Perfekcyjny makijaż

Jakiś wibo bodajże, polecany przez którąś z youtuberek.  🤣 nawet nie pamiętam, bo na co dzień się maluję tyle co nic.
Scottie   Cicha obserwatorka
10 kwietnia 2017 13:39
flygirl, jak kupisz kremowy bronzer, to i tak będziesz musiała później nałożyć na to bronzer w kamieniu/sypki 😉 ja bym nie kombinowała na Twoim miejscu, tylko zamówiła W7. To mój ulubiony bronzer 🙂
Dzięki laski, zamówiony. :kwiatek: Rozświetlacz może jakiś wezmę na promocjach w Rossmannie, zobaczymy. Jeszcze skorzystałam z promocji na Minti i wzięłam Blend It dużą i małą. Nie wiem, czy będę umiała użyć 🤣 ale ciekawa jestem, czy to naprawdę takie fajne.
Scottie   Cicha obserwatorka
10 kwietnia 2017 19:00
flygirl, w Rossmannie to całkiem spoko masz Wibo Diamond Illuminator (właśnie ten polecany przez youtuberki)- z tych tańszych. Fajny jest jeszcze MySecret Face Illuminator Powder w kolorze Princess Dream, ale on już do kupienia w Naturze.
Dzięki ogromne. :kwiatek:
w rosku bardzo tani i bardzo fajny jest rozświetlacz z Lovely, ten o 😉
http://www.rossmann.pl/Produkt/Lovely-Gold-Highlighter-rozswietlacz-do-twarzy-o-cieplym-odcieniu-1-szt,360341,7168
żadna z Was nie używa tuszu Maybelline Colossal? Kurcze, ich jest kilka i nie wiem, w który celować 🙁 polecicie coś?
hanexxx, ja używam 100% Black i uwielbiam 😀
Polecicie jakiś rossmanowy podkład i puder do bardzo suchej skory? 🙂
pointure   Dresiarz mentalny.
12 kwietnia 2017 20:45
flygirl dziewczyny dobrze prawią! Genialny MySecret Face Illuminaror Princess Dream, Wibo Diamond Illuminator i Lovely Gold to hity, używałam wszystkich - są świetne.

Niestety wczoraj popełniłam w końcu Mary Lou Manizer (jeszcze nie testowałam, bo to mój świąteczny prezent  🤣 ) Byłam nastawiona z zainteresowaniem ale i lekko sceptycznie do tego osławionego produktu - będąc w Douglasie musiałam obmacać. No i przepadłam - masełkowata, miękka i bardzo ciekawa konsystencja - niby prasowany ale jest przy dotykaniu taki mokry i w ogóle nie pyli (w przeciwieństwie do tych wymienianych na początku). Zoabczymy jak się będzie sprawował, liczę na super trwałość - w sumie poza podkładem mineralnym używam tylko rozświetlacza, podkreślam brwi i czasem rzęsy więc to taka moja podstawa 😉 Kupiłam za 67 pln w Bodyland z odbiorem osobistym w Szczecinie więc to duża oszczędność w porówaniu do Douglasa i jego kosmicznych 109 pln..
Scottie   Cicha obserwatorka
13 kwietnia 2017 07:25
pointure, ja mam Mary Lou i szczerze mówiąc... szału nie robi 😉 Dużo, dużo! bardziej wolę Princess Dream.
O tak, Lovely jest super 😀 Mam chłodną cerę, więc używam Silver, a na lato przerzucam się na Gold 🙂
pointure   Dresiarz mentalny.
13 kwietnia 2017 09:15
Scottie Mówisz? 🙂 A jak z trwałością theBalm? Jeśli chodzi o zmielenie to wydaje mi się, że ma większe drobiny niż reszta (o dziwo), mam jeszcze możliwość oddać  🤣 ale jest tak zachwalany w internetach, że sama nie wiem. Wibo jest dla mnie zbyt srebrny, princess miałam pożyczony od koleżanki i był super. Lovely mi się pokruszył ale wraz z ubytkiem robiła się z niego dziwna konststencja (takie grudki wyłaziły)
Trwałość the balm jest nieporównywalna z tymi wcześniej wymienionymi. Ja uwielbiam ten rozświetlacz  😉

Achaja
a on robi wielkie rzęsy? Bo ja tylko takie akceptuje 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
13 kwietnia 2017 12:46
Jak chcesz wielkie rzęsy to spróbuj eveline volume celebrites tani jak barszcz, a świetny ! A testowałam już różne różne z najwyższej półki od 100zł w górę i to mój ulubieniec, szkoda, ze starcza mi raptem na miesiąc  😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 kwietnia 2017 13:55
czy w rossmanie są jeszcze szafy catrice?  😡
Madmaddie nie ma  🤔 obleciałam ostatnio 3 rossmanny w poszukiwaniu osławionego podkładu catrice HD i dooopa. W Naturze jest 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
13 kwietnia 2017 16:55
hanexx
Tak ten, ale generalnie miałam już kilka eveline i z każdego byłam zadowolona  💘
Scottie   Cicha obserwatorka
13 kwietnia 2017 20:47
pointure, ja Ci nie powiem, jak z trwałością rozświetlaczy, bo ja ich w ogóle po godzinie nie widzę 🙂 I nie ma znaczenia, czy ty MySecret czy TheBalm, mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Dziś nałożyłam na kości policzkowe najpierw Mary Lou... a później poprawiłam Princess Dream, bo za mało błyszczało 😉 Fakt faktem, ten drugi dziad pyli niemiłosiernie, ale mi to nie przeszkadza.

madmaddie, w Rossmannie chyba nigdy nie było szaf Catrice? Są w Naturze i Hebe.
Scottie były były, dopiero jakoś niedawno zaczęły się wycofywać  😉 O właśnie, w Hebe też są!
Czy ktoś ma kod rabatowy do mintishop na zoevę?  💃
hanexxx, takich na maxa wielkich to nie, ale moje fajnie wydłuża bez grudek 🙂 Z tym, że ja mam ciemne i gęste z natury, a szukam głównie wydłużenia.
Kusicie tym Eveline, bo ostatnio mam ochotę własnie na takie aż do przesady wielkie, a nie chcę przedłużać/doklejać/etc ... 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 kwietnia 2017 15:04
Czy któraś używała podkładu Loreal True Match? Mama kupiła i użyłam od niej dwa razy, póki co jestem zachwycona! Tylko moja skóra bardzo szybko przyzwyczaja się i zaczyna przetłuszczać a nie mam możliwości więcej go pożyczać więc zastanawiam się czy warto kupić (colorstay przestał mi pasować). Czy któraś może używała go dłuższy czas i może się wypowiedzieć?  🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
16 kwietnia 2017 15:32
Eveline jest warty testów, zwlaszcza za te pieniądze  😍
smarcik, ja kupiłam zachęcona opiniami, nie wiedziałam tylko że nowa wersja jest dużo bardziej wodnista. Kryje nieźle (ale muszę dać dwie warstwy) - natomiast mam efekt przetłuszczenia dość szybko (przy innym podkładzie nie mam aż tak, za to ściera się strasznie szybko). Szukam teraz pudru do zafiksowania tego - bo faktycznie sam podkład daje fajny efekt rozświetlonej twarzy.
Czy któraś używała podkładu Loreal True Match? Mama kupiła i użyłam od niej dwa razy, póki co jestem zachwycona! Tylko moja skóra bardzo szybko przyzwyczaja się i zaczyna przetłuszczać a nie mam możliwości więcej go pożyczać więc zastanawiam się czy warto kupić (colorstay przestał mi pasować). Czy któraś może używała go dłuższy czas i może się wypowiedzieć?  🙂

Ja go używam od ponad 2 lat i nie mam zamiaru szukać niczego innego. Moja skóra na twarzy też szybko się przetłuszcza, ale ten podkład nie zamienia się w mokrą świecącą maskę, dzięki czemu po kilku godzinach nie ma tragedii jak przy ciężkich podkładach. Może to też przez połączenie go z pudrem maxfactora, który teoretycznie jest podkładem i pudrem w jednym. No ale na pewno nie każdemu odpowiada, nie ma mocnego krycia, raczej dla kogoś kto chce tylko wyrównać koloryt skóry niż zakryć masakrę na twarzy. Na cocolicie/minti jest w bardzo przyjemnej cenie 😉
Laseczki, która ma szminkę Rouge Diora (mat)? Interesuje mnie jej trwałość 🙂
Gniadata   my own true love
18 kwietnia 2017 16:31
Na co warto zwrócić uwagę podczas promocji w rossmannie z podkładów - jasnych i nie utleniających się na ciemno i korektorów (też jasnych)?
Edit bo zapomniałam dopisać: jak najbardziej neutralny, moze lekko ciepły ton - byle nie żółty.
Gniadata Affinitone ma sporo ładnych jasnych odcieni, ale konsystencja jest specyficzna.

Czy ktoś używał podkładów Healthy mix i 123 z burżuja i pokusiłby się o porówanie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się