NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Ja dzisiaj dostałam potwierdzenie z poczty, że siodło odebrane, także czekam tylko na kase na koncie. Reasumując: nie polecam transakcji, chyba, że ma się dużo czasu i nie zależy na danej rzeczy. Kontaktowałam się z paroma osobami i wszystkie mówią to samo: Należy ją omijać szerokim łukiem. U mnie cała procedura wysłania siodła, testu (2 dni), odbioru paczki trwał równy miesiąc. 🤔 🤔 🤔
Kars koniecznie zgłoś sprawę na policję. Nie czekaj. Ona specjalnie zwleka i naciąga cię. Daj znać co danych osobowych swoich. Powiadomię  policjanta prowadzącego sprawę. Pozdrawiam
desire   Druhu nieoceniony...
21 marca 2017 18:33
A ja radze uważać na "wooden brush" czy też teraz "drewniany pomocnik" na facebooku, bo jest to lewa firma szamanki, ostatnio na "giełda sprzętu jeździeckiego" znów się skarżono na nią i robienie przez nią ludzi w balona. Były wrzucone screeny kłamstw i tego, jak kobieta się miota, pojawiły sie następne niezadowolone osoby...
Niestety, administrator grupy chyba się wystraszył standardowych, głupich gróźb szamanki i usunął wątek, bo autorka tego na 100% nie zrobiła... Uważajcie, bo niby to małe kwoty, ale ziarnko do ziarnka... 
desire, ja swoją szczotkę dostałam.
desire   Druhu nieoceniony...
21 marca 2017 22:30
bera7, to, że Ty dostałaś to nie znaczy że wszyscy są zadowoleni 😉
dziewczyna opisywała mega-opóźnienie w wysyłce, wysyłke listem zwykłym (a zapłaciła za polecony) i źle zrobioną szczotke, zdjęcia były, screeny były. Następna odezwała się dziewczyna, która czekała na bryczesy.  Szkoda, że usunęli. 
Do mojej koleżanki idzie prezenterka od Szamanki od około roku 😀 Dopiero ostatnio się zgadałyśmy przy aferze szczotkowej, że to od niej właśnie kupiła 😀 A wymówki standardowe jak na zamieszczanych screenach 😉
ed
desire, spoko. Może miałam dużo szczęścia, bo moja szczotka dotarła do mnie z tygodniowym opóźnieniem, ale listem poleconym i jest lakierowana.
Mówicie o tej stronce:
https://www.facebook.com/woodenbrushPL/  ?

Przy okazji, rzeczona zmieniła swoje prywatne konto na FB.
Stare najprawdopodobniej nieaktywne.
ed
desire   Druhu nieoceniony...
22 marca 2017 12:27
koniczkowaaa, drugie konto szamanka ma już tutaj zbanowane. 😉
a na fb bardzo łatwo ją znaleźć.
Nam o FB właśnie chodzi, bo obecnie ma dwa konta.
Ja normalnie mam ją cały czas na fb, ale mam ją w znajomych...

edit. faktycznie ma drugie konto
Otóż to.  😉
[s]Z przykrością do listy osób póki co niepoważnych - muszę dopisać hanoverkę
W lutym chciałam kupić od niej derki. Okazało się , że wystawia rzeczy, których nie ma (napisałam kilka minut po pokazaniu się ogłoszeń).
W końcu doszłyśmy do względnego porozumienia, chociaż kontakt był dramatyczny. Przelałam kasę, dostałam sympatyczny dodatek w postaci darmowej przesyłki... No i kontakt się urwał... 🙁 oczywiście przesyłki nijak nie otrzymałam... (miała wyjść 20go) Póki co daję jeszcze szansę mając nadzieję, że hanoverka nie jest nieuczciwa, tylko - nie wiem - zapracowana... Ale derkę osuszającą potrzebowałam w lutym, za kilka dni kwiecień, a za oknem mam aktualnie 16 st, prognoza mówi że będzie i 20... po co mi teraz polar? 🙁 Tak, czy siak nie polecam. Oczywiście odezwę się jak się sprawa wyjaśni (na sms też brak odpowiedzi) o ile się wyjaśni, bo mam coraz większe wątpliwości  🙁[/s]


Sprawa wyjaśniona, paczka w końcu dotarła, wszystko OK
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 marca 2017 17:59
_Gaga, odzywałaś się może do niej na fejsie?
JARA, nie, pisałam sms
Dostałam i odpowiedź i info z InPost o wysyłce. Sprawa w miarę wyjaśniona (paczka jeszcze nie doszła, ale nie spodziewam się żadnych problemów), ale i tak kontakt bardzo słaby 🙁
Ktoś wie coś o użytkownikach  bastia11, Show.Jumper, Deliciousa?
Deliciousa to oszustka. Jest to pani Joanna Pasoń-Woszczyna, o której było już tu głośno. Naciągnęła na pieniądze już wiele osób. Kontakt z nią był nienaganny, aż do zrobienia przelewu. Po tym przestała się odzywać, nie logowała się na re-voltę. Całe szczęście u mnie sprawa zakończyła się pomyślnie - odzyskałam pieniądze.
ninjuusx3, w jaki sposób?
Gaga propozycje znikają też przy odświeżeniu ogłoszenia 😉
  Zakładam że odświeżenie ogloszenia to zmiana  po wygaśnieciu  przez edycję daty ważności. To u mnie chyba nie bardzo działa bo  propozycje nie znikneły.
To nie przez edycję zmiana daty, tylko w prawym dolnym rogu jest napis "odśwież" i podświetla się on po 2 tygodniach od dodania ogłoszenia. Gdy na niego klikniemy, a ogłoszenie ma już ponad te 2 tyg propozycje znikają
Wystawia wiele markowych rzeczy na sprzedaż za śmieszne pieniądze. Do zrobienia przelewu kontakt jest nienaganny, po nim - brak odzewu. No i oczywiście przesyłki też brak... Jak już uda się z nią jakoś skontaktować, to zapewnia, że przesyłka została wysłana, ale zwleka z wysłaniem potwierdzenia, a finalnie i tak go nie wysyła.
To nie przez edycję zmiana daty, tylko w prawym dolnym rogu jest napis "odśwież" i podświetla się on po 2 tygodniach od dodania ogłoszenia. Gdy na niego klikniemy, a ogłoszenie ma już ponad te 2 tyg propozycje znikają

Dzięki za wyjaśnienie 🙂
katija Również się podpiszę pod tym co piszę ninjuusx3 bo miałam tą nieprzyjemność też być oszukana przez tą Kobietę, na szczęście bardzo źle nie wyszłam z tej nieprzyjemnej sytuacji, bo paczkę na oczy zobaczyłam to że nie z tym co kupiłam to szczegół. - Kupowałam Derkę Eskadrona Splash,a dostałam derkę Kingsland można powiedzieć dość podobnej wartości. Ale wszystko tak jak Ninjus opisała miałam tak samo, jeszcze ta paczka przyszła mi jeszcze na adres zameldowania nie zamieszkania to tym bardziej byłam zaskoczona (myślałam że nic już nie zobaczę na oczy ani Derki ani Kasy), no i oczywiście po ok.2 miesiącach ciągłych ostrzeżeń i meldowaniem gdzie sprawa zostanie i została zgłoszona, ze mną były jeszcze 2 osoby oszukane i sprawa była zgłaszana jako zbiorowa(a bardziej miała w końcu nie pamiętam jak to zrobiłyśmy) z tego co pamiętam mi najkorzystniej i najszybciej udało się wyplątać z tej sytuacji.
ninjuusx3, pytałam w jaki sposób udało Ci się odzyskać pieniądze. 😉
Vendettka, dzięki za info. Miałaś szczęście.
Aaah, okej, nie zrozumiałam 😉 No cóż, musiałam ją "zadręczać" wiadomościami i grozić policją, dopiero wtedy łaskawie mi je odesłała.
Ja już kiedyś o niej tu pisałam, miała inny nick, to samo, dopiero przy kontakcie z innego numeru telefonu (swój podałam podczas transakcji, więc połączenia odrzucała) i już ostrym postraszeniu policją zreflektowała się kasę odesłać i też z tym były męki, bo "Pieniądze same z powrotem" zamiast na moje konto wracały na jej, dopiero przekazem pocztowym z konta je mamy do mnie dotarły.
ed
sklep_jam szczerze NIE POLECAM , zarezerwował u mnie czaprak i stwierdzil ze bierze na 100% po czym po tygodniu mial zrobić przelew i do dziś nie ddoszedł mało tego wysłał mi na maila "niby potwierdzenie przelewu" , co sie okazało podobno już raz ktoś tutaj to zgłaszał . Ja czapraka nie sprzedałam niepotrzebnoe straciłam tylko czas i klientów . Uważajcie , strata czasu i nerwów 😉 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się