Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 marca 2017 09:01
Nie widzę tych map...
I jak zwykle spóźniłam się z zaczęciem promocji  😵
Nie widzę tych map...
I jak zwykle spóźniłam się z zaczęciem promocji  😵


Przerzucić Ci na jakiś inny serwis hostingowy?
[quote author=Dementek link=topic=49169.msg2664500#msg2664500 date=1490346082]
Nie widzę tych map...
I jak zwykle spóźniłam się z zaczęciem promocji  😵


Przerzucić Ci na jakiś inny serwis hostingowy?
[/quote]

ja bym prosiła o przrzucenie :kwiatek: nie pierwszy raz są problemy z tym hostingiem, przynajmniej u mnie
To tu z Zapodaj:

Lab1
Lab2
Lab3
Lab4
Sivrite, teraz działa, dzięki :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 marca 2017 20:30
Również dziękuję!
Ja też dziękuję :kwiatek:
Jak ktoś nie ma swojego ośrodka, a ma konie z wysokim UM - np boskie, to zapraszam do mojego ośrodka. Niestety nie mam boskiego z dobrym UM, a chciałabym podbić ranking mojego ośrodka. Obecnie jestem na 91%.
Jak ktoś nie ma swojego ośrodka, a ma konie z wysokim UM - np boskie, to zapraszam do mojego ośrodka. Niestety nie mam boskiego z dobrym UM, a chciałabym podbić ranking mojego ośrodka. Obecnie jestem na 91%.


Boskie nie dają żadnego prestiżu w ośrodku, bez względu na UM. Prestiż liczony jest tylko z normalnych koni.
aha no to lipa... normalne moje konie mają um na 5400 ale i tak mam 89% na prestiżu za konie (a było 92% 🙁 ) i za nic nie rośnie.
Jak ktoś ma konie z UM powyżej 1240 w skokach oraz wytrzymałości (galop również, ale mnie pilnie) to proszę zapisać na moje zawody. Od kilku dni zapisałam swoje konie i nie chcą ruszyć ; /

Ośrodek Pomernia 😀
Zerknę co mam, ja poproszę o zapisy do mojego, bo też stoi z galopem, przełajem i skokami :/
Flowersland
Cierpienie, nie ma ośrodka jeździeckiego o takiej nazwie.
EDIT: Nie widzę też Twojego nicku, który wpisałaś na liście z nickami parę stron wcześniej...

Aga, pchnięte, dostawiłam też Boskie do galopów.
Dziewczyny, macie może na sprzedaż chmurki? Pilnie potrzebuję! :kwiatek:
Sivrite, dzieki. Ośrodek cierpienie nazywa się FlowersLand. Przełaj pchnęłam, skoki mi się nie wyświetlają.
Nie sądziłam, ze jeszcze to robie ale pare dni temu wróciłam do gry (jak strasznie jest znów zaczynać). Nowy nick : Gifindor  🙂
Cierpienie, nie ma ośrodka jeździeckiego o takiej nazwie.
EDIT: Nie widzę też Twojego nicku, który wpisałaś na liście z nickami parę stron wcześniej...



http://www.howrse.pl/centre/fiche?id=520295

zmieniłam na swój stary rosołowa 🙂

Alabamka też w to nie wierzyłam jak wracałam 😀
promocją wielkanocną będzie chyba coś o nazwie "Wspomnienia Ow". będzie to polegało na łączeniu w pary odwróconych tabliczek. żeby mój je odwracać, trzeba będzie mieć klucze (dostaje się je za logowanie, wygranie zawodów i kupowanie za passy). do tego są różne jokery ułatwiające dopasowanie tabliczek. wrzucam kilka skrinów. skrin nr 2 - te brązowe kwadraty to właśnie tabliczki tam są, z tego co zrozumiałam, to przybywa ich z każdym poziomem. najpierw były chyba 4 tabliczki, potem 8 itd.

plus będzie świętowanie 10 urodzin howrse. będzie szukanie wskazówek na stronach howrse. coś takiego już kiedyś było, zbierało się świeczki 😉 może ktoś pamięta 😉
w 1 RO 🙂


Wygrywasz!

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

    Róg Obfitości
    3 000 Equus
    250 x Owies
    20 jabłek
    3 punkty dorastania
Dziki koń z gatunku Koń z Shackleford Banks, który zostanie dodany do twojego konta za kilka minut!
   
desire   Druhu nieoceniony...
31 marca 2017 15:40
Cierp1enie, chyba jakiś błąd gry, mi sie też trafił w 1 RO. 🤣 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 marca 2017 15:41
Ja już takiego mam, nie chcę drugiego bo brzydki jest 😁

Ale lipa, myślałam że przekąski będą w RO czy w zestawach, a tu WT... :/
desire - później już nie miałam szczęścia 😀 otworzyłam jeszcze 3 🙂



Zapraszam konie z um 5500 i wyżej do mojego ośrodka, jest na 72 miejscu w rankingu i pniemy się do góry.

Pozmyka ktoś moje zawody? FlowersLand ?
Cierp1enie, ja codziennie sprawdzam czy się mogę powpisywać z czymś do ciebie.
dzięki, ja również  :kwiatek:
Kupiłam konia do przełaju z um 5600 i do ujeżdżenia luzka z um 5510 (8 lat dopiero ma, więc um rośnie), to będę dawać kolejne konie.
Cierp1enie, a za ile kupiłaś? Trochę mi szkoda wydawać kupony, ale widzę że za same eq to chyba nie ma szans.

a tak w ogóle, to żeby rósł prestiż to konie muszą mieć jak najwyższe UM w ogóle czy tylko z danej dyscypliny? W sensie że np. jak skoki to skoki, prędkość i ujeżdżenie.
Cierp1enie, a za ile kupiłaś? Trochę mi szkoda wydawać kupony, ale widzę że za same eq to chyba nie ma szans.

a tak w ogóle, to żeby rósł prestiż to konie muszą mieć jak najwyższe UM w ogóle czy tylko z danej dyscypliny? W sensie że np. jak skoki to skoki, prędkość i ujeżdżenie.


Liczy się czas przejazdu, więc tylko te 3 umiejętności w danej dyscyplinie. Czy tam % przejazdu w ujeżdżeniu.

Btw, Cierpienie, ode mnie tego konia kupiłaś. : P Niech się dobrze chowa. 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 kwietnia 2017 10:41
Jak w grze ,,Horse adventure" liczą etapy? Bo nie wiem, czy walczyć o boskiego, czy bez sensu.
Jak w grze ,,Horse adventure" liczą etapy? Bo nie wiem, czy walczyć o boskiego, czy bez sensu.


Kliknij sobie na pucharki na górze i tam masz liczbę wykonanych questów,  jeśli o to pytasz.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 kwietnia 2017 14:31
Dzięki!
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
04 kwietnia 2017 14:37
Sprzedam 2x KK
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się