Facebook -czy ktoś korzysta?

[quote author=Kahlan link=topic=9072.msg2640002#msg2640002 date=1485162044]
do tej pory messenger był tylko na telefonie. teraz jest również na kompie. jest opcja, by na komputerze wrócić do starego widoku wiadomości?


ale w sensie ze mozna pobrac jak np gg? podlinkuj prosze
[/quote]
Nie. FB na kompie sam zmienił wersję wiadomości na massengera. Nawet nie wiem kiedy.

maluda, mam to samo, w dodatku messenger zajmuje mnóstwo miejsca i psuje mi się opcja rysowania po ekranie (to kółko z wiadomością losowo się wyłącza i muszę co chwila zmieniać w ustawieniach że ma uprawnienia do wyświetlania go na innych aplikacjach) 🙄

Mam to pierwszy dzień, a już mnie wkurza.
[quote author=ChemiK link=topic=9072.msg2640341#msg2640341 date=1485205951]
[quote author=Kahlan link=topic=9072.msg2640002#msg2640002 date=1485162044]
do tej pory messenger był tylko na telefonie. teraz jest również na kompie. jest opcja, by na komputerze wrócić do starego widoku wiadomości?


ale w sensie ze mozna pobrac jak np gg? podlinkuj prosze
[/quote]
Nie. FB na kompie sam zmienił wersję wiadomości na massengera. Nawet nie wiem kiedy.
[/quote]

dokładnie i maksymalnie mnie to denerwuje. tym bardziej, że jest to rozjechane w trzy światy, dla mnie bardzo nieczytelne. :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 stycznia 2017 11:49
whatsapp wymaga nr telefonu, na fb kontaktuje się z ludźmi do których nie potrzebuje mieć telefonu i nie chce mieć bo akurat kontakty w telefonie staram się ograniczać do minimum żeby nie przewijać kilometrowej listy. Więc w moim wypadku whatsapp nie jest najwygodniejszy do kontaktu z innymi 😉
vanille ale swoją dostępność możesz ukryć 😉. Albo dla konkretnej osoby, albo dla wszystkich 😉
julka177, za czasów jak używałam to się nie dało 😀 Na komputerze miałam ustawione, że jestem niewidoczna dla wszystkich, a wystarczyło wziąć tablet do ręki i już wszyscy widzieli, że jestem. Pomijam fakt, że ukrywanie się na komputerze polegało (i chyba dalej polega) na tym, że wszyscy widzieli, że ostatni raz logowałam się minutę temu... czyli w domyśle jestem, tylko mnie nie widać.
Za to ja w niedzielę zrobiłam przełom w moim życiu... dezaktywowałam facebooka i tu uwaga: aż na tydzień!


Dziś mijają 3 dni "wolności" i zrobiłam więcej rzeczy jak kiedyś w miesiąc  🤣 przeczytałam książkę, posortowałam rzeczy z przeprowadzki (2/3 wyrzuciłam  :wysmiewa🙂, zaczęłam interesować się szukaniem nowej pracy.. narazie nie wymarzonej, bo do tego jeszcze daleka droga 🙂 No i jutro o 9 lecę na rozmowę.

Takie odcięcie się od świata dało mi dużo swobody i czasu, bo dzień bez ogarnięcia tablicy i popisania z znajomymi to dzień stracony był  👀
sytuacja dziwna: z grona znajomych straciłam mojego znajomego, a on mnie. nasze konta są aktywne, dla innych użytkowników widoczne, sami możemy wciąż publikować posty i kontaktować się z ludźmi, ale ze sobą nie. nie możemy swoich kont wyszukać nawet w lupce. będąc zalogowaną na koncie mojego męża odszukałam owego znajomego (są znajomymi z moim mężem) i wysłałam na swój messenger link do konta, by móc ponownie go dodać do znajomych. po przelogowaniu się na swoje konto przesłany link do konta znajomego nie działa. sprawa już facebookowi zgłoszona, ale wiadomo jak oni działają.

żadne z nas nie blokowało drugiego. ma ktoś może jakiś pomysł, co jeszcze możemy zrobić?
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lutego 2017 14:09
A na pewno sprawdzaliście listę zablokowanych użytkowników? Bo to wygląda jakby jedno zablokowało drugie, nawet omyłkowo. Ty sprawdź i znajomy, wystarczy, że jedno z was to przypadkiem zrobiło.
sprawdziliśmy. nie mamy siebie na listach zablokowanych. ani ja jego ani on mnie
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lutego 2017 14:12
To chyba pozostaje czekać na odpowiedź facebooka. Ja pomysłu nie mam, ale może kto inny...
slojma   I was born with a silver spoon!
09 lutego 2017 21:47
Ja dwa dni temu mialam akcje ze odzywa sie do mnie czlowiek mowi czy sie znamy. Ja ze chyba nie po czym on mowi ze ma mnie w znajomych,  ja jego w znajomych nie ma.  On moze wejsc na moj profil,  ja na jego nie. Cos z fb sie stalo bo ewidentnie nie bylismy znajonymi a on zobaczyl bo ma malo znajomych.
Czy da się ustawić zdjęcie w tle żebym widziała je tylko ja????
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 marca 2017 14:03
Nie. Ale możesz ustawić tak, że nie będzie można go lubić i komentować.
Dzięki ale to mi nic nie daje... chciałabym zdjęcie tylko dla siebie bo mój face pełni też rolę specyficznego pamiętnika ...
Wybaczcie pytanie kompletnego laika - jak można wykasować komentarze lub recenzje z fb?
Ciągle czytam,że ktoś coś wykasował a ja nie mam pojęcia,jak to zrobić  😤
Zablokowanie chyba nie wystarczy?
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 marca 2017 21:08
Swoje czy cudze?
CUDZE
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 marca 2017 23:11
Z tego co się orientuję, to cudze komentarze można co najwyżej ukryć. Lub zgłosić, jeśli naruszają standardy facebooka. Usunąć je może autor. Jeśli jest to w grupie, to chyba też administrator grupy może to zrobić. A recenzji na fanpage'u nawet nie można ukryć.
Edit: na swoim prywatnym profilu można usuwać komentarze innych klikając strzałkę, która pojawia się w prawym górnym rogu komentarza po najechaniu na niego i wybierając opcję "usuń"
Dzięki :kwiatek:
Jeszcze jedno pytanie komputerowego analfabety - co oznacza okreslenie "osadż"?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 marca 2017 19:49
Możesz usunąć cudze komentarze jeśli ktoś je wstawił na Twoim profilu.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
11 marca 2017 20:31
Czemu facebook powiadamia mnie o MOICH logowaniach i wysyła mi alerty na pocztę mimo, że to ja osobiście się logowałam w danych momentach? Ciągle są komunikaty, że nigdy się nie logowałam z danej przeglądarki, że nowa przeglądarka i czy to ja  🤔wirek: O co chodzi? 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2017 22:29
Takie masz ustawione zabezpieczenia. Jak korzystasz z jednego komputera z jednym IP i ciągle tej samej przeglądarki, to zaznacz, żeby FB zapamiętał logowanie z niej i więcej nie wysyłał powiadomień. Też mam takie zabezpieczenia, nawet więcej, nie zaloguję się z innego IP czy innej przeglądarki, jeśli nie wpiszę kodu albo nie zatwierdzę np. z zalogowanego konta na telefonie. FB nie wie, że to Ty się logujesz, jeśli przeglądarka czy adres IP czy urządzenie są inne, niż te, które zapamiętał. Ustawiłam tak po tym, jak dostałam alert, że ktoś się w Warszawie próbował kilkakrotnie zalogować na moje konto (nigdy nie byłam w Warszawie, nie sprzedałam nigdy telefonu czy komputera, na którym się logowałam do FB, więc ewidentny włam).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2017 19:37
Gdzie podziali się teraz "dalsi znajomi" ?


edit:
kopałam, aż odnalazłam
Błagam niech ktoś pomoże, bo od ponad godziny się z tym męczę, szału już dostaję... Jak dodać film na stronie na facebooku? Mam tylko opcję dodania zdjęć, no nie da się dodać filmu... Na swoim prywatnym profilu można, na stronie nie  👿 Kiedyś dodałam jakoś jeden film alw nie pamiętam jak. Pomocy  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2017 19:28
Krok po kroku w załącznikach. Mam angielskiego FB, ale po polsku musi być analogicznie. Nie wiem którym momencie pojawia się u Ciebie problem z dodaniem filmu. Może zły format?
Nie mam nawet pierwszego slajdu do wyboru, mam tylko "Publikuj" "Zdjecie" do wyboru, w obu opcjach mogę wybrać tylko zdjęcia 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 kwietnia 2017 06:46
A możesz zrobić screena zanim cokolwiek jeszcze klikniesz na stronie? Ewentualnie spróbuj zmienić język na angielski i zobacz, czy wtedy nie będzie to wyglądało tak jak u mnie.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
18 kwietnia 2017 10:02
Czy ktoś z Was dostaje maile na skrzynkę pod tytułem: "Wróć do Facebooka jednym kliknięciem" ? Jeśli tak - o co chodzi?
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2017 14:43
Alten I jak, udało się?

Czy mamy osobny wątek od Messengera czy pytać tutaj?
Nie da się promować strony bez posiadania karty kredytowej? 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się