STOP Skaryszew

"Szczekał zza monitora" ...... Co za okropne słownictwo -.-
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 kwietnia 2017 14:47
Yyy a od kiedy handlarze rozmnażają? Zawsze myślałam, że od tego są hodowcy...


chyba chodzi jej o tych hodowców co do Skaryszewa swe konie wożą - tym sposobem z hodowcy robi się handlarz
A ja mam wrażenie, że celowo ktoś używa nomenklatury o negatywnym wydźwięku, żeby wzbudzać emocje. Hodowca to hodowca, handlarz to pośrednik.
Obejrzałam do połowy. Bardzo niegrzeczne zagłuszanie wypowiedzi burmistrza i łapanie za słówka... wg mnie nie tędy droga, nie tędy...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 kwietnia 2017 21:32
Ale wielka ta manifestacja, ze 30 osób było 😀 A miało być chyba pospolite ruszenie?
Pan burmistrz cierpliwy chłop.
Pan burmistrz cierpliwy chłop.


Bardzo cierpliwy... I przesympatyczny człowiek. Współczuję mu bardzo..:/
Mnie przerazili Ci, którzy szli na czele... Ciekawe czy w najemni czy z przekonania. Jeśli to drugie to jak ściągną więcej kolegów może zacząć się robić nieciekawie... Szczególnie pod "wodzą" osoby, która powinna być skierowana na leczenie.

I brawa dla pana burmistrza za opanowanie... Aż chciałoby się pojechać następnym razem i stanąć po drugiej stronie barierki.
SzalonaBibi, pomyślałam o tym samym. Że fajnie gdyby następnym razem pojawili się też zwolennicy.
No... tym bardziej wkurza, że Scarlet wraz z 30 protestujących mienią się "wolą Narodu Polskiego".... 🤔wirek:
desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2017 15:09
Ta cała Scarlet (btw. hipokrytka level hard, nie przeszkadzało jej, że rodzice mieli farme nutrii i lisów na futra  :wysmiewa🙂 już dawno powinna wylądować na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym. Chociaż możliwe, że w tym przypadku i elektrowstrząsy nie dałyby rady.
kiche_wilczyca   Emerytowany jeździec
12 kwietnia 2017 13:47
Nie wiem czy ten artykuł już był, chyba nie, ale wg mnie fajnie sprawa przedstawiona
https://www.tygodnikpowszechny.pl/hippokryzja-147147
Nie wiem czy było:
klik

Klacz 8 miesięcy, cena wywoławcza 10 tys. Wykupiona za 8 tys.
Niezła "promocja" i super interes dla handlarza.

edit: podmieniłam linki, bo tamten forum rozjechał
maluda, to nie żadna klacz, tylko biedne maleńkie i zagubione dziecko 😀 😜 Ciekawe czemu nie wykupili dziecku mamusi. Najlepiej z tatusiem i kuzynami by mogła urodziny spędzić w gronie najbliższych.
Jakoś szybko się starzeje....w skaryszewie miała 8 miesięcy, a już rok skończyła 🙂
To i tak opłacalne . Kupujesz za 8 tyśi , dorabiasz do tego historię , trochę pijaru dobry marketing i na jednym koniu zarobisz ze zbiórki kilkadziesiąt tysi albo więcej . Handlaż zrobił deal zycia i wszyscy są happy.  😁
Widzę fejsbukowy wzmożony ruch naganiaczy na zbiórki mające na celu wykup koników z Pajęczna, bo przecież na rzeź jadą. Dużo prywatnych osób, w tym osobę, o której jest powyżej. To nic, że ciągle zbiera na utrzymanie konia ze Skaryszewa. Nawet Nasza Szkapa się obudziła, że trzeba by coś kupić.
Będę te działania obserwować na żywo. Tylko jakoś cisza o protestach...
ja pierdziele.... obejrzałam ten film i widzę że ta cała Scarlett to jak nawiedzona... serio zachowuje się jak chora psychicznie!
I ten pochód cały... "Narodowa Polska" ciekawe, bo Narodowcy jakoś nie wiedzą o tych całych manifestacjach.
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 maja 2017 14:32
Cierp1enie, abstrahując od reszty afery, to przymiotnik "narodowy" nie został opatentowany przez prawicowe środowiska...
wczoraj napisałam komentarz na profilu fb Naszej Szkapy, ogólnie mówiąc słowami poparłam osobę, która pisała, że nie wszystkie konie z targów jadą na rzeź. Komentarz usunięto, mnie zablokowano. Nie ma wolności słowa 🙂
Cierp1enie, abstrahując od reszty afery, to przymiotnik "narodowy" nie został opatentowany przez prawicowe środowiska...


Narodowy nie, ale Narodowa Polska już tak.


Kto to jest ta blondynka co rozmawia z burmistrzem???
Taka pewna siebie.. co to nie ona.
Różala wzięli i resztę jego kumpli i czują się mocno.


A Tara właśnie rozpoczęła zbiórkę kasy na remont stajni dla 65 koni  😵
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 maja 2017 20:41
[quote author=Cierp1enie]

Narodowy nie, ale Narodowa Polska już tak.

[/quote]
Co??  Ty sobie żartujesz.....
Narodowa Polska to grupa działająca w Polsce, jak Ruch Narodowy czy Obóz Narodowo Radykalny. Więc jest to zarejestrowana nazwa stowarzyszenia.
No ale nie o tym ten wątek.
Teraz w Pajęcznie były targi. Na stronie Centaurusa na Facebooku czytałam komentarze. I myślę, że niektórzy nie mają kompletnego pojęcia o koniach Cyt. "Ogon ma podwiązany, żeby było lepiej szynki widać"  No nie wiem co powiedzieć, i nie dociera do ludzi to jak ktoś im przetłumaczy o co tak dokładnie chodzi i że nie wszystkie konie idą do rzeźni.
Zawsze to sobie powtarzam: Albert Einstein. Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
nokia - bo na tych FP fundacji piszą dwie grupy
-laicy, najczęściej jacyś ludzie z profilów animalsów, najczęściej nie mający wiedzy o koniach,
- druga grupa to dzieci i typowe quniarki.

Osoby, która mają inne zdanie są automatycznie blokowane, a komentarze kasowane.
I właśnie tego nie rozumiem. Tego usuwania. Powinno się uświadamiać ludzi i mówić jak jest naprawdę. Przeczytałam kilka komentarzy i mam dość.  😵
Ja napisałam, co myśle w tym temacie i o dziwo nie zostało usunięte ( jedynie na profilu Naszej Szkapy, o czym wspomniałam wcześniej).

co do mentalności osób piszących/wspierających to polecam to https://www.facebook.com/profile.php?id=100016407601900&fref=ts i koniecznie obejrzyjcie filmiki z Pajęczna z głosem. Myślałam wcześniej, że to jakieś małolaty i mocno się zdziwiłam. A mój ulubiony tekst, to ten o owinięciu sobie ręki uwiązem przez prowadzącego.
Marysia 🤔trzałka: O którym filmiku mówisz ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się