czapsy i buty

z zamkiem, z zamkiem 😉 - ładniejsze a poza tym mnie wkuuurza wiązanie/ rozwiązywanie sznurówek 🙂- wiecznie mam poplątane...
Sznurówki nie trzeba wiązać są do ozdoby 😉
Ostatnio zamowilam czapsy ze stajnia.pl przez allegro... przyszly, jakies nieproporcjonalne, z zepsutym zamkiem i nie chwytajace za oko  😤 rządam zwrot gotówki, miał ktoś z tym doczynienia ? Myślicie, że bez problemu zwrócą mi kasę ? dałam za nie ok 70 zł i za TE czapsy jest to bardzo smieszna cena  🤔

Gdzie mogę kupić na wymiar czapsy bądź sztylpy (tak do 130zł) ?
sztylpy szyte na miarę -109zł - sztyblety.pl
sprzedaż przez allegro (;

edit: o, na poprzdniej stronie jest info, ze są po 90.
Pan Paweł sprzedaje też poza allegro?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 maja 2009 15:40
Oo, po wejściu na stronę Pana Pawła zdałam sobie sprawę, że moje stare sztylpy są właśnie od niego, a nie z hippiki, jak myślałam. Mogę z całego serca polecić tą firmę, bo sztylpy służyły mi dzielnie przez wiele lat! 🙂
Ja także polecam! Mam już drugą parę takich jak te: http://www.sztyblety.pl/S200.htm i jedne takie: http://www.sztyblety.pl/S203WZ.htm i są świetne 🙂
Czapsy oficerkowe kosztują 90zł i można zamówić bezpośrednio od Pana Pawła poniewaz chyba nie wystawia na allegro. POLECAM  :kwiatek:
Jakie możecie polecić mi oficerki lub sztyblety z czapsami, tylko właśnie mam problem z tym że mam szeroką łydkę (39), a nie chce też takich czapsów, które na łydce leżą ok, ale za to w ogóle nie są zweżane u dołu i tak jakby łydka nie jest w ogóle zarysowana, bo na dole są za szerokie, a cenowo interesowało by mnie do ok.400zł.
kuki http://www.allegro.pl/item639860199_czapsy_sztylpy_oficerkowe_szyte_na_wymiar.html pisałaś o tych ? 🙂

żałuje, że zamówiłam teraz czapsy, a nie zapytałam najpierw Was 🙁
dzięki za rady ! bede walczyc o moje pieniadze i kupie porzadne 🙂
no właśnie niestety...moja koleżanka ma dokładnie takie same i są w najszerwszym miejscu ładne, ale na dole nie są totalnie wyprofilowane  🙁 a właśnie na tym wyprofilowaniu mi b.zależy  🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
31 maja 2009 18:57
kasztanowato polecam te:
http://www.okser.pl/sklep/mountain-horse-xcellsior-leggings-p-970.html
ale trzeba brac takie pod samo kolano bo osiada, bardzo ladnie dopasowane
kasztanowo podaj wymiary swoich czapsów tzn szerokość i długość to porównam do PETRIE.

Ja mam ten sam problem ponieważ mam bardzo wąskie łydki - 30cm i na dole znów są szerokie.

brzoskwinia Zawsze się pytaj tutaj zanim coś kupisz  😉 Mnie dziewczynny już nie raz uratowały od zakupu którego bym żałowała.  🙇
Trzeba się uczyć na własnych błedach 😀 Ale będę pamiętać na przyszłość 😉 Dzięki wielkie
Ada   harder. better. faster. stronger.
31 maja 2009 19:25
A propo zakupów i żałowania...
Czy ktoś użytkował Cavallo ?
Warte swoje ceny (440zł) ? Jak jakościowo ? Wytrzymałe ? Wygodne ?


edit: A i przede wszystkim, widział ktoś gdzieś taniej ?  😀
kasztanowo podaj wymiary swoich czapsów tzn szerokość i długość to porównam do PETRIE.

Ja mam ten sam problem ponieważ mam bardzo wąskie łydki - 30cm i na dole znów są szerokie.

brzoskwinia Zawsze się pytaj tutaj zanim coś kupisz  😉 Mnie dziewczynny już nie raz uratowały od zakupu którego bym żałowała.  🙇


Moje czapsy są  37/38 lub nawet 37/38 bo mi się już na moich napis starł... 🙂 Ten sam, lepiej mieć węższą łydkę niż szerszą, bo moja mnie już denerwuje!.! chyba ją podetnę... 🙂 🙂 🙁
A wysokość?

Stwierdziłam ostatno że lepiej mi się jeździ w moich nowych sztylpach sznurowanych niz w oficerkach  🤔
Wysokość czapsa mam 37, szerokość 38-9
brzoskwinia, tak, o tych (; dopiero teraz znalazłam zakładkę 'kontakt' na pawłowej stronie i zobaczyłam, że aukcje nie należą do niego.

90zł, aż nie mogę uwierzyć. szykują się zakupy i odstawienie (wreszcie!) starych - za krótkich ;P- zamszaków.
Cena bardzo kusząca prawda..

Też się nastawiam na zakupy bo moje czapsy do tego Pana już służą mi dzielnie pare lat i są krótkie..
Czapsy oficerkowe kosztują 90zł i można zamówić bezpośrednio od Pana Pawła poniewaz chyba nie wystawia na allegro. POLECAM  :kwiatek:

brzoskwinia, tak, o tych (; dopiero teraz znalazłam zakładkę 'kontakt' na pawłowej stronie i zobaczyłam, że aukcje nie należą do niego.

90zł, aż nie mogę uwierzyć. szykują się zakupy i odstawienie (wreszcie!) starych - za krótkich ;P- zamszaków.

no dobrze, ale to http://www.allegro.pl/item639860199_czapsy_sztylpy_oficerkowe_szyte_na_wymiar.html chyba są ich sztylpy, w końcu jest ich logo. Czy może czegoś nie zrozumiałam?
W każdym razie polecacie te Pawłowe sztyblety? Mógłby ktoś pokazać zdjęcie jak to na nodze wygląda?
Co nie rozumiesz? To sztylpy Pana Pawła sprzedawane przez sklep..pewnie w nie jednym sklepie jeździeckim można je kupić. W linku jest fotka na nodze. Przeczytaj wyżej już polecałyśmy
Ja też polecam sztylpy od p.Pawła.Mam dwie pary,ładnie wyglądają i świetnie się trzymają.
Wysokość czapsa mam 37, szerokość 38-9



polecam te: http://www.okser.pl/sklep/202-jacson-czapsy-krotkie-zamszowe-p-532.html - rozmiar SW... bedą pasować...sprawdzone, dobrze się układają...jakość przyzwoita (mimo złej opini jaką ma ta firma w PL), zamek się nie psuje
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 czerwca 2009 17:09
up !
Nikt nic nie wie na temat Cavallo ? (o które pytam kilka postów wyżej)

A ktoś może polecić jakieś bardzo sztylpy (koniecznie wiązane) do 500zł ?
(i dostępne w polskiech sklepach)
Dlaczego musisz koniecznie wydać 500zł? Nie możesz kupić Hippici?
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 czerwca 2009 17:24
Nie muszę wydać koniecznie 500zł napisałam do !
A Hippice podziękuję miałam jedne i był to największy szit jaki kupiłam.
Były niewydogne nawet roku nie wyrzymały, po 8 miesiącach użytkowania pojawiła się pierwsza dziura w końcowym efekcie było ich bodajże 5 do tego jeden zamek(eksrpes) z tył popsuł się. Aha i jeszcze obtarły mi nogi przy pierwszych kilku jazdach.
No tak więc wyrobów tej firmy nie kupię.
To może spróbuj firme Pana Pawła.  😎
Dziewczyny, a co w brązach? I sztyblety, i sztylpy? Poszaleć u ww. Pana?
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
09 czerwca 2009 11:17
A czy ktos uzywal sztylpow fair-play? Takich co jedna wersja jest z cyrkoniami a druga bez?
Chce kupic jakies takie miekkie i dopasowane. Cos jak Hippika Italiano - z ktorej mnie wyleczylyscie :P
Mialam hippiki oficerkowe i po tygodnistrzelilmi zamek w jednym, a po dwoch w drugim... - porazka...
asds   Life goes on...
09 czerwca 2009 17:10
Własnie tez odkłądam finanse na sztylpy oficerkowe ( te czarne z brązowym wykończeniem u góry) i sztyblety od Pana Pawła. Tylko nie wiem któe sztyblety wziasc/ Na suwak czy wciagane?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się