Książka skarg i wniosków

eee? aurelia, zachowujesz się jak mała dziewczynka i to Ty, w tym momencie tupiesz nóżką. Ale dobrze, to kolejny raz potwierdza tezy wielu użytkowników, którzy nie chcieli abyś była w ogóle modem - mieli rację.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 czerwca 2009 10:06
Czy rezygnacja każdej z nas jest niewłaściwa? Czy tylko Aurelii ? Kiedy byłaby lepsza chwila?

Nie zapominaj, że tych, którzy nie chcieli Aurelii na moda zawsze było zdecydowanie mniej, niż tych, którzy jej osobę popierali.


Akurat uważam, ze w tej sytuacji to dojrzała decyzja. Może dajcie już jej spokój, przecież "wielu" tego właśnie chciało. A mnie nie chce sie ani tego czytac, ani sprzątać.
Absolutnie nie każda, tylko ta, która jest UZASADNIONA. A popis w ostatnich kilku postach tego wątku, zasługuje, moim zdaniem, na miano dziecinady. Oczywiście, sprawa może być dużo bardziej rozległa, jednak to co jest znane użytkownikom, nie przestawia się w skutkach jako dojrzała decyzja aurelii. Co do tych, którzy popierali/nie popierali, wiem, że przeciwników było dużo mniej, właśnie to umożliwiło przecież, aurelii zostanie modem. Jednak kilku ich było, a argumenty "przeciw", z tego co pamiętam, przedstawiały się rzeczowo.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 czerwca 2009 10:12
Ale chyba nie sądzisz, że to właśnie sprzeczka z Quantą spowodowała, że Aurelia zrezygnowała z funkcji? Do tej pory wiele ich było.

Rezygnacja jednak od dawna wisiała w powietrzu.

Z mojej strony to EOT.

edit. Niemniej jednak gorąco zachęcam wszystkich do podjęcia wyzwania i zastąpienia Aurelii w piastowaniu tego wspaniałego stanowiska jakim jest moderator. Może niektórym sie otworzą oczy, że to jest ciężki kawałek chleba. Zapraszam do odpowiedniego wątku osoby chetne lub zgłaszanie kandydatur na moje PW.
Dlatego napisałam, że to co jest znane forumowiczom.. Niestety brzydko to wygląda. Byłoby miło, jakby aurelia napisała dlaczego rezygnuje z tej funkcji, a nie napisała tylko "mam dość, odchodzę".
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 czerwca 2009 21:19
Drogi Adminie,

brakuje na tym forum jednaj emotki. o takiej:
da się coś takiego dodać?  :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
15 czerwca 2009 00:03
Ostrzeżenie zdjęte, ponieważ użytkowniczka wykasowała swojego posta, gdyż był dublem. bardzo proszę jednak na przyszłośc w takim wypadku o info do moderatora, abyśmy mogły je wykasować, a nie sprzątanie samemu.
trafiłam na taka informację. nie raz usuwałam dubla czy też nieważne ogłoszenie. co w tym złego, przecież po to mamy chyba dostęp do tej opcji, nie?
skoro użytkownicy mają jakis kredyt zaufania na zaś to dlaczego nie mogą z niego korzystać w słusznych celach?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 czerwca 2009 00:06
cieciorka, Dlatego zdjęto ostrzeżenie. Modki nie wiedziały dlaczego post został usunięty i dlatego wlepiły ostrzeżenie. Gdy okazało się, że to dubel, zdjęły je. Co w tym złego?
cieciorka   kocioł bałkański
15 czerwca 2009 00:16
o to: bardzo proszę jednak na przyszłośc w takim wypadku o info do moderatora, abyśmy mogły je wykasować, a nie sprzątanie samemu.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 czerwca 2009 07:03
cieciorka bo potem są wątpliwości, dlaczego coś zostało usunięte. Użytkowniczka, z tego, co pamiętam, zostawia w swoim poście trzy kropki albo coś w tym stylu i otrzymała ostrzeżenie za całkowitą edycję posta. Wytłumaczyła sie na PW, więc ostrzeżenie zdjęłam.

W tym wypadku lepiej zedytować i napisać "dubel" lub "niekatulane" niz trzykropek.

😉
cieciorka   kocioł bałkański
15 czerwca 2009 09:09
tego to tez nie rozumiem. po co pisac dubel skoro mozna usunąć?
skoro mamy taką opcję to chyba jest legalna? 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 czerwca 2009 09:14
Jasne, bo karane jest "edytowanie nadmierne". Jeśli kasujesz "w dobrej wierze" i "zgodnie z prawem" 😉 to nie mam nic przeciwko. W tamtej sprawie wyglądało na to, że użytkowniczka wyedytowala swojego posta aby coś ukryć, moze sie wycofać z pewnych słów. Ale okazało sie, ze tak nie było (choć na to wyglądało).

cieciorka   kocioł bałkański
15 czerwca 2009 09:19
okej, dziekuję
Ja mam pytanie. Czym są te cyfry przy najaktywniejszych użytkownikach? Liczbą wysłanych postów, przeczytanych postów? Chcę wiedzieć jak to stałam się ostatnio jednym z najaktywniejszych użytkowników  😎
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 czerwca 2009 23:27
ilosc wyslanych wiadomosci 😉
A gdzie widać tych najaktywniejszych?
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 czerwca 2009 09:30
oj, znowu lenie? :P
jestem prawie pewna, ze już dawałam ten link: http://re-volta.pl/forum/index.php?action=mlist;sort=posts;start=0
a samodzielnie: strona głowna forum - kliknąć na "Lista uzytkowników" - kliknąć na "wiadomości"

dla mnie najciekawsze w tych statystykach jest to jak wiele osób z "czuba" znajduje sie tam dzieki setkom/tysiącom wiadomości na towarzyskich (a zaledwie marnym dziesiątkom na konskich 😉 a czasem to nawet i 10 wiadomosci na końskich nie ma 😉) dla mnie ciekawostka na "branżowym" forum 😉

[dla nieogarniętych - to jest do sprawdzeniu w profilu - na dole trzeba kliknąć "Pokaż ogólne statystyki dla tego użytkownika."]
dziękuję caroline :kwiatek:

A nawiązując do tego że niektórzy są aktywni tylko na towarzyskich... nie dziwię się. Nie każdy ma wystarczającą wiedzę aby wypowiadać się w końskich nie chcąc powprowadzać w błąd. To piszą na towarzyskich! Tam voltopiry nie są aż tak groźne 😀iabeł:
dla mnie najciekawsze w tych statystykach jest to jak wiele osób z "czuba" znajduje sie tam dzieki setkom/tysiącom wiadomości na towarzyskich (a zaledwie marnym dziesiątkom na konskich 😉 a czasem to nawet i 10 wiadomosci na końskich nie ma 😉) dla mnie ciekawostka na "branżowym" forum 😉


heh no z góry listy to ja się natknęłam nawet na osobę bez ani jednego wpisu na końskich! ale przecież co kto lubi🙂 niech się każdy wypowiada gdzie mu pasuje😉
Dlaczego gdy zrobię [ * ] tylko bez spacji pośrodku to potem po wysłaniu posta tego nie widać?
ushia   It's a kind o'magic
26 czerwca 2009 10:54
Bo skrypt robi z tego kropke  o taka: [*]
Jak chcesz swieczke zrobic to uzywaj apostrofu: [']
Nie widzę żadnej kropki...
No teraz już wiem że inaczej świeczki musze robić ale i tak z przyzwyczajenia puste posty tworze :/
ushia   It's a kind o'magic
26 czerwca 2009 14:24
o, ciekawe czemu
bo u mnie powstaje cos takiego:
wow. nigdy takiej kropy nie widziałam i nadal nie widze u siebie. Ciekawe od czego to zalezy?
Drogie Moderatorkii Quanto kochana🙂 przychodzę z wniosko/prośbą do Was😉 otóż w wątku Problemy sercowe wpadłyśmy na to czy można by było utajnić niektóre wątki tak, by mogli je czytać tylko zarejestrowani użytkownicy? nie chodzi o całe forum, ale o parę wątków po to, żeby później nie było problemów że dzielimy się między sobą jakimiś bardzo osobistymi sprawami, a później czytają o tym osoby z zewnątrz.. wiadomo że każdy może się zarejestrować, ale konieczność zrobienia tego na pewno co poniektórych by zniechęciła.. chodzi nam głównie o wątek Problemy sercowe, ale od siebie dodam że może warto by było też tak zrobić z wątkiem dzieciowym? i tak jesteśmy wszyscy zalogowani więc dla nas żaden problem, a po co mają jacyś zboczeńcy tam włazić i oglądać dzieciaki?? myślę że to jest o tyle dobry pomysł, że część dziewczyn pewnie specjalnie nie wrzuca zdjęć swoich dzieci do sieci bo się boi, więc może warto byłoby zabezpieczyć jakoś choć trochę to miejsce gdzie te zdjęcia się jednak znajdują?

no nic, wrzucam temat, napiszcie co myślicie i czy to jest wykonalne!😉
ushia   It's a kind o'magic
28 czerwca 2009 16:49
dlatego jest specjalne konto na photobuckecie, ohasłowane, gdzie dziewczyny wrzucaja duzo wiecej zdjec dzieci - haslo dostaja tylko "swoi"

szczerze mowiac to albo w ogole wprowadzic obowiazek rejestracji zeby czytac cokolwiek albo w ogole
ostatecznie chyba kazdy ma na tyle rozsadku zeby glebiej wywnetrzac sie np na PW
ushia, ale jeśli chcemy opowiedzieć o czymś dziewczynom z sercowego wątku to nie będziemy pisały do każdej PW.. A nie uzewnętrzniać się można, ale skoro możnaby się uzewnętrzniać nie bojąc się że jakiś były czy ktoś tego typu zaraz to przeczyta to myślę że dziewczyny z wątku wolałyby tą drugą opcję. A w sumie co za problem dla użytkowników w zablokowaniu jednego wątku? o ile się w ogóle da! bo tego nie wiem. Tak czy siak to i tak zależy od modek i quanty. Ja się do każdej opcji dostosuje - mam ten luksus że praktycznie nikt z mojego otoczenia tu nie zagląda, więc i uzewnętrzniać się mogę spokojnie. Zostawiam pod rozkminę tym których to dotyczy!
ushia   It's a kind o'magic
28 czerwca 2009 18:45
jezeli chcecie cos opowiedziec na forum to musicie sie liczyc z tym, ze moze przeczytac to kazdy - i obowiazek rejestracji niewiele tu zmieni, musialybyscie miec wplyw na to kto sie moze zarejestrowac
ale tych z "doskoku" zniechęci to że będą musieli się rejestrować. łatwiej jest coś włączyć i przeczytać, niż włączyć, wypełnić formularz rejestracji, poczekać na aktywację konta i przeczytać. więc wydaje mi się że jeśli od strony technicznej to nie jest duży problem, to może warto zrobić coś takiego. w końcu od strony użytkowników to nie będzie ŻADNA zmiana, więc w sumie nie wiem w czym problem.
trzynastka   In love with the ordinary
28 czerwca 2009 20:55
problem w tym, że dodajecie quancie pracy ....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się