fotograficzne re-voltowe plenerowarsztaty

przecież już pisałam na ten temat 😵
tym bardziej ze i dla mnie miejsce ma znaczenie bo ja też...niemobilna jestem  😉

a cena....cóż. stiepan najpierw wyszedł z kwotą nr 1 i to było takie optimum. Następnie nawet pojawiła sie miła informacja ze koszt okaże sie 50 zł mniejszy...co mnie też cieszy bo zwróci się podróz 🙂
no ale...można sobie gdybać.
Widze przynajmniej ze jak na razie mały procent osób śledzi wątek...zobaczymy jak to wyjdzie.
Stiepan gdzie Ty. Bo znów będzie kacja"ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." 😉
Livia   ...z innego świata
13 lutego 2012 15:50
Ja dalej jestem chętna, ale dokładnie wypowiem się, jak już będzie informacja o miejscu.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 marca 2012 18:16
Podbijam wątek. Coś wiadomo?
abre   tulibudibu
06 marca 2012 18:34
Na razie nic, Stiepan nie daje znaku życia a ja jestem unieruchomiona w domu z powodu kontuzji pleców. Jeśli akcja plenerowa nie wypali to mam awaryjny plan, tylko muszę jeszcze dopytać w kilku sprawach.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 marca 2012 19:33
Ojej, Abre, kuruj sie w takim razie  :kwiatek: czekam na info, bo nie wiem czy planować sobie jakiś wyjazd na ten weekend czy wybieram sie na re-voltowe warsztaty...
hym...jeśli interesuje lokalizacja polnocno-zachodnia to moge zaprosić do "siebie", organizuje warsztaty wszelakie, rajdy, ale i plenery foto i malarskie idt ...wiec i voltowiczów się da 😉 nawet kiedyś przyjechała jakaś artystka całkiem artystyczny film kręcić, i podobno powygrywał jakieś tam artystyczne festiwale :P bardzo był artystyczny...bardzo... nikt nie wie o co w nim chodzi.

nad brzegiem zalewu (pieeekne zdjęcia), puszcza, malownicze łąki... no i konie oczywiście. rożne...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 marca 2012 12:50
Horse_art - no jak dla mnie to rewelacja 😁 😉
ja tam zapraszam w trybie ciąglym ...
na sesje indywidualne też - szczególnie szczecinian bo blisko 😉
mam lustrzankę canona, chętnie oddam w czyjeś łapki żeby i mi coś fajnego pstrykną 😉

a z plenerem tak sobie już luźno z abre planujemy, może akurat ? 😉 tylko niestety  27 kwietnia (jeśli żadna kontuzja itp sie nie przydarzy) będę na rajdzie wiec nie będę w stanie zorganizować ...
Horse_art fajny pomysł. Jak termin mi będzie odpowiadał to chętnie pojade, bo 27.04 niestety mi weselicho wypadło  😉 a gdzie to dokładnie?
trzynastka   In love with the ordinary
08 marca 2012 13:19
Jakby się to odbywało u horse_art to ja odpadam 🙁
Za daleko na moje krótkie nóżki, chyba, ze w terminie openera  😂 wtedy porzucam chłopaka na koncertach i lecę do was, zawsze blizej ;P
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
08 marca 2012 14:07
Jakby miał być w zakresie od czerwca do września to i ja się piszę!🙂
przecież termin już jest ustalony
no chyba że plan awaryjny abre dot. innego
Szkoda by było, takie fajne re-voltowe spotkanko się zapowiadało
ja niestey w tym nie dam rady, jak to ustalone się odbędize jednak, to np na jesień zapraszam 😉
troche terminów już pozajmowanych , bo dużo projektów w tym ośrodku robimy, no i wakacje też obozy dla dzieci mają, ale coś tam na pewno uda się wcisnąć. w maju widze wolne (piat-nd) np 11-13, 25-27,  w czerwiec 1-3, 29-1 (ale ten czerwiec tak troche nerwowo bo niby coś tam jeszcze jest albo skład obsługi jest ograniczony 😉 , we wrześniu jeszcze weekendy nie są rozpisane 😉
to jakieś 40 km od dworca głównego w szczecinie, ze 20 od Polic. mozna busami dojechać, albo jakoś się zgrać żeby pozabierać osoby, które pociągiem przyjadą. wieś sie Brzózki nazywa. nad Zalewem, kierunek Nowe Warpno
niestety lokalizacja na końcu świata ma swoje i minusy, może i ładnie, ale wszędzie daleko .... (no prócz np rajdem do niemiec, bo wsiadam na konia i jestem nawet w pół godziny na granicy 😉 )

moge podac strone ośrodka? choć nic fajnego na niej nie ma haha szczególnie ze zdjęć 😉

Powróciłam po zawirowaniach życiowo-pracowych i jestemmmm. Chętnie pomogę jako instruktor. Muszę tylko pod koniec miesiąca poprzedzającego znać termin, żeby mieć wolne.
Wakacje się zbliżają, sesja za niedługo się skończy, więc może warto wrócić do tematu warsztatów?
Po cichutku liczę, że uda się wspólnie coś zorganizować, i załapię się na doszkalanie... 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
28 czerwca 2012 10:33
Ja też baaardzo liczę na takie warsztaty :kwiatek:
idea umarła? może jednak dałoby radę coś dla totalnych laików zorganizować? zwłaszcza, że niedługo zima i piękne plenery przed nami 🙂
moze jakieś warsztaty ? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się