znów, wpisz "Strawhorses" i znów przeczytaj. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się