Kącik Rekreanta

Oj, rzadko tu się wtrącam, ale tym razem napiszę - jako ewentualny potencjalny nabywca/poszukiwacz konia: konia ze zdjęć bym nie kupiła! "Odpada w przedbiegach" ze względu na załamanie szyi i użyte kiełzno.
wątek zamknięty
rewir zapraszam w takim razie do nas, bardzo chętnie opowiem i wytłumaczę  😀
wątek zamknięty
"do nas" to znaczy do kogo? Nazwisko jakieś, stajnia.. nie wiem niestety gdzie i u kogo się takie metody treningowe uprawia.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 czerwca 2009 11:40
darolga bardzo dziękuję za kciuki  :kwiatek: można jeszcze w przyszłym tygodniu potrzymać, a potem jeszcze ze dwa razy  😉
Cieszę się, że nie posłuchałaś tych wstrętnych ludzi, którzy się śmiali z Twojego konia  🙂 Niech im teraz szczęki poopadają  😉
Na zdjęcia mogę wpaść (a Ty z Wawy albo okolic  👀 )
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 czerwca 2009 11:44
Nasturcja - dzięki takim ludziom jak Ty nie posłuchałam tamtych  :kwiatek:
I kciuki będę trzymać cały czas, chociażby miały mi przyrosnąć!
My niestety z Wrocka, ale w sierpniu będziemy chyba pod Wawą na 2 tygodnie  😎
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 czerwca 2009 11:59
Łomatko 😵
Pogoda jaka jest - każdy widzi. Błoto po pachy, wieje, leje. A u nas hali nie ma. Stajenny włączył zraszacze i ... zasnął 🤔
W efekcie na hali jest identycznie jak na dworze, no, może poza wiatrem. Woda stoi, no jezioro... 👿
Niech ktoś coś zrobi z tymi chmurami, bo ileż można?!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 czerwca 2009 12:05
darolga  :kwiatek: chociaż na odległość mogłam Cię podtrzymać na duchu  :przytul:  🙂 Zresztą, nie tylko ja. Taka volta. Czasem też dokopie, ale i to jest potrzebne  😉

Jak bedziesz koło Wawy, to daj znać, chetnie wpadnę oblukać Twoje siwe piekności  🙂
wątek zamknięty
Kochani ja tylko tak nieśmiało wrzucam dwa zdjęcia mojego Małego, z naciskiem na pierwsze, gdyż to nasze pierwsze siodłanie (notabene zakończone wielkim sukcesem i o dziwo o bardzo spokojnym przebiegu 😉 ).




Pierwszy krok ku zajazdce poczyniony, jestem niesamowicie dumna z Młodziaka bo dzielnie nawet zakłusował z siodłem na grzbiecie a i z dopinaniem popręgu problemu nie było. Było widać, że lekko mu to siodełko równowagę zakłuciło ale naprawdę bardzo dzielnie sobie poradził 🙂 Teraz mam nadzieję będziemy coraz częściej zakładać siodło do zabaw. Huhu kto wie może w wakacje jakieś pierwsze kroki pod jeźdzcem zrobi  🏇 🙂
Normalnie jestem cała w skowronkach od wczoraj  😅
wątek zamknięty
A mnie dziś odwiedziła Burza, pojeździłyśmy razem. Może wieczorkiem wrzucę jakieś fotki, choć wstyd mi bo koń ma okropną grzywę z którą nie wiem co zorbić 😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 15:30
a ja bym kupila! widzialam konia na zywo i na zwyklym wedzidle i maselko! nawet siedzialam przez chwile, nie ma co oceniac po paru  zdjeciach

troche nathana
pancia czysci:



wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2009 15:33
margaritka
Przesłodki dzieciak, a jak już dorośnie, będzie z niego takie ciacho, że wszystkim szczęki opadną  😜
Po jakim on jest ogierze? Masz może jakieś foty tatuśka? 🙂
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 15:36
tutAj malego papier: http://www.allbreedpedigree.com/nathan+boy





mam jeszcze z okresu kiedy nim krylismy ale wygladal fatalnie... szkieletor masakryczny

wątek zamknięty
Trzymać kciuki dziś!
Za jakąś chwilę idziemy z mamą do właścicielki Gniadego.  😵
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2009 16:11
Fajny tatuś  😍
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 16:27
mnie najbardziej podoba sie w nim budowa - dlugie nogi, wysoki i szczuply  😍 ale ogierzasty - synek ma to po tacie  😁
wątek zamknięty
margaritka, przepiekny maly, no i niezly tatus.
A kiedy robicie RTG tej nogi??


My mamy srednie wiesci. Doktorowi cos wypadlo i wpadnie po niedzieli. Na piatek jestem umowiona z naszym tutejszym doktorem. A potem bedziemy konsultowac. Zobaczymy.

A dzis wpadla Beacik, pomogla mi sie przeprowadzic no i zlapala aparat w swoje raczki.
A oto efekt (mam nadzieje, ze nie bedziecie miec mi za zle takiej ilosci tylko spacerujacego konia):
















A to nowi sasiedzi Paczusia. Jak juz pisalam, jest normalnie zakochany:


wątek zamknięty
Klami on jest cudowny! Jego zdjęć nigdy za wiele 😉.
wątek zamknięty
Muffin ja czekam na foty bom ciekawa czy coś z tego wyszło 😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 17:08
u nas niestety nie ma osob z dobrym rtg, jeszcze bede gadac z nasza wet i mozliwe ze zawioze nerwine do olsztyna ( jeden kon jedzie na operacje - odpryski kosci ma )

tenor nie wyglada jakby nie chodzil  😍
wątek zamknięty
darolga, Moje małe bez kamizelki i kasku na konia nie wsiadaja nawet na stępa lecą najpierw po swoje wdzianka. One są jedyne w stajni które jeżdżą w kasku i nie przeszkadza im że inni się śmieją. Co do różu i Rudej coraz bardziej mi się podoba hehe teraz zastanawiam się nad fioletem lub jasną zielenią.
MoniaaA, ale macie trawę tylko pozazdrościć.
margaritka, młody świetny i jaki fotogeniczny, łądnie się chłopak rozwija
Klami, Uwielbiam twojego kopytnego niby skarogniady a strasznie łąpie mnie za oko oby wszystko było dobrze. A sąsiedzi obłędni 🙂
wątek zamknięty
darolga hehe zawsze jestem pod wrażeniem twoich postów w których piszesz do kilkunastu osób na raz 🙇  😁
co do odwiedzin to ja i tak wcześniej nie dałabym rady - jak na razie siedzę z nosem w książkach a konia to ja nie pamiętam kiedy ostatnio na żywo widziałam...  😕
wątek zamknięty
Margaritka ależ on wielki!
Klami chłopak chyba w niezłej formie (oprócz nóżki) bo świeci się jak... 😉 jak słoneczko 😉
Aszka niestety tylko do pasienia w ręku gdyż mamy z niej siano.

Ehh a my jak zwykle nie zauważeni, no cóż my nie elyta hihi 😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 18:32
moniaa in e zauwazylam twoich fot bo posta wlasnie pisalam, opowiadaj jak poszlo!
wątek zamknięty
margaritka hehe luzik, takie moje spostrzezenie poprostu 😉
Poszło lepiej niż się spodziewałam, co prawda lekki dezorient złapał Młodziutkiego ale jestem bardzo bardzo zadowolona 🙂
A dzisiaj na niego wsiadałam, co prawda na oklep i dosłownie na pół minuty ale i tak jego reakcja jest rewelacyjna bo najzwyczajniej jadł sobie trawę. Cudny chłopak i tyle 😉 😉

Ty lepiej mów jak się 'robi' takie duże konie, coś Ty mu do jedzenia dajesz? hihi 😉
wątek zamknięty
breakawayy, dzieki.
Mam cala bogata sesje. I tak nie moglam sie zdecydowac, ktore wkleic. 😉

margaritka, merci. W koncu nie chodzi od tygodnia, wiec to nie jest dlugo.
Szkoda, ze brak tego RTG w okolicy. To zawsze mocno utrudnia sprawe.

aszka,  :kwiatek:
Na prawde mam ogormna nadzieje, ze skonczy na niczym powaznym. Chociaz fakt, ze nie pracuje juz od tygodnia a nadal widac nawet w stepie, ze cos jest nie tak, raczej nie nastawia optymistycznie.

Moniaa,  :kwiatek: Swici sie, bo wypieszczony, wymuskany i nie wiem co tam jeszcze. No i w sumie jeszcze tydzien temu byl juz w niemal pelnym treningu.
😡 Jestem tak zaaferowana swoja sytuacja, ze mi wszytsko umyka.
Super, ze mlody sie tak dzielnie spisal! Zycze owocnej dalszej pracy.

wątek zamknięty
Klami zobaczysz za kolejny tydzień spowrotem wrócicie 😉 Dobrze być musi, za ładny chłopak żeby tylko w boksie stał 😉
wątek zamknięty
Monia, mam na prawde ogormna nadzieje, ze tak bedzie. Tylko nie napawa optymizmem fakt, ze nie pracuje juz od tygodnia a nadal nawet w stepie widac, ze cos jest z noga nie tak.
za ładny chłopak żeby tylko w boksie stał
Dzieki. No i mozliwosci ma bardzo duze..... Tylko, ze ch******** pecha rowniez.
wątek zamknięty
Klami z pecha często się wyrasta więc może i u Kluska Twego tak będzie. Miejmy nadzieję, że to jego ostatni 'skok w bok' 😉
A kiedy wet? Jakoś pisałaś ze powinien już być?
wątek zamknięty
wistra i jak poszło ?  👀
Klami śliczny ten twój pączuś  :kwiatek: Jego zdjęć nigdy za wiele !
margaritka boski ten twój mały  😍
wątek zamknięty
ale miałam dziś zabawę! skakaliśmy kapuszkę  😉 i jestem aż dumna z mojej Śliwki Robaczywki! czułam się jak na piłeczce! a wagony skakaliśmy, że nigdy nie wierzyłam, że się na coś takiego zgodzę! co więcej, cieszyłam się jak norka! cały parkur mieliśmy z tego ułożony. Nadal mi się ryjek cieszy  😀

a ten drań był niebo lepszy niż wczoraj. Podejrzewam, że jak on widzi już jak drągi są przekładane to od razu anieleje  💘 chodził jak w zegareczku, ani półparadka nie była za mocna, ani od łydki nie odskakiwał. Wszystko pasowało  🙄
Nawet trenerka z uznaniem stwierdziła, że kto by pomyślal rok temu, że on tak będzie ciągnął.  😍

Klami pączek wyględny! pyszczek to mu chyba Michał Anioł charatał  😉*


*ze Shreka  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.