Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2017 00:53
Dziewczyny jakie opinie o koszulkach Fior da liso? Warto?? 🙂


Warto! Swoją mam już trochę- leży super, a i po każdym praniu jak nowa 🙂
Poszukuję kamizelki na sezon wiosna-jesień. Teraz jest spory wybór ale niestety zimówek  🙁  Najchętniej bordową. Możecie coś polecić w cenie nie wywalajacej z butów ?
Majowa ja ostatnio kupiłam bardzo fajną, za 50 zł na promocji w H&M  🏇
Znaczy się, trzeba do miasta pojechać. Dzięki  :kwiatek:
Czy widział ktoś gdzieś polo/golf z krótkim rękawem/koszulkę, ale nie luźną w kolorze pasującym do powderrose eskadrona? Te pikeurowe mają granatowe wstawki, podczas gdy czapraki są z beżowymi dodatkami i gryzie mi się to koszmarnie :/ Ewentualnie coś w kremowego w ludzkiej cenie?
Hilfinger?  😅
A mi się marzy bluzka z moim srokaczem. Znalazłam jedną stronę, gdzie mogę zamówić. Ale może orientujecie się gdzie jeszcze mogę wykonać coś takiego?

plunia, - niestety, one na mnie leżą średnio szczęśliwie, są przydługawe... już myślałam o laurenie, ale też jak na złość jasny róż jest z granatem w dodatkach  🙄 Jak się nic nie znajdzie to pewnie będzie hilfinger i skracanie u krawcowej, ale póki co się nie poddaje 😉
Burkinafaso - we wszystkich sklepach i u fotografów, jeśli robią nadruki na koszulkach ze zdjęć 🙂
i na Allegro tego mnogo 😉 Kiedyś dla chrześnicy zamawiałam jaśka z fotą mojego kucyka - wyszło lepiej niż przypuszczałam i niedrogo.
A mi się marzy bluzka z moim srokaczem. Znalazłam jedną stronę, gdzie mogę zamówić. Ale może orientujecie się gdzie jeszcze mogę wykonać coś takiego?



H&M  😉

Nie cytuj zdjęć!
Dziewczyny, szukam brązowego/brązowo-czarnwego kasku. Obecnie mam Charlsa Owena Wellington i nawet jest mi do twarzy (poza tym, ze jak ho zdejme wygladam jak zmokla kura 😁 ) ale za nic mi sie on w brązie nie podoba. Any ideas?  👀
Shantowa, a do jakiej kwoty? Ja mam GPA, czarny z brązowym daszkiem, i z tylu też ma wstawkę brązową, uwielbiam go. I głowa sucha praktycznie po treningu. GPA robi w standardzie całe w kolorze, brąz jest bardzo ciemny:

https://konik.com.pl/gpakaskspeedairevo

http://www.pasi-konik.pl/Dla-jezdzca/Kaski-i-kamizelki-ochronne/Kaski-bez-regulacji/GPA-Kask-First-Lady-Leather-2X-.html
xxagaxx Właśnie muche uwielbiam i prawie zostalam szczęśliwą posiadaczką czarnego, ale przy zmianie całości sprzętu na brąz mi nie pasował. Za to brązowa mucha kompletnie mi nie leży 🙁 Odezwę się na priv do Ciebie :kwiatek:
Shantowa Samshield. Ma w standardzie brązy matowe i z alcantary, ale możesz też sobie skonfigurować  😉

Przykłady
mat
mat ze swarovskim
alcantara ze skórą
alcantara ze swarovskim
alcantara bardzo bling
Shantowa, szukałam jakiegoś zdjęcia gdzie widać, ale ten kask jakoś tak ginie na zdjęciach :P Też mam wszystko w brązie:






tulipan ehhh i przez ciebie zachorowałam na nowy kask. I po co?  😵
aga pasowałby Ci  😁
tulipan, a wiesz jak ten alcantrowy zamszyk spisuje się w użytkowaniu? Ja widzę rysy na moim GPA, bo to spadnie gdzieś, albo co chyba zdarza się najczęsciej w lesie jakąś gałęzią zarobię :P i tak obawiam się ze ślady byłyby strasznie widoczne.
Ja mam alcantarę granatową i po 3 latach jest w stanie idealnym. Tylko trochę zmienił kolor na ciemniejszy, niestety szybko się brudzi  🙁




Teraz się przymierzam do czarnego z szarym  😜
tulipan, pięknie się prezentuje. Ale czy ty uskuteczniasz wypady do lasu i przedzierasz się przez drzewa?  Konisko oczywiście ma drogą utorowaną, ale moja głowa już pięknie zbiera pajęczyny czy zwisajace gałęzie.
xxagaxx, no weź, na wypady do lasu zostaw stary kask, a alcantre na zawody 🙂
tak swoją drogą muszę starego mistralla wymienić i nie wiem na co... nie chce mi się wydawać majątku na kask codzienny i nie wiem, co w ogóle rozważać.
aga jeżdżę do lasu, ale my mamy ścieżkę konną i gałęzi brak  😉 Myślę, że na takie okazje Samshield może nie dać rady  🤔
anai, nie zamierzam mieć kasku na zawody :P no bez przesady :P Ma dawać radę na co dzień, i tak używam go do jazdy w teren i na skoki.

tulipan, pomyślę, i tak mnie teraz nie stać, ale niewątpliwe zachorowałam przez ciebie.
Tu też mają piękne brązy, ale cena poważna:
xxagaxx fakt, troche ginie, ale wygląda bardo ładnie 😉 - Tylko, Ty masz czekoladowy sprzęt, a ja tabacco (gad.. nie myślałam, że dopasowanie to taki kłopot :P)
anai pierwszy jest prze-cudowny ...  😜
[quote author=Burkinafaso link=topic=120.msg2669216#msg2669216 date=1491557750]
A mi się marzy bluzka z moim srokaczem. Znalazłam jedną stronę, gdzie mogę zamówić. Ale może orientujecie się gdzie jeszcze mogę wykonać coś takiego?



H&M  😉

Nie cytuj zdjęć!
[/quote]
H&M robi nadruki?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
23 maja 2017 20:52
https://www.gnl.pl/koszula-konkursowa-hkm-lg-lace-24h.html

Czy ktoś ma zdjęcie tej koszuli na żywo? Chce ją kupić na prezent osobie uwielbiającej wszystko w koronce, ale boję się, że na żywo wygląda bardzo kiczowato  😵
Dołączam się do pytania - nigdzie nie udało mi się znaleźć zdjęcia pleców tej koszuli  🙁
anai dzięki! Dużo lepiej niż to sobie wyobrażałam  🙂
koronka na zawody nie jest najlepszym pomysłem ponieważ słabo oddycha
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się