Nadawanie imienia

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 marca 2017 09:56
skibonify Geralt 🙂
Potrzebuję pomocy w nadaniu imieniu dla ogierka huculskiego na literę G. Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:

Góral
Poszukuje fajnego imienia dla klaczki na J matka to Jutona a ojciec Pędziwiatr  🙂
Yakuza 🙂
Polskie: Jutrzenka, Jemioła, Jarzębina, Jodełka, Jawa, Jaszczurka, Jaśmina, Juniorka, Jamajka, Juwesta, Jagiellonka, Jagodzianka, Jakarta, Jaskółka, Jasna, Jaśnie Pani, Jej Wysokość, Jesienna Noc
Inne: Jacqueline, Jungle Girl, Jackie, Jersey, Jockey's Precious, Jolly, Josefine, Joy, Just Do It
Junona, Jakucja
Cd.: Jeniseja, Jaśnica, Jurata, Juragna, Jokasta, Jesziba, Jucateca, Juka, Jemiołuszka.
A ja szukam imienia na literke K
Najlepiej zeby zaczynalo sie na Kar....
Podoba mi sie Kardamon ....
Kaszmir tez ladne....
Ale dla klaczki mam pustke jakos zadne mi niepodchodzi,moze Wy cos wymyslicie.  :kwiatek:
kasia Znam jednego Kardamona- ciężko się skraca to imię  😀 ale fakt ładne

Dla klaczki: Kasandra, Karta, Kariva, Kaliope, Kariya, Karita, Karotka
majek   zwykle sobie żartuję
18 kwietnia 2017 16:26
Karaoke pasuje i dla chlopaka i dla dziewczynki
No wlasnie Kardamon trudny ale podoba sie strasznie , ale jak zdrobnic to Kardek ,Karduś 😂
Karaoke i Karotka fajne  🙂
Karioka, Kardia, Karabela, Kamea, Kariera, Kafejka,
Kariola brzmi interesujaco,Karabella tez nie zle....
Wpisze do pozostalych propozycji,bede miala z czego wybierac 🙂 Dziekuje Wam  :kwiatek:
Czekam na kolejne propozycje do mojej listy 😉
Kamelia
Kardasz, Karwasz, Karmen, Karmen, Karat, Karo, Karmazyn, Kares, Karmel, Kracena, Karabin, Karacondo, Karambol, Karamont, Karbonit, Kardigan, Karenina, Kariera, Karissima, Karlsson, Karnawał, Karrera, Kartagina, Kartago, Kartel, Kartezja, Karuba, Karuso, Karuzela, Kokarda, Knight of ____  😜

Karmel  😍
Karmin

Kobalt, Koral 😉
Karmin fajne ..... a jak by tak dla klaczki Karmina ??? Tez fajnie brzmi i zdrobnic sie da - Karmi,Karmis....
Karmelka 🙂
Przy takiej okazji zawsze warto otworzyć Atlas Świata 😀
Karabah, Karaczi, Karat, Karahalli,  Karax, Karaganda, Karagina, Kartagina, Karaman, Karama(n)li, Karamea, Karamiran, Karelia, Karema, Kargali, Kari, Kariya, Kariyama, Karma, Karnak, Karoi, Karrata, Karshi itd. 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
19 kwietnia 2017 18:14
Kanczendzonga - trzeci pod względem wysokości ośmiotysięcznik. 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
20 kwietnia 2017 13:13
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=3864.msg2673113#msg2673113 date=1492622076]
Kanczendzonga - trzeci pod względem wysokości ośmiotysięcznik. 🙂
[/quote]

eee. juz widze ksywke `Kacza Noga`
Pursat   Абсолют чистой крови
20 kwietnia 2017 13:30
Ale dla klaczki mam pustke jakos zadne mi niepodchodzi,moze Wy cos wymyslicie.  :kwiatek:

Karmelita, Karetina, Karadina, Karizona, Karmita, Karbala, Karinella, Karwada, Karenza, Karrera, Kardanza, Kardonna, Karfada, Karanda, Karmada, Karinette, Karuba
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=3864.msg2673113#msg2673113 date=1492622076]
Kanczendzonga - trzeci pod względem wysokości ośmiotysięcznik. 🙂


eee. juz widze ksywke `Kacza Noga`
[/quote]

W dodatku tzw. góra, która nie lubi kobiet. Lepiej nie iść w takie imiona, żeby się źle dla amazonki nie skończyło 😉
Kacza noga nie lubiaca kobiet  😂  😁
Podobala mi sie Kapadocja ale rodzinie imie nie podchodzi  🙄
Teraz chodzi mi po glowie jedno dla klaczki i ogierka  🤣
Bo Karmin lub Karmina .... 😉
Karisma. Kiedyś widziałam taki zapis i bardzo mi się spodobał, może się nada. 🙂
Jeszcze jakis zbiór imion, nazw geograficznych i innych takich:
Keara, Kira, Kiara, Ksylena, Konkordia, Ksena, Kissana, Kerubina, Kiliana/Kirijana, Kolombina/Kolumbiana, Krizantema, Kreszimirka, Karma
Kerubin, Kardos, Kruno, Krzemień, Krater, Koral, Karrigan, Kardash, Kariotis
alcatraz Dziękuję  :kwiatek:
O, Karramba mi przyszło jeszcze do głowy  😉
Karabay
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 kwietnia 2017 14:31
Kenia, ja planuję tak psa nazwać, ale może dla konia też się nada 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
22 kwietnia 2017 16:41
[quote author=majek link=topic=3864.msg2673391#msg2673391 date=1492690418]
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=3864.msg2673113#msg2673113 date=1492622076]
Kanczendzonga - trzeci pod względem wysokości ośmiotysięcznik. 🙂


eee. juz widze ksywke `Kacza Noga`
[/quote]

W dodatku tzw. góra, która nie lubi kobiet. Lepiej nie iść w takie imiona, żeby się źle dla amazonki nie skończyło 😉
[/quote]

Rozwaliłyście mnie.  🤣 Nie wpadłabym na takie przezwisko, a o tym drugim nie wiedziałam. Tzn. wiem, że Wanda Rutkiewicz została na tej górze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się