Warszawskie voltopiry :)

Potrzebuję plastykowego pucharu na prezent, taki żeby dać koledze z podpisami znajomych.
Były swojego czasu w Tigerze, niestety już brak  👿
Ktokolwiek widział gdzieś takie cuś  👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2017 15:01
W Decathlonie są puchary  😉



Jakie macie sposoby na ciekawe spędzanie wolnych dni w mieście?  👀 Takich serio wolnych, żeby było miło i przyjemnie (bo moje wolne dni to siłownia i praca z domu  😂 ). Jakieś fajne, nietypowe miejsca?  😉 Najlepiej bez ludzi  😁 Nietypowe, czyli nkie hangar 646 czy najbardziej znane muzea  🙂 Jakieś pomysły? 🙂
Smarcik ostatnio też szukałam pomysłów, tylko ja przy okazji wizyty teściów w mieście😉
Jeśli chodzi o spokojniejsze aktywności, to na pewno fajnie się wybrać do Ogrodu w Wilanowie, na dach BUW, może jakieś fajne parki, których jeszcze nie znasz? Albo które kiedyś lubiłaś i dawno nie byłaś?
Ja mam w planach park linowy, codziennie mijam ten obok ZOO.
Z bardziej "emocjonujących", pełno jest teraz "Escape roomów, "Horror Housów" itp. W Horror housie byłam i jest meeeeega, chociaż to bardziej wieczorna rozrywka i polecam iść z dużą ilością zaufanych znajomych - bez tego miałabym zawał gwarantowany  🤣

Ja też lubię wszelkie targo-festyny  😁 - Śniadaniowe, obiadowe, zjazdy foodtrucków itp - można fajnie spędzić czas, wypić piwko, poleżeć na leżaczku ze znajomymi i przy okazji się najeść  😍
Smarcik, a rowerowanie? Bierzerz rower, zabierasz kawiarkę i kuchenkę, i pijesz kawę w jakimś fajniackim miejscu, jakimkolwiek jakie sobie wybierzesz 😀 Ja to bardzo lubię 😀 Ps. niedługo będzie bulderownia na świeżym powietrzu, po praskiej stronie przy moście świętokrzyskim - Wiesiu Madejczyk maczał w tym palce. Nieduży kamol, ale zawsze 😀
Smarcik, a rowerowanie? Bierzerz rower, zabierasz kawiarkę i kuchenkę, i pijesz kawę w jakimś fajniackim miejscu, jakimkolwiek jakie sobie wybierzesz 😀 Ja to bardzo lubię 😀 Ps. niedługo będzie bulderownia na świeżym powietrzu, po praskiej stronie przy moście świętokrzyskim - Wiesiu Madejczyk maczał w tym palce. Nieduży kamol, ale zawsze 😀

Albo rolki  😉
Wejdź sobie też na stronkę warsaw4free, jest mnóstwo darmowych wydarzeń  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2017 18:46
Takie rzeczy jak rolki czy rower to raczej norma 😉 bardziej chodziło mi o coś co oferuje właśnie Warszawa i gdzie można kogoś zabrać, bo ja zawsze tak bardzo uciekałam od Warszawy, że po 6 latach tutaj nadal nie wiem co jest w tym mieście 😉 chyba nie spędziłam dotychczas ani jednego wolnego weekendu w Warszawie  😂 zerknę na tę stronkę, dzięki  :kwiatek:
smarcik, ja ostatni chodzę na spacery tematyczne, najczęściej historyczne po mieście. Opłata symboliczna dla przewodników, ale jest naprawdę fajnie. Teraz mieliśmy iść na Duchy Warszawy, ale już nie było miejsc.
No i polecam Niewidzialna wystawę i kolacje w ciemności 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2017 20:27
Dziękuję  :kwiatek: na niewidzialnej byłam, jest super!  A co do opłat to na luzie - to nie muszą być eventy i miejsca za free  😉 po prostu ma być fajnie! 😀
Jeśli również ciekawie o historii miasta (ale to zależy co kogo interesuje), to może http://fotoplastikonwarszawski.pl/? jeszcze nie bylam, ale się wybieram 🙂
Gdzie na cito zdejme hybryde i zrobię nową,  najlepiej żebym nie zbankrutowała  🤣
Pazury świąteczne nie przezyly wizyty u konia  😂
Kup aceton w drogerii i sama zdejmij 🙂
Kup aceton w drogerii i sama zdejmij 🙂

Zdjąć to nie problem  😉
Gorzej z nową  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2017 11:40
Potrzebuję na cito (czyli dzisiaj) zakupić nerkę/saszetkę gdzieś z prawej strony rzeki.. Tylko jakąś ładną, kolorową, zwierzęcą, śmieszną itp. a nie taką zwykłą 😉 Czy jest szansa dostać gdzieś stacjonarnie coś godnego uwagi? Chodzi mi o coś takiego: https://www.facebook.com/MalinaCrafts/?fref=ts tylko trochę za późno się obudziłam, żeby zamówić  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 kwietnia 2017 13:07
Mam w planie wpaść do Warszawy na początku lipca na weekend. I teraz poszukuje noclegu:

- akceptacja zwierząt
- okolice centrum
- warunki jakie mnie interesują to osobny pokój i łazienka, w której nie będę się brzydzić umyć zębów i wziąć prysznica 😉

Znacie takie miejsca lub w jakich dzielnicach/na jakich osiedlach szukać?
emptyline   Big Milk Straciatella
27 kwietnia 2017 15:06
Dołączam się do pytania smarcik, tylko ja koniecznie potrzebuję różową, lub czarno-rożową. I nie za 200zł. 🙂
Mam w planie wpaść do Warszawy na początku lipca na weekend. I teraz poszukuje noclegu:

- akceptacja zwierząt
- okolice centrum
- warunki jakie mnie interesują to osobny pokój i łazienka, w której nie będę się brzydzić umyć zębów i wziąć prysznica 😉

Znacie takie miejsca lub w jakich dzielnicach/na jakich osiedlach szukać?


Ja polecam od zawsze hotele Atos Portos i Aramis czyli best western ( Mokotów )
Hotele są przyjazne dla zwierząt.
Dojazd do Centrum 20 min autobusami.
Czysto schludnie i jak na Warszawę ceny całkiem przystępne
Scottie   Cicha obserwatorka
06 maja 2017 19:17
Pytałam w wątku ślubnym, ale zadam pytanie i tutaj (które przewijało się w tym wątku setki razy  😁 ). Gdzie teraz w Warszawie kupię sukienkę na wieczór panieński/wesele/poprawiny? Byłam w Arkadii (Nook, Zara, Orsay, H&M, Mohito, Reserved), Galerii Mokotów, na Marywilskiej, Factory Annopol, CH Gocław, obczaiłam całe allegro, Lou i Sugarfree. Mam 174 cm wzrostu i wszystkie sukienki kończą mi się w połowie uda,  a chciałabym minimum przed kolano. Do tego odcięcie w talii, a nie tuż pod biustem 😉 Zależy mi na tym, żeby miała dopasowaną górę i rozkloszowany lub w bombkę dół.

Odpada też SzyjemySukienki, bo 2 lata temu miałam dokładnie taką samą sukienkę kupioną na allegro za niecałe 150zł 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 maja 2017 07:41
Scottie widzę, że szukam podobnej 😉 i rzeczywiście nic nie mogę znaleźć!  A w NOOK zupełnie nic nie było?  Pamiętam że mieli tam kiedyś ładne gorsetowe z nieco dłuższym tyłem.
smarcik, jak byłam jakiś czas temu w NOOKu to się mocno zawiodłam 🙁 Może teraz jakieś nowe kolekcje, ale wtedy wszystko było jakieś takie sztywne, te doły sukienek były jakby tekturowe... Chyba ze dwie z kilkunastu, które mierzyłam były ok, ale może miałam pecha 😉 Kiedyś ze 2 razy kupiłam tam sukienkę i były ok.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
07 maja 2017 18:46
Mam ogromną prośbę 🙂
Wybieramy się jutro Polskim Busem do Warszawy. Wysiądziemy na Dworcu Autobusowym Metro Wilanowska i potrzebujemy dostać się do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Jak w miarę łatwo dotrzeć do celu? Ostatnio będąc w Warszawie troszkę pobłądziliśmy  😁
Z góry bardzo dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Z Busa prosto do metra i nim do stacji Centrum lub Politechnika i stamtąd do Łazienek Królewskich piechotą już blisko  🙂
Martita   Martita & Orestes Company
07 maja 2017 21:49
Robaczek M. Albo autobus 108 z pętli Wilanowska i wysiadasz na "Szwoleżerów" i jesteś pod samymi Łazienkami 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
08 maja 2017 16:42
smarcik, zupełnie nic nie ma w Nooku! Równie dobrze możesz jechać na Marywilską lub przeszukać allegro, jest dokładnie to samo, a taniej, niż w Nooku. Była sukienka "gorsetowa" z dłuższym tyłem, ale z pianki i robiło mi się gorąco już jak na nią patrzyłam, nie wyobrażam sobie wesela w niej.

Mnie jeszcze dziewczyny polecały sklep Nina Brasco (jest głównie z butami, ale sukienki też mają w swoich butikach), ale niestety nic nie znalazłam 🙁
abre   tulibudibu
08 maja 2017 18:03
Polecicie jakiegoś fryzjera-stylistę? Cena to sprawa raczej drugorzędna choć nie chciałabym wydać więcej niż kilka stówek 😉 Potrzebuję kogoś z indywidualnym podejściem, bez zadęcia i forsowania za wszelką cenę swoich pomysłów, kto jest w stanie zaproponować mi codzienną fryzurę nie wymagającą codziennego sterczenia przy lustrze przez dwie godziny.
abre, salon Margo w Radości (Patriotów 243). Fryzjer ma na imię Krzysiek i myślę, że idealnie spełnia Twoje wymagania. W końcu miałam wrażenie, że rozmawiamy o tym, co robimy z moimi włosami. Tzn. przy pierwszej wizycie stwierdziłam, że zostawiam mu wolną rękę, niech dobierze fryzurę taką, jaka będzie wg niego pasować, ale że jestem dość przywiązana do mojej skośnej grzywki (tylko jak przyszłam, to już była odrośnięta) i uważam, że mi z nią lepiej niż z gołym czołem. 😉 I się do tego dostosował, stwierdził, że faktycznie z grzywką fajniej. Poza tym w końcu mi zrobił tą grzywkę tak, że nie mam problemów z jej ułożeniem. Tak to zawsze żyła własnym życiem i musiałam spędzić sporo czasu przy suszeniu, żeby ją dobrze wymodelować. I i tak po deszczu zwykle się zaczynała układać po swojemu. Teraz z wyciąganiem włosów na szczotce suszenie zajmuje mi z 15? minut, w tym grzywka ze 2... Włosy tak do ramion. Jak nie mam czasu i tylko wysuszę włosy na raz dwa trzy, to też to wygląda tak, że spokojnie można wyjść do ludzi i dobrze się układają. Co najwyżej są mniej uniesione. Koleżance też zawsze zrobi super włosy i też mówi, że w zasadzie nic szczególnego z nimi nie musi robić. Ona jeszcze dodatkowo farbuje, ja mam ten komfort, że z racji naturalnego koloru nie muszę i nie chcę. 😁
Pracują na produktach Kevin Murphy i Moroccanoil. Poza tym ceny normalne i super atmosfera, wszyscy wyluzowani. Tak to prawie zawsze jak szłam w jakieś nowe miejsce, to zwłaszcza na początku wszyscy jakby kij połknęli, poza omówieniem oczekiwań co do fryzury słowem się nie odezwali... Co kto lubi, ale mnie trochę irytuje taka kompletna cisza w tym sektorze usług. 😉 Zresztą w sumie w każdym, jak idę do fizjo, to też gadamy (wolę się śmiać niż płakać z bólu :hihi🙂.
abre   tulibudibu
08 maja 2017 20:09
A możesz się pochwalić fryzurą? 🙂 U mnie będzie o tyle trudno, że moje dziecko trudni się wyrywaniem mi włosów i nie wiem czy da się z tym cokolwiek zrobić... Przejadę się pogadać, w końcu mam blisko 🙂
Widzę, że dziewczyny z moich okolic jesteście 😉
abre   tulibudibu
09 maja 2017 15:43
Cricetidae, a jakie są Twoje okolice? 🙂
abre, całe życie mieszkałam w Wawrze,  od jakiegoś czasu już nie mieszkam, ale spędzam sporo czasu 😉
Poszukuję dobrego chirurga- ortopedy bądź ortopedy, chodzi o stopy i najprawdopodobniej skomplikowany zabieg.
Ewentualnie sprawdzona przychodnia sportowa?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się