Końska Rewia Mody XI 2017

[quote author=budyń link=topic=100617.msg2665827#msg2665827 date=1490719602]
brzezinka, ja widziałam jakieś jump tec do mango, ale nie wiem jaki kolor dokładnie. A sama też szukam zamiennika i ni chu  🙄
[/quote]

budyń, faktycznie jumptec ma takie owijki. Revoltowa protoniasta właśnie mi je odsprzedała. Podobno pasują idealnie, fotka jej autorstwa.

A sangrię też znalazłam i to w promocyjnej cenie w Końskim Świecie 😅
wątek zamknięty
Mam pytanie do osób, które posiadają Caballa classic z miękkim wypełnieniem. Wypakowany z folii na moje oko nie różni się od padów z wypełnieniem sztywnym. Zapakowany na konia tyż nie  🤣 Czy one robią się takie "flaczkowate" po pierwszym praniu, ewentualnie po kilku praniach?
wątek zamknięty
Mój nie sflaczał po praniach. Trochę ich już przeżył i nadal ma się bardzo dobrze 🙂
Jest po prostu bardziej mięciutki niż ten ze sztywnym wypełnieniem.
wątek zamknięty
Whisky, moje Caballe też nie flaczeją, wiadomo, że nie są sztywne, co sprawia wypełnienie, ale zdecydowanie szmatki się z nich nie robią - to wypełnienie właściwie też się nie ubija i po wielu praniach są nadal puchate i miękkie 🙂
wątek zamknięty
Dzięki za odzew 🙂 Widziałam kilka miękkich padów w ogłoszeniach sprzedażowych i przypominały takiego typowego Caballa, z którego ktoś spuścił powietrze, nie wiem jak to nazwać. Po prostu byłam trochę zaskoczona, pomyślałam nawet, że "coś się popsuło" w zamówieniu i że przez przypadek zamówiłam sztywny  🙄
A całe to kombinatorstwo stąd, że w zeszłym roku zaczęłam trochę mieć problem z zakładaniem na konia grubych padów latem. Jakoś mnie żarło sumienie, że się biedny gotuje pod takimi poduchami, więc pomyślałam sobie, że może miękki będzie trochę cieńszy.

Tak czy siak, przyznam nieskromnie, że ten kolor to strzał w dziesiątkę, czuję, że będzie ciurany w kółko  😍
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
04 kwietnia 2017 14:40
Whisky, moim zdaniem grubość padu nie ma takiego znaczenia jeśli robiony jest w sumie z dobrych technicznych materiałów i przede wszystkim jak ma podszewkę odprowadzającą wilgoć, w ANKY np masz oddychającą podszewkę, która odprowadza wilgoć na zewnątrz i jest zapewniona przez to cyrkulacja powietrza ergo koń nie jest zgrzany i nie jest mu gorąco
wątek zamknięty
Racjonalna, co prawda nigdy w życiu koń mi się nie odparzył ani nie działa mu się żadna inna krzywda od grubości czapraka, ale konkretnie w przypadku Caballa zauważyłam, że pod padami jednak bardziej mi sie poci, niż kiedy chodzi w czymś cienkim, też w cienkim czapraku od Caballa, więc odpada wina podszewki która nie odprowadza potu, bo Caball robi chyba we wszystkich modelach tę samą podszewkę (na 100% musiałabym sprawdzić ale chyba tak). Ale oczywiście masz rację, przy dobrych materiałach w zasadzie nie ma prawa się nic złego dziać. Ot, takie moje przemyślenia starego traktorzysty  🤣
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2017 18:04
Widziałyście nowy dralon exclusive? Tyle mieli fajnych kolorów do wyboru, a wybrali takiego oczodaja... 😁
wątek zamknięty
o fuj :P
wątek zamknięty
Trochę jak wielkanocna cerata babci Janiny  😁
wątek zamknięty
Może na innym niż taki jasny koń wyglądałby korzystniej.
wątek zamknięty
🏇A ma ktoś ze fotki eskadron insygnia blue na karym bo podoba mi sie ale boje sie ze będzie za ciemny
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2017 07:36
No, nie popisali się wyborem kolorów - to zestawienie wygląda naprawdę okropnie 😉 Za to dla mnie Sangria-Insigniablue wyglądałby super 🙂
wątek zamknięty
Dacie mi jakiś namiar na zdjęcia katalogowe nowej Next Generarion  :kwiatek:
wątek zamknięty
Szukam derki pasiaka z Mint/teak/white 2012 jest gdzieś do dostania? Używka czy coś?
Kantire wypuściło czapraki w podobie do Anek.
wątek zamknięty
Padzik Jarpolowy i ochraniaczki BRowe  😅

wątek zamknięty
Jak to mówi mój tato - Kary w jedynym słusznym dla niego kolorze  😉
wątek zamknięty
Tulipan - Tata wie co mówi  😁
wątek zamknięty
Tulipan, totalny opad szczeny. Mega jestem pod podziwem jak Szymek sie zmienił i jak cudownie progresuje. Btw jemu we wszystkim teraz pięknie  😍
wątek zamknięty
keirashara W Niciaku bardzo fajnie, masywne konisko w słodziutkiej dereczce 😀
anil22 Fajnie w tej Ance, ale może by tak zdjęcia całego konia  😀iabeł:
nirv Granatowy komplet bomba- mega elegancji, ale te nauszniki to faktycznie jak majtki  😁
livia Faktycznie dralon koszmarek, gdzieś mi się przewinęło zdjęcie na karym i wcale lepiej to nie wyglądało  😲
tulipan Racja, w bieli zawsze do pyska  😉

Kilka fotek mumina w Anky Red i derce Navy 😉 trochę za ostre słońce żeby fajnie uchwycić ten czerwony kolor..



wątek zamknięty
tulipan, - imo kare wyglądają w białym najlepiej ze wszystkich możliwych maści 🙂 A taka fura jak Twoja to już całkiem 😀
dairoxroxi, - słodziutko to będzie, jak mi przyjdą owijki do powderrose 😀iabeł: Zaszalała baba całkiem i upycha masywnego konia w róż 🙂 Wy za to widzę idziecie w klasykę ostatnio, ale świetnie wam ona leży 💘
wątek zamknięty
tulipan, Twojemu jakby się szmatę kuchenną wsadziło pod siodło to by mu ładnie było 🙂
wątek zamknięty
Na karego biały i jasny beż, to zjawiskowa kombinacja 🙂

A ja wpadam wazelinować Caball, ten pad na zdjęciu ma dokładnie trzy lata i naprawdę szmacę go do znudzenia. Grzyb z Mario Brosa zalicza już trzeciego konia 😉





Wczoraj świeciło tak piękne, złote słońce, że w oczekiwaniu na dzisiejsze treningi odpaliłam sobie zielonego Heritage na jasnym rudzielcu. Pod moje siodło czaprak jest gigantyczny 🤣 Mam nadzieję, że zasłaniam trochę ten obrus nogami, ale czego się nie robi dla eleganckiego koloru 😉





wątek zamknięty
Quanta - właśnie ciała Ci na fb pisać, że na wyjątkowo mały wygląda ten brand. Już miałam pisać czy to nie pony 😉 I mi teraz namieszałaś, bo długością nogi bardziej mi pasują PD, ale wzdłuż grzbietu juz full. Ale ten aż tak źle nie wygląda. I teraz nie wiem który brać  😁
wątek zamknięty
Quanta to powinna mieć bana na ten wątek. Tulipan w sumie już też 😁
wątek zamknięty
no właśnie 😀
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 kwietnia 2017 21:05
Widziałyście nowy dralon exclusive? Tyle mieli fajnych kolorów do wyboru, a wybrali takiego oczodaja... 😁


Gdzie go w ogóle można dostać?  👀
wątek zamknięty
Dzięki  :kwiatek:

quanta ten zielony to jest kolor stworzony na kasztany!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 kwietnia 2017 12:30
malinowaa, o ile wiem, to możesz już szukać tylko z drugiej ręki - te w sklepach sprzedały się na pniu, mimo średnich kolorów 😉

Miałam okazję obejrzeć dziś ten dralon na żywo i kolory zyskują, ale tak czy siak - to nie kolory dla moich karych 🙂 Poglądowe zdjęcia:





I do ciemnobrązowego sprzętu:



wątek zamknięty
dla izabela idealny kolor 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.