Ostrzeżenia - dyskusja

opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 maja 2009 17:55
sa takie osoby?
Jeśli coś takiego się zdarza (choć nie powinno), jest to nie nasza wina (modów) lesz jakiś błąd w managerze ostrzeżeń.
Może być też tak, że użytkownikowi wygasło ostrzeżenie, ale dostał już nowe.
Pomimo tego, że ostrzeżenie wygasło, info w poście zostaje.
cieciorka   kocioł bałkański
12 maja 2009 18:11
no wiem ze info w poscie zostaje- znalazlam najwczesniejsze i po tej dacie wnioskuje ze juz nie powinno go byc.
ostatnio znalazlam taka osobe (nie pamietam kto) chyba w ogłoszeniach a dzis trafialam na martika.
jak to nie wygasają? 👀

Przejrzałam właśnie wszystkie ostrzeżenia i wszystko się zgadza...

Może się zdarzył błąd w obliczeniach daty, ale nie przypominam sobie nic takiego...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 maja 2009 19:31
martika dziś otrzymała ode mnie ostrzeżenie, więc być może dlatego wydawało Ci się, że ostrzeżenie już powinno było wygasną. Owszem, poprzednie wygasło, ale jest już nowe ( za zbyt duże zdjęcia w poście).

Czasem sie mylimy w datach, gdy piszemy, kiedy ma wygasnąć i zanim poprawimy to juz ktoś zauważy 😉
Ja wpisałam kiedyś 31 luty chyba 😉

P.S. Myślę, że raczej nie zdarza sie, aby nie wygasały, bo sami zainteresowani by nam sprawę zgłosili, a tak sie nie dzieje.
cieciorka   kocioł bałkański
12 maja 2009 19:33
o rety, wiedziałam, ze coś ankmociłam, już się wyjasniło, sokri za zamieszanie.

martika rzeczywiscie miala dwa ostrzeżenia, zmyliło mnie to, że myslałam, ze to nadane później wygasa zawsze też później.


edit, dobra juz wiem, dlaczego stare wygasa później- pewnie później zauważyłyście i później ostrzegłyście, mimo, że "wykroczenie" było wczesniej.
ale ze mnie geniusz  😎
chyba uzytkownik allekonie zasluzyl sobie na ostrzega? mam glownie na mysli to, co ma w podpisie. ogolnie jakos tak tacy uzytkownicy napawaja mnie lekka, hmm, drgawka 😉

dziekuje ci dobra duszo :kwiatek:
Dobra dusza zamknęła na razie temat, ale zrodziło się w niej kilka wątpliwości.

Jak to z tymi reklamami robimy. Czy chcecie mieć prawo do wątków poświęconych produktom konkretnych marek (np. Jarpol) czy konkretnych serwisów internetowych (np. AlleKonie)? Jakie mają być zasady ich funkcjonowania? Tylko takie, że właściciel firmy/pomysłodawca przedsięwzięcia nie ma prawa się w nim wypowiadać, żeby nie posądzić go o autopromocję i reklamę własnej marki?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2009 21:05
Ja uważam, że powinien mieć prawo się w nim wypowiadać. Ale nie podbijać swojego wątku, żeby być ciągle na górze, a jednie pisać, gdy toczy się dyskusja. Jak nie będzie potrzeby dyskusji, to temat umrze śmiercią naturalną.
deborah   koń by się uśmiał...
02 czerwca 2009 21:05
nie sądzę, zeby miało to sens
to byłby masochizm gdybym opowiadała sie za tworzeniem wątku o Jarpolu i nie mogłabym w nim odpowiadać a pytania 😉
jest jak jest wzięłam to na klatę i bez tego radę daję.
wniosek taki, ze skoro ja daję inni tez sobie poradzą. na pytania odpowiadam na PW i to rozsądne rozwiązanie
Myślę, że użytkownicy, mający coś do zareklamowania powinni mieć ku temu możliwość, ale.. nie może to być robione w tak prostacki, żałosny, bezczelny i nieprofesjonalny sposób w jaki to zrobił "allekonie". Ponadto taka osoba powinna być na forum, nie tylko w wątku swojej firmy. deborah jest użytkownikiem volty kilka lat, jarpolowe logo się tutaj tworzyło, myślę, że jej wątek był taką idealną formą reklamy jaka mogłaby być tutaj dopuszczana. Toczyła się tam dyskusja na temat firmy, użytkownicy doradzali, wyrażali oczekiwania, deb odpowiadała na pytania. Co do tego, że "pomysłodawca nie ma prawa się w nim wypowiadać.." nie bardzo, skoro z całą pewnością będą pojawiały się pytania w związku z produktami. Użytkownik "allekonie" zarejestrował się na forum tylko i wyłącznie w jednym celu, na dodatek okazał się być.. zwyczajnie głupi, bo im więcej pisał, tym bardziej się pogrążał. Reasumując - reklama TAK, ale tylko wtedy kiedy użytkownik reklamujący nie zajmuje się tylko autopromocją.

Tak apropo, założyłam ten wątek będąc nie świadoma tego że na forum istnieje taki użytkownik.... głupio wyszło strasznie, żeby ktoś nie myślał że komuś reklamę chciałam zrobić byłam przekonana że to serwis allegro...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2009 21:15
Presja, bo jak zakładałaś temat, to użytkownika na forum nie było ;]
deborah   koń by się uśmiał...
02 czerwca 2009 21:16
Presja, nie istniał przed założeniem tego wątku
nikt do Ciebie pretensji nie ma, bez przesady
Piszę z góry bo, wychodząc z domu wątek cieszył się średnim powodzeniem po czym wracam i szok nie dość ze 3 strony i kłótnia to jeszcze zamknięty...
I jeszcze ocenzurowany :-)
mi sie podoba udzial w zyciu forum uzytkownikow-sklepow, jak np. karina, pasi-konik. sa, istnieja- promocje, oferty zamieszczaja w stosownych dzialach, nie zasypuja pw spamem, nie wbijaja sie na chama do watkow np.z czaprakami piszac, ze oto jest promocja lub cos tam.

co innego jest, jesli uzytkownik zen napisze 'ej ludziki, w sklepie gwozdz i stal maja promocje i anky sprzedaja za 25 zl'- a czym innym jest jak to samo napisze uzytkownik sklepu gwozdz i stal w watku czapraki, rewia mowy etc.

podobnie przeciez w watku o stajniach warszawskich 'zastopowano' promocje i reklame jednej ze stajni.

a jesli uzytkownik ma pytanie czy np. jarpol bedzie produkowal owijki do padow, to dlaczego ma nie zapytac w watku jarpolowskim gdzie dostanie 100% prawdziwa odpowiedz od deborah? mozna napisac, tak bedzie, beda kosztowac iks zlotych, wejda na rynek za iks czasu. czy to jest promocja i reklama? wydaje mi sie ze nie. chyba, ze zacznie sie mini sklepik i mini handel jak w przypadku watku lamicellowego.

podsumowujac- wydaje mi sie, ze nie ma nic zlego w uzytkownikach z nickami swiadczacymi skad sa i kogo/co reprezentuja, jesli nie naruszaja naszego regulaminu.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
03 czerwca 2009 13:38
a jesli uzytkownik ma pytanie czy np. jarpol bedzie produkowal owijki do padow, to dlaczego ma nie zapytac w watku jarpolowskim gdzie dostanie 100% prawdziwa odpowiedz od deborah? mozna napisac, tak bedzie, beda kosztowac iks zlotych, wejda na rynek za iks czasu. czy to jest promocja i reklama?
wydaje mi sie ze nie.

To zdecydowanie jest już promocja i reklama  🤣

Chyba, ze zacznie sie mini sklepik i mini handel jak w przypadku watku lamicellowego.
A  nie zaczął się już robić sklepik i mini handel tam ?  🤔 Miałam zgoła inne wrażenie.  😎  I nie tylko ja.  Na ile pamięram miedzy wierszami były  identyczne zachwyty , jak w lamicellowym wątku -już kupiłam , jest super itp. Jak zasady to dla wszystkich, a nie dla wybranych inne.
Debrah, czy Argento, chyba dobrze zrozumiały czemu wątki zostały zamknięte.


Edycja: dodałam jeden kwadratowy nawias dla poprawy czytelności  😉
ushia   It's a kind o'magic
03 czerwca 2009 15:10
doroteah czy moze pisac POD cytatem a nie w nim?
Fatalnie sie to czyta.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 czerwca 2009 15:15

Czy chcecie mieć prawo do wątków poświęconych produktom konkretnych marek (np. Jarpol) czy konkretnych serwisów internetowych (np. AlleKonie)?

imo nie można całkowicie wyeliminować takich wątków. mamy juz przecież dobrze funkcjonujące tematy o konkretnych produktach czy portalach (choćby Anky czy Allegro). gdyby powiedzieć 'stop' wszystkim takim watkom, te również należałoby zamknąć.
konta firmowe powinny mieć tez możliwość wypowiadania się, ale reklama i informacje o promocjach powinny pojawiać się  tylko w jednym wątku- 'Ogłoszenia'.
adres strony www powinien być ograniczony wyłącznie do linku w profilu, żadnych podpisów pod postami czy pod avatarem 🙂
Jeśli kolega wrotki dostał ostrzeżenie za wypowiedź o uboju rytualnym w wątku "Stop zabijaniu psów", czyli za antysemityzm, to ja się domagam takiego samego wyróżnienia! Natychmiast!

Nie żeby mi ubój rytualny w czymkolwiek przeszkadzał (tak samo, jak w niczym mi nie przeszkadza zjadanie psów w Korei) - ale właśnie uważam te sprawy za całkowicie równoważne i w 100% solidaryzuje się ze spostrzeżeniem kolegi na temat dziwnie nierównego traktowania powolnego wykrwawiania zwierząt na śmierć i okładania ich kijami przed śmiercią. To pierwsze pomijają milczeniem nawet najzagorzalsi "obrońcy zwierząt". Tym drugim ekscytujemy się 20 tysięcy kilometrów od miejsca, gdzie się to faktycznie dzieje... Jak słusznie zauważył pan Stanisław Michalkiewicz, w dzisiejszych czasach żeby zasłużyć na miano antysemity, wystarczy być po prostu spostrzegawczym.

Czy to wystarczy na ostrzeżenie? To bardzo proszę...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 lipca 2009 18:10
jkobus, wrotki dostał ostrzega za wycieczki osobiste w sopockim wątku.
Dworcika   Fantasmagoria
15 lipca 2009 18:12
jkobus, na przyszłość - to za co ktoś dostaje ostrzeżenie jest wyjaśnione zawsze w edycji posta takiej osoby. Jeśli chcesz się dowiedzieć w czym rzecz proponuję wejść w spis postów użytkownika i odnalezienie tego, w którym jest wyjaśnienie. Rzuca się w oczy - zielona czcionka 😉
W takim razie najserdeczniej przepraszam Szanowne Moderatorki za niesłuszne posądzenie. Nie mam sił ani czasu na śledzenie wszystkich wątków.

Pozdrawiam.
Dworcika   Fantasmagoria
15 lipca 2009 18:14
Dlatego też podałam prostszy sposób 😉
dworcika, wyjasnij co to za ostrzezenie za caloksztalt..??
Dworcika   Fantasmagoria
20 lipca 2009 14:21
Chodzilo mi o wypowiedzi caroline w wątku, w którym to ostrzeżenie dostała. W moim mniemaniu wydźwięk tych wypowiedzi był wręcz obraźliwy jeśli chodzi o Zairkę.
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 lipca 2009 14:28
no to PO RAZ TRZECI: prosze o podanie [glow=red,2,300]artykułu REGULAMINU [/glow]mówiącym o karaniu za całokształt.
Dworcika   Fantasmagoria
20 lipca 2009 14:34
Chodzilo mi o wypowiedzi caroline w wątku, w którym to ostrzeżenie dostała. W moim mniemaniu wydźwięk tych wypowiedzi był wręcz obraźliwy jeśli chodzi o Zairkę.


Uzupełniając - wypowiedzi OBRAŹLIWYCH i za to dostałaś ostrzeżenie. Piząc "całokształt" miałam na myśli właśnie fakt, iż wypowiedzi te były obraźliwe.

Przepraszam jeśli wyraziłam się nie dość jasno.
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 lipca 2009 14:38
to wracamy do punktu wyjscia, pokaz co było takież niezwykle obrazliwe, niech się reszta forum z tego posmieje 🤣


i wiesz... wczoraj napisałam takie slowo na p w takim jednym wątku 👀 ojejusku, chyba powinnam się bać, bo ono chyba było... wulgaryzmem 🤔 o szit, ale się narobiło.... 🤣
Dworcika   Fantasmagoria
20 lipca 2009 14:43
caroline, skończ już może, dobrze?
Wyjaśniłam Ci sprawę na PW, tam gdzie tego zażądałaś. Dla mnie sprawa jest już zakończona - dostałaś wyjaśnienia, nawrzucałaś mi po swojemu i naprawdę wystarczy. Nie zamierzam dalej się tłumaczyć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się