Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)

Nirvette   just close your eyes
19 kwietnia 2017 15:09
wątek zamknięty
anai, śliczne zdjęcia, bardzo lubiłam was jako parę, szczególnie oglądać na zawodach. Zrobiłaś z siwego super maszynę, gratuluję i mam nadzieję, że u nowych włascicieli będzie miał równie dobrze, co u ciebie :kwiatek: powodzenia w szukaniu nowego zwierzaka, czekam na foty, jak już tylko coś znajdziesz! 🙂
dairoxroxi, świetne, szczególnie w tych różowych kwiatach 🙂
Dominika95, Siwa zdecydowanie wróciła do formy (a raczej masy! 😀 ) ale ty wiesz, że ją uwielbiam 🙂
patid1220, śliczności 😍 też mi się zawsze wydawały duuuużo wyższe 😀
faith, jaki on faaaajny 😀 dużo zdrówka i jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności! 🙂
maluda, jak dostojnie stanęła 😉))
Nirvette, zdjęcia szał!  😲

My sobie powoli rośniemy, młody TFU TFU przekochany. Częściowo odkłaczony - drugiego konia można by z tego futra udziergać, a jeszcze sporo zostało 😉 Zaczyna nabierać masy - był z niego niejadek przez pewien czas, jak odsadziliśmy od mamy, ale teraz zaczął nareszcie nadrabiać, chyba wszystkie mleczaki już wyszły 😉
W lany poniedziałek razem ze swoim tatą (którego na krok nie odstępuje 🙂😉 znaleźli wysepkę i tak sobie chillowali po zabawie w "megakałuży" 😉

Pozdrawiamy wszystkich ciepło :kwiatek:
wątek zamknięty
harja  piękne dziecko!  😍  Niech rośnie zdrowo  😀 będzie kawał koniska z niego....  🤣
wątek zamknięty
patid1220 Ależ gdzie tam mu do modela... nawet jak jest w obcym miejscu, na środku pola i wymachuje mu się bacikiem z przywiązaną folią na końcu, ciężko uzyskać jego uwagę... żeby tak podniósł uszy albo chociaż głowę  😁 A twoje równie pięknie się prezentują 🙂
anai W poznaniu też ciepłem nie grzeszyło, ale za to 80% dnia to opady deszczu, akurat udało nam się ze zdjęciami wbić w chwile "suszy" 😀
Constantia niestety, ale marzy mi się taka alejka wiśni  😜
anil22  :kwiatek: czekam na zdjęcie twojego chłopaka
harja Twój źrebol to faktycznie mały żuberek  😍 cudny jest!

Wrzucę jeszcze dwie fotki konia znajomej, któremu również miałam okazję pstryknąć zdjęcia 🙂

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18010096_1416585675070599_2669307405689878298_n.jpg?oh=737a5f3483f22f51114ffe0423d16c08&oe=597AF559[/img]
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18033256_1416585678403932_320389576535966837_n.jpg?oh=abe1bf4ddccd0305cdc0650c51f94c63&oe=597F86F7[/img]
wątek zamknięty
patid1220 , może właśnie tą masywnością sprawiają wrażenie ogromnych. Przeglądając chociażby ogłoszenia tinkerów w zdecydowanej większości są te z "nikłą prezencją"  😁
Nirvette , zdjęcia super!
dairoxroxi , no ten też wyszedł ciekawie. W drugim zdjęciu jestem zakochana. Super kontrastuje 🙂
wątek zamknięty
badabing, dairoxroxi, tfu tfu, dziękuję dziewczyny :kwiatek:
wątek zamknięty
ontaria oj niestety tak, miałam takie same odczucia jak ostatnio przeglądałam ogłoszenia...
dairoxroxi dziękuje, to widzę, że on taki model jak mój  😁
harja dziękuje  🙂
wątek zamknięty
Ostatnie zdjęcia moich jakoś do października  🙂
Burzu (wygląda jak w glanotraperach hihi) :

Ontario:

i na dobranoc 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
ontaria, heheh, ostatnie zdjęcie wymiata, spokojnych snów ;-))))
maluda, siwa zrobiła minę, jakby miała bardzo ciężkie życie :-D a "latającego" więcej proszę! :-)

w wątku trochę cicho, a szkoda... Wbijam się zatem (pewnie już macie dość;-)))) - miałam okazję dziś pojeździć na ojcu Portka ( PumCass :kwiatek: ) i dostałam fotki :-) Mały nieodłączny, dzielnie człapał za nami :-D



Pozdrawiamy :-)
wątek zamknięty
Harja Toż to cudo,a nie tatuś. A mały sama słodycz 😍
Ja musze moje zwierza wziąć na fotki ale on żeby ustał spokojnie choć sekundę 😁
wątek zamknięty
harja 😲 on ma taką grzywkę co większość koni ogon

to ja wrzucę moje "maleństwo" w nowym kantarku :-P

wątek zamknięty
Powoli sezon na fotki zaczynamy..pogoda nie pomaga 

wątek zamknięty
Nirvette, na fejsiku już oglądałam, ale super macie te foty!
harja, jak zwykle przeuroczy 😀
ontaria, Onti piękna, mój ulubiony ciapek na rv 😀
maluda, chyba ci coś wyładniało to siwe :P

Ja mam cykliczne "zootechniczne", jak zwykle nie udało się ustawić konia na prostym, może nie mamy po prostu równego podłoża :P Wbrew pozorom nie ma przebudowanego zadu.



I zrobiłam sobie porównanie wzrostu mojego i konia 😁

wątek zamknięty
Myślę, że to ostatni rok jej ciemniejszych akcentów. Zimówkę zrzuca, pokazuje się letnia okrywa i widzę, że jest bielsza niż była. W końcu doczekam się białego rumaka, tyle że bez księcia na grzbiecie.
Budyń też jeszcze zrzuca sierść? Widzę te gniade plamy, pewnie zimówka...

Alicja popraw kod zdjęcia, bo nie widać.
harja moje siwe zawsze ma minę jakby wciąż miała pod górę. A zdejmij siodło i puść na padok to zaraz pokaże ile jeszcze radości życia w niej drzemie. To przykrywka, pewnie chce morza litości.  😉
Gniadej za dużo nie pokażę, wyjechała. Mam teraz tylko te zdjęcia, które dostaje z nowego miejsca.

Tutaj zaskoczone oo:
[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18058099_1514821221895633_5033536878048280944_n.jpg?oh=dac8de61861bcf72b53ea6979874fb2d&oe=597B4780[/img]
wątek zamknięty
Nas dawno nie było. Mam taki nawał pracy, że nawet nie mam kiedy zdjęć zwierzowi zrobić.
Taki halowy paczacz  😉
[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18275154_1295301300507873_4827086909869139643_n.jpg?oh=b418e6afaed2e74578f6da2832c1177e&oe=59C1244C[/img]
wątek zamknięty
maluda, trochę jeszcze zrzuca, ale generalnie on z tych "karych płowiejących", także niedługo będzie momentami jasnogniady od słońca i potu.
wątek zamknięty
Fokusowa ładna dupa!
budyń dzięki za odpowiedź!
wątek zamknięty
harja jaki olbrzym  😲 boski !
budyń to koń taki wysoki czy ty taka niziutka?  :kwiatek:

Siedząc ze skręconym stawem skokowym przeglądam zdjęcia z ostatniego treningu.. więc wrzucę wam Karela, co ma napady prób zabicia swojego jeźdźca  🤬





wątek zamknięty
grando_, w sumie trochę to i to, ja mam niecałe 160, a koń 169 :P
wątek zamknięty
maluda , fajne oba. Ale ma bystry wzrok ten ciemny, mega jest.
harja, grzywa super 🙂
Alicja , kurcze ale fotogeniczne zwierze!
budyń , ożesz ale różnica wzrostu. Jak na to wsiąść! Ale koń zdecydowanie w moim typie  💘
Fokusowa ,klimatyczne bardzo zdjęcie.
grando_ , albo wrażenie takie, albo dłuugi ten koń!
Ode mnie zdjęcie jeszcze jesienne:

Może nie bardzo pod ten temat, więc w linku. "Zdjęcie" na skórze(wzorowane na tym powyższym) 🙂 :
wątek zamknięty
maluda dziękuję w imieniu konia  😁
otaria dziękuję, a Ty to chyba mnóstwo czesania masz  😀
wątek zamknięty
ontaria Cudowna grzywa! No wprost marzenie, chociaż mojemu zapuszczałam była już za szyje lecz poszła na 0 i teraz już chyba długiej nie będzie  🙁
Jakość słaba bo przez Fb sobie wysyłałam, ale niech będzie, ewentualnie później podmienię na lepszą jakość :3
(Proszę nie patrzcie na owijki  😵 zawijałam pierwszy raz od bardzo długiego czasu i to na szybko tylko do zdjęć)
Mój Mały paskud w trakcie przygotowań : Konstytucyjny Koń 3 Maj - Jego urodzinki  :winko:
[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/18337050_1470936809648175_1449957488_n.jpg?oh=4e42d97b07b1ecaa2affde08b94ce321&oe=590D5C6D[/img]
wątek zamknięty
Wszystkiego najlepszego!

ontaria Eufona ogólnie jest koniem do rany przyłóż. Szybko się uczy, chociaż ściemniać również potrafi. Lubię tego konia za jej umiejętność adaptacji, bo super się otworzyła na ludzi, kiedy daną jej taką możliwość. Pieszczoch, czasami aż za.
wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=100618.msg2676977#msg2676977 date=1493806693]
maluda, trochę jeszcze zrzuca, ale generalnie on z tych "karych płowiejących", także niedługo będzie momentami jasnogniady od słońca i potu.
[/quote]

Kurde, bo już się martwiłam, że z moim to jest coś nie tak, bo w lecie nie przypomina karego wcale.  😁 Już teraz robi się brązowy, a w środku sezonu jest jak spłowiały ciemnogniady.  🤔wirek:
wątek zamknięty
A sprawdzałyście miedź? Kare często płowieją z niedoborów, chociaż oczywiście są też takie, które mają taką urodę.
Mojemu ciemnogniademu jednego lata ogon płowiał, suplementowałam i jest czarny jak smoła.
wątek zamknięty
Mam w planach robić włos, ale ogólnie on żre dużo dodatków w tym miedź w sporych dawkach, bo musimy wyprowadzić jedno kopyto z kłopotów. Raczej to typ który "tak ma", bo w zimie jest znacznie ciemniejszy, ale nie będzie chyba nigdy kruczoczarny.
Tu zimowo:
wątek zamknięty
Alaska a jakiej rasy ten Twoj kary ?
wątek zamknięty
Fokusowa, suplementowałam, nie było żadnej różnicy. Teraz też dostaje witaminki itd. Ale on po dwóch siwkach, to ma prawo :P
ontaria, piękna ona 😍 A na mojego to noo, z ziemi nie wsiądę 😁
Alaska, też się głowiłam, ale niektóre po prostu taką mają urodę. Fryzy u nas też jaśnieją od opalania się w słońcu.

O, taki jest latem :P Ogon i grzywa czarne.
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12341107_731533750312623_6811248295661878641_n.jpg?oh=1de33cdd92715ea2605dfaf2c7ec9410&oe=59BAAB83[/img]
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 maja 2017 20:51
Tak dziś zimno i deszczowo, że wrzucam moje "Majówkowe naleśniki" 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.