Lista polskich firm i marek jeździeckich

Dance Girl, dokładnie 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2016 14:12
Ubrania jeździeckie. Wbrew wszystkiemu, firma polska 🙂
http://ofhorse.co.uk
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
24 czerwca 2016 13:16
Strzyga, a produkuje w Polsce?

TRATATA, sieci korsze są spółką w likwidacji...
http://www.smaczkidlakoni.pl/ ulubione cuksy mojej siwej i psów 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2016 11:28
aleqsandra, produkuje, chociaż nie wszystko. Większość rzeczy szyta na miarę.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
11 lipca 2016 15:30
DJka, dodane 🙂
Strzyga, ciężko znaleźć dane firmy 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2016 16:03
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
14 lipca 2016 22:33
Strzyga

byłam na ich fb i stronie, jedyne "dane" to:

"This website is operated by BSKB Konstruktorzy on behalf of Of Horse Ltd. Throughout the site, the terms “we”, “us” and “our” refer to BSKB Konstruktorzy. BSKB Konstruktorzy offers this website, including all information, tools and services available from this site to you, the user, conditioned upon your acceptance of all terms, conditions, policies and notices stated here."

Nie ma nic o siedzibie, produkcji, dystrybucji, żadnych adresów, właścicieli, nic. Aż się zastanawiam czy to w ogóle jest zgodne z prawem, bo musisz wskazać w polityce prywatności lub warunkach usługi firmę realizującą tę usługę bądź zarządzającą bazą danych. BSKB w PKD ma tylko działalność inżynieryjną a jest wskazany jako chyba zarządca serwisu, co też jest niezgodne z prawem a żadnych danych Of horse nie ma poza nazwą firmy, gdzie ltd wskazuje na rejestrację w GB lub innym anglojęzycznym kraju... O to mi chodzi. Poza informacją od Ciebie, że to polski producent, w podstawowym searchu są nieznajdowalni.
A ja ostatnio kupiłam (w sumie już zdążyłam odesłać...) z ciekawości czapsy "polskiej" firmy Start - i oczywiście kod kreskowy był "nasz", ale wiem, że York też nabija polskie kody na produkty z Chin, więc poszukałam metki i oczywiście czapsy nie pochodziły z Polski, ba, nawet nie pochodziły z naszego kontynentu 😀 To się nazywa swojska firma 😉
UP Design for Horses/UP Design/Gniazdów, PL/sprzęt i akcesoria jeździeckie
https://www.facebook.com/UP-DESIGN-for-Horses-1397002160630187/

Ryszard Andersz/Zakład Rymarsko-Siodlarski/ Pleszew, PL/siodła, uprzęże i inne akcesoria skórzane
https://www.facebook.com/ZakladRymarskoSiodlarskiRyszardAndersz/
Green Horse - polska firrma produkująca suplementy dla koni.
Z całym sercem mogę potwierdzić świetną jakość tych preparatów.
To są naprawdę zioła a nie jakaś miazga.
Skuteczność np. ziół na układ oddechowy świetna (respiblend).
Polska uprawa, polska produkcja
http://greenhorse.pl/pl/
Gala- Włodzimierz Uchwat/ Glinik Zaborowski/ produkcja przeszkód,
z tego co się orientuje, produkcja w Polsce 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
18 lipca 2016 11:28
Chainsy, no niestety, jeśli firma jest zarejestrowana w PL to może dawać polskie kody

ReQuidia, dodane

szemrana, już od dawna jest na liście 🙂

atencis, dodane
casarina   shopforhorse.pl - wszystko co najlepsze dla Twojeg
18 lipca 2016 11:46
[CIACH]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu
Chainsy, no niestety, jeśli firma jest zarejestrowana w PL to może dawać polskie kody

Aha, teraz już rozumiem... i będę patrzeć jeszcze uważniej 😉 Dziękuję  🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
19 lipca 2016 11:27
Chainsy, zawsze można się posiłkować aplikacją polskie marki albo pola itp Niestety, wszystko trzeba ręcznie sprawdzać :/
aleqsandra Aplikacja brzmi jak coś dla posiadaczy smartfonów, czyli nie dla mnie  😁 Więc dzielnie sprawdzam "ręcznie", a taki wątek tym bardziej się przyda, przynajmniej jeśli o sprzęt jeździecki chodzi 🙂
[CIACH]

Przepuściłabym, ale trollujesz w tylu miejscach, że sorry.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
22 lipca 2016 21:37
Chainsy, polskie marki ma wersję www, na wspieram rozwój chyba
oczywiście trzeba brać poprawkę, że baza nie zawiera wszystkich możliwych firm... jest nieustannie w budowie, aktualizacji
aleqsandra Ooo dzięki, lecę sprawdzać🙂
Chyba jest błąd na liście, albo ja się mylę. Equiart to firma kotylionów, pucharków, medali, derek konkursowych, nie widziałam u nich smaczków,
zaś strona: smakolykidlakoni.pl, podana na liście chyba należy do Smaczki Lopez 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
29 września 2016 12:12
Smaczki Lopez to marka należąca do Piekarni Łysik, która produkuje naturalne smaczki dla koni. Ich adres strony internetowej to www.smaczkidlakoni.pl

Smakołyki dla koni to inna firma nie wiem czy produkująca, czy tylko sprzedająca różne przysmaki dla koni. www.smakołykidlakoni.pl

Te dwie firmy nie mają ze sobą żadnych powiązań.
PEGASTRO - smaczki dla koni
forrider.eu  Polska firma produkująca autorską odzież dla jeźdźców
Dodajcie też Girl Power - było już o nich w wątku dot. szmatoholizmy, Dairoxi miała od nich ciuchy 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
05 kwietnia 2017 13:42
o ile się nie mylę to firma produkująca głównie czapraki- Lovequestrian też jest Polska 😉 http://lovequestrian.com/
To jeszcze R.C. Champion, skoro już Burkinafaso odgrzebała ten wątek. 😀

RC Champion/R.C. Champion/Łódzkie, PL/profesjonalne odzież jeździecka
No odświeżam, bo fajnie jest mieć wszystko w jednym miejscu  🙂 R.C. Champion też ma fajne rzeczy 

Uzupełnię może:

Forrider Collection forrider.eu / Kristina Dziadkiewicz / Chojna- Zachodniopomorskie/autorska odzież dla pasjonatów jeździectwa, nadruki zdjęć własnego konia

Uzupełnię może:

Forrider Collection forrider.eu / Kristina Dziadkiewicz / Chojna- Zachodniopomorskie/autorska odzież dla pasjonatów jeździectwa, nadruki zdjęć własnego konia



Uważajcie na nich, bo przeszukują ogłoszenia na re-volcie i potem rozsyłają spam na znalezione tam adresy. Bardzo nieładnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się