Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Podobno jest nowa gazeta na rynku - planeta koni. Jak ktoś przeczyta to niech koniecznie zda relacje czy warto 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
26 marca 2017 10:27
Patrząc na stronę:
https://www.facebook.com/PlanetaKoni/

Za dużo nie należy się spodziewać, znowu gazetka dla amatorów i rekreantów z psychotestami dla koni 😀
Czytałem tę gazetę i jest niestety słaba.
Echhh czułam w kościach  👿
Nie miałam w rękach ale ciekawi mnie ich konkurs gdzie do wygrania jest żywy koń. Jak w teleturnieju "idź na całość"  😁
vissenna   Turecki niewolnik
26 marca 2017 18:36
Może jestem dziwna ale zastanawia mnie jak to nowe pismo się promuje. Chciałabym przejrzeć zawartość pierwszego numeru i na stronie mam info: " W PILOTAŻOWYM NUMERZE „PLANETY KONI” ZNAJDZIECIE PRZEDSMAK TEGO, CO BĘDZIE POJAWIAĆ SIĘ NA ŁAMACH NASZEGO CZASOPISMA."

Ani spisu treści, ani podsumowanie artykułów... kiepsko to widzę. Obecnie często nowe wydawnictwa swój pierwszy numer w całości bądź części pozwalają zobaczyć online, tutaj mamy top secret...

Ok, znalazłam też target. Gallop 2.0 😉

„Planeta Koni” to nowy miesięcznik jeździecki skierowany do wszystkich miłośników tych zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Na łamach magazynu będziemy m.in. publikować rzetelne materiały, które w przystępny sposób, krok po kroku będą wprowadzać młodych adeptów sztuki jeździeckiej w tę wyjątkową pasję. Nie zabraknie również najważniejszych tematów ze świata jeździeckiego, ciekawostek, a także konkursów.
Niestety, już sam tytuł pachnie kuniarkowo 🙁
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 kwietnia 2017 20:12
czy  ktoś  może zrobić skan i  wstawić tu  spis treści i kilku  stron 😉  tej  nowej gazetki " planeta koni" bo  na  stronie nigdzie nic  nie ma.
Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest. Patrze na ich stronę internetową. Jest okładka  👍 tzn. zdjęcie okładki. Dużymi literkami:
"dosiad idealny - tego instruktor ci nie powie!"
"skutecnze odrobaczanie - wiosenne trendy"
no i można w konkursie wygrać konia  😁
Po czymś takim nie spodziewam się nic ponad poziom gallopu, ale chętnie zobaczę wnętrze, to zobaczę i wyrobie sobie zdanie  😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 kwietnia 2017 13:56
to  nie  ogłoszenie  😉 
ale  jakby  ktoś  potrzebował jakiegoś  nr. KP  to  zapraszam  na  pw 

czy  ktoś  może zrobić skan i  wstawić tu  spis treści i kilku  stron 😉  tej  nowej gazetki " planeta koni" bo  na  stronie nigdzie nic  nie ma.

Kurcze byłam wczoraj w Empiku i kompletnie zapomniałam.
W każdym razie, rzadko publicznie coś krytykuje, ale ta gazetka tak łagodnie  😁 mówiąc nie przypadła mi do gustu  😉
Dam jej jeszcze szansę, bo czasami czas dużo zmienia na plus, ale jak na razie jestem na nie  🙁
Czytałem tę gazetę i jest niestety słaba.

Gazeta ukazała się 1 kwietnia 2017 więc wątpię żeby 26 marca ją przeczytać 🙂 , ale cóż cuda się zdarzają

czy  ktoś  może zrobić skan i  wstawić tu  spis treści i kilku  stron 😉  tej  nowej gazetki " planeta koni" bo  na  stronie nigdzie nic  nie ma.


Proszę o adres wyślę całą gazetę do domu . pozdrawiam

Edytuj posty!
Czy ktoś ma Świat Koni z marca tego roku i poratyje skanem jednego artykułu? :kwiatek:
Czy ktoś ma Świat Koni z marca tego roku i poratyje skanem jednego artykułu? :kwiatek:


Naprawdę nikt nic?
[quote author=E. link=topic=22707.msg2685990#msg2685990 date=1496567459]
Czy ktoś ma Świat Koni z marca tego roku i poratyje skanem jednego artykułu? :kwiatek:


Naprawdę nikt nic?
[/quote]

Ja mam i chętnie poratuję 😉
Ma może ktoś ostatnie nr Koni i rumaków?
rybka   Różowe okulary..
02 listopada 2017 18:39
Nie pytajcie w jakim celu... ale ma ktoś może październikowy nr Gallopu? Odkupię.
Poszukuję numeru Konie i Rumaki, czerwiec 2016. Czy ktoś może posiada i mógłby mi zeskanować, sfocić artykuł o Furstentraumie?  :kwiatek:
milenka_falbana ja powinnam mieć. pisz pw  🙂
Ma może ktoś ostatnie nr Koni i rumaków?


Mam Michale, co potrzeba ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 stycznia 2018 16:58
Czy ktoś może mi przesłać fotkę artykułu "moja historia" z grudniowego śk?
"Koń Polski" został odkupiony przez Polski Klub Wyścigów Konnych, instytucję zależną od Ministerstwa Rolnictwa. Nowy właściciel wyda pierwszy numer w styczniu 2018 roku . Czy ma ktoś ten numer i jak go ocenia . Podobnież ma być wydawany co dwa miesiące ,ale nigdzie nie ma strony nowego Konia Polskiego z informacją ile będzie kosztował , warunkami prenumeraty . 
To trzymam kciuki. Z moim zasięgiem internetu wolę gazetę mieć w ręku niż szukać po sieci.
Szukam informacji na temat Gazet "Hodowca i jeździec" Czy one wychodzą co miesiąc ? Ma ktoś od nich prenumeratę ?
Szukam informacji na temat Gazet "Hodowca i jeździec" Czy one wychodzą co miesiąc ? Ma ktoś od nich prenumeratę ?


Raz na kwartał, informacje znajdziesz na stronie pzhk.pl
Czy ktoś wie, co z koniem polskim? Wychodzi, nie wychodzi, strona internetowa? Bo niby były plany wznowienia ale jakoś ostatnio nie miałam czasu iść do empiku, a na streonie konia polskiego nic nowego nie piszą.
Zobaczcie czym uraczył mnie dzisiaj w pracy Garmond


Bardzo krótki spis treści, ale cena mniejsza i bardzo tania prenumerata.
a teraz prośba - gdzie tego nowego konia można kupić, jaka formuła, kto wydaje i jest w redakcji 👀
Z góry dziękuję  🙇
Beznadziejne logo 🙁 I sądząc po okładce, to grafikiem dla oszczędności został detepowiec. Oby to nie było za mało na udany powrót na tak kryzysowym rynku, jakim teraz jest prasa 🙁
vissenna   Turecki niewolnik
08 lutego 2018 19:45
Wygląda to jak amatorski fanzin.
Zdjęcie na okładkę jak plakat z pokoju nastolatki.

Logo koszmarne a typografia jeszcze gorsza...  🤔

Takie rzeczy to ja robię w pixlr photo editor 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się