moda, ciuchy etc...

Zobacz jeszcze kontri.pl i jagna.pl
Legginsy sportowe, do 100 zł, nieprześwitujące? Przymierzałam jedne Pumy i jedne 4F, bardzo ładne, ale no prześwitujące. 🤔

edit. a i najfajnie by było, jakby wyglądały mniej więcej tak:


biało-czarne, szaro-czarne, obojętne, tylko nie jednolite.
Muuv.

edit: Second You.
Pursat   Абсолют чистой крови
13 kwietnia 2017 08:26
Dziewczyny, to ja dalej w temacie bieliźnianym. Szukam ładnego, białego biustonosza. Gdzie kupujecie bieliznę?
(2 wyżej wymienione strony sprawdziłam)

www.rumandcoco.com
www.keepituplingerie.bigcartel.com
Pursat, - zerknęłam przypadkiem i ojej, ale mają śliczne rzeczy 😍 I to w ludzkich cenach, a nie 200zł za stanik z kawałka koronki prezentowany na modelkach z silikonu 🙂
Ja kupuję w Gorteksie. A z białych mam taki np. (półgorset) i uwielbiam go (mój facet też :hihi🙂: https://www.intymna.pl/p1381,4605,0,65452,,jolanda-polgorset-push-up
Jego plus jest też taki, że zapięcie ma nisko, więc super do ubrań z mocniej wyciętymi plecami
A legginsy z Carpatree może któraś ma/miała? 👀
pointure   Dresiarz mentalny.
14 kwietnia 2017 19:58
flygirl ja mogę ze swojej strony polecić naszą szczecińską Endorfinę - bardzo lubię ich legginsy. Mam jeszcze cardiobunny i też uwielbiam 🙂
Spojrzałam na stronę Endorfiny i znalazłam idealne. 😍 Nie przeswituja na tyłku?
A na Vubu ktos cos zamawiał?
Ja, bez problemu, ale kontakt kiepski. Przyjaciółka mi poleciła, ona już kilkakrotnie. Ale czytałam sporo takich opinii, że strach kupować. Więc pewnie lepiej pobraniowo.
Aaaa, i ja i przyjaciółka oddawałyśmy część i zwrot kasy bardzo szybko.
pointure   Dresiarz mentalny.
15 kwietnia 2017 15:58
flygirl - nie, nie prześwitują!
Ja nie mogę wchodzić na ich stronę ani do sklepu bo zawsze coś mi się podoba  😵
Które znalazłaś? 😀
Te https://www.endorfinawear.com/pl/legginsy/lg-brush-black.html#.WPJYG9KLTDc chociaż na tyle mogłyby mieć więcej tego białego. Nad tymi też się zastanawiam https://www.endorfinawear.com/pl/legginsy/lg-color-khaki.html#.WPJYFtKLTDc ale właśnie raczej celowałam w ciemno-jakieś tam.
pointure   Dresiarz mentalny.
15 kwietnia 2017 19:40
Te drugie też mi się bardzo podobają. Więcej białego? Niiiiieeee, są w sam raz  😀
Czy któraś z Was kupowała cokolwiek z Jollychic.com?
Gdzie znajdę dwuczęściowy strój kąpielowy, w którym stanik:
a) będzie bardzo dobrze trzymający
b) będzie na duży biust
c) ale jednocześnie na szczupłą osobę (rozm.ok. 65G)
d) będzie w miarę ładny, najlepiej jednokolorowy czarny, nie mam dużych wymagań
e) najlepiej stacjonarnie, bo muszę przymierzyć
f) nie zabije mnie cenowo

😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 kwietnia 2017 21:46
ja też się podepnę pod to pytanie, wiem, że jest Freya, ale u mnie 200zł za górę od stroju, który użyję parę razy podchodzi pod "zabije cenowo" 😉
update:

sprawdźcie finalsale.pl - oficjalny outlet Esotiq. Znalazłam przed chwilą. Mają duże rozmiary kostiumów na mega wyprzedaży. Dorwałam komplet za 60 zł  👀 Za tą cenę zaryzykowałam online.
Scottie   Cicha obserwatorka
17 kwietnia 2017 02:33
infantil, ja kupowałam kostium z firmy Feba, czarny właśnie. Tylko gacie ma po pachy, ale da się je ładnie ułożyć 😉 Zapłaciłam max 150 zł w szalenie drogim Li Parie 😉
Ja kostium bez problemu kupiłam w sieciówce, ale przyznam się że nie miałam specjalnych wymagań, zależało mi tylko na jednoczęściowym. Inne ciuszki też tam kupuję chociaż coraz częściej korzystam z zakupów online [CIACH] można tam naprawdę fajne kiecki kupić

Nie przemycaj reklamy!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 kwietnia 2017 10:13
aremka, ja chodzę i przymierzam i tak:
-nie trzyma
-czuję się jakbym miała skorupę na cyckach, a one i tak bardziej niewygodne niż jakby były bez stroju,
-niby rozmiar jest, ale fason taki, że w ogóle się nie mieszczą
-moje ulubione: takich rozmiarów nie mamy, albo: z tego rozmiaru mamy ten jeden,

a ja nie jestem jakoś super szczupła, nie mam kobiecej figury, oprócz tego cyca, więc musi to być coś ładnie skrojonego.


infantil,
dzięki za link!
W tk-maxx można znaleźć w fajnej cenie i staniki i stroje 😉
Hej, przychodzę z prośbą o wypełnienie ankiety. Koleżanka pisze pracę o Local Heroes i ich wizerunku w mediach społecznościowych. Jeżeli znacie tę markę i macie kilka wolnych minut, byłabym bardzo wdzięczna za pomoc 🙂

Link: klik

Dziękuję w imieniu koleżanki 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
21 kwietnia 2017 15:05


Czy któraś z Was ma tę bluzę i ją prała?
emptyline   Big Milk Straciatella
21 kwietnia 2017 17:39
madmaddie, a Dalia?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 kwietnia 2017 18:05
za drogo dla mnie, ja to użyję naprawdę ze 3 razy 😉
Mam podobny rozmiar i w zeszłym roku 2 stroje kupiłam w Calzedonii. Oni mają tego mnóstwo i w niektórych całkiem spore miski, a że większość jest wiązana, to można sobie dopasować obwód.
Ja zawsze jak mam kupić bieliznę to wchodzę do sklepu i od razu udaję się do eskpedientki z pytaniem 'czy mają Państwo cokolwiek w rozmiarze ...'? 🤣 Niestety w większości sieciówek wizyta trwa jakieś 15 sekund.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 kwietnia 2017 20:06
ja już nie wchodzę do sieciówek od paru lat. mam dobrany rozmiar z Triumpha i kupuję już od dawna via alledrogo. w taki sposób oszczędzam co najmniej 50 dyszek na staniku. Czasami coś pomierzę z innych firm i mam wrażenie że nie trzymają (muszę mieć naprawdę solidne wsparcie jednak). Kupowanie stanika sportowego było koszmarem. Nie widzi mi się wiązany stanik od stroju kąpielowego, musi być usztywniony i zapinany :/

madmaddie, - ja wiem, że to może głupio zabrzmi, ale spróbuj poszukać stanika zwykłego, który wizualnie jest jak strój. Jakiegoś gładkiego całkiem na przykład. Powinien dać radę na te kilka razy 🙂
Ma ktoś zbędny rabat z zalando?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się