PSY

Dodofon, pokaż zwierza.
nananana a nasza Skippy dziś rozpoczęła czempionat młodzieży, trzasnęła najlepszego juniora w foksach i BOBa 🙂 a do tego robi takie wyniki na treningowych trasach dogtrekkingu, że aż strach 😀
Karla gratki!
Ascaia jak chcecie na agility to zapraszam, co prawda mam aktualnie niesamowite tłumy na kursach, ale dla Wer czas się znajdzie  🙂
Aropos championatów młodzieży- mój łysy, kolorowy broder, który u niektórych sędziów dostałby dyskwalifikacje za samo istnienie, wczoraj również rozpoczął czempionat młodzieży, z czego mam niesamowity ubaw, bo na wystawy jeździmy tylko przy okazji zawodów, a ringówkę mój pracuś widuje (dosłownie!) od wystawy do wystawy  😁
No a jak już się chwalimy- coś z bardziej normalnych dla mnie tematów niż wystawy- w ten sam dzień z Fidem zdobyliśmy awans do klasy A3, czyli najwyższej istniejącej klasy zaawansowania w agility 😉
Zora90, wow, brawo!
Jakie legowiska dla dużego psa w typie owczarka polecacie. Wyszukiwarka niezbyt pomogła.
Gratki laski  :kwiatek:

Ja dziś chałturzyłam w galerii :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 kwietnia 2017 22:21
exploited, ja mam legowisko polskiej firmy HobbyDog. Tanie, wytrzymałe i totalnie demontowalne do prania.


JARA dobra kobieto na Ciebie zawsze można liczyć  :kwiatek: to jest dokładnie opis tego czego szukam  😍
Zora90, gratulacje!!! Dla obu sierściuchów. Co to będzie jak młody zacznie oficjalnie kicać 😉
Z zaproszenie na pewno skorzystam, bo szykuję się od pewnego czasu, żeby Ciebie i EK zaczepić z tym tematem. Po świętach się odezwę.
Najbardziej mnie ciekawi jak Wer potraktuje tunel 😉
Dodofon, pokaż zwierza.


wstawiłam na fejsa - nie mam zgranych zdjęć
efeemeryda   no fate but what we make.
10 kwietnia 2017 10:51
no to daj chociaż linki  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 kwietnia 2017 11:31
Dodofon, oo rany jaki słodziak  😍
ushia   It's a kind o'magic
10 kwietnia 2017 13:07
jest zajeprzepiekny 😍
Pokażcie 🙁
No właśnie pokażcie  🤬




honey - matko najukochańsza jaka Ty jesteś pięknaaaaa, aż prawie orientację zmieniłam  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 kwietnia 2017 21:42
Sama słodycz  😍
Alten, ale za to gburowata 😉 Idż ty 😉
JARA, dzięki 😀 Czo za fajniak 😀
Trzymajcie mocno kciuki za moje maleństwo 🙁
Co się dzieje?
Młody zjadł trutkę na szczury... Dostał odtrutkę, witaminę K, brzuch nadal miękki. W nocy gorączkował i spuchł mu cały pyszczek. Musiałam jechać do pracy, teraz jest u rodziców, za godzinę ma być na USG. Zobaczymy czy weterynarz będzie chciał wziąć morfologię już dzisiaj, jak nie to dopiero w piątek mamy u swojej weterynarz się pojawić na morfologię. Wczoraj w pewnym momencie zesztywniał, wywalił język na wierzch, całe szczęście weterynarz szybko dotarła do lecznicy. Od dzisiaj noszę ze sobą wodę utlenioną...
Strasznie nieprzyjemna sytuacja! Trzymam mocno kciuki, by młody wrócił prędko do zdrowia i znowu dokazywał.
Trutka została celowo podłożona?
Nie, leżała pod szafką w socjalu, nikt nie zauważył, że się tam przeczołgał. Jak to chihuahua, jedzą wszystko i nawet nie wiadomo kiedy, co i jak...
Niech szybko wraca do zdrowia.
I oby ta sytuacja nigdy się nie powtórzyła.
efeemeryda   no fate but what we make.
11 kwietnia 2017 14:17
dlatego trutka na szczury nigdy nie powinna być "wysypywana" a jedynie umieszczana w pojemniczkach z których tylko mysz czy szczur może ją zjeść...

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia  :kwiatek:
Co może być powodem spadku aktywności u 3-letniej suki ON?? Suka ma normalny apetyt, nie chudnie, nie tyje, nie jest blada, nie gorączkuje. Morfologia idealna, watroba, nerki, serduszko - wszystko ok. Tarczyca też zbadana i wszystko w porządku a mimo wszystko pies apetyczny. W domu ciągle śpi, na spacerach biega przez kwadrans a potem wolniutko spaceruje. Co jeszcze zbadać, jakieś pomysły co do przyczyny??
Bulana a stawy ok?

My dzisiaj nieśmiało się przedstawimy  😡 wiem, że niektórzy utknęli na etapie holenderskiego ale po ciągłych wahaniach onek/holenderski/malina stanęło na malinę ze względu na skojarzenie bardziej.
Także oficjalnie przedstawiam Blue Bounty Wild South FCI
Młody póki co cały czas mnie zachwyca, jest tak socjalny że nie odpowiada praktycznie na żadne zaczepki innych psów. Moja suka może za nim łazić cały czas a on się bawi/lata za mną/je. Z rodzeństwem też taki był. Jak miał ochotę to trochę się pobawił poganiał ale raczej człowieki są dla niego lepszymi stworzeniami
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 kwietnia 2017 19:01
No,no, gratulacje! Pokazujcie się często!
Hihihi, ale Bounciak 😀
Jak pozuje. gratulacje i owocnej pracy.

Szarak Dodofon bardzo ciekawie wygląda 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się