depilacja laserowa/ depilacja prądem

Odkopałam jednak swój stary depilator 🙂 czy te nowe są lepsze? mniej boli? 😀
pointure   Dresiarz mentalny.
04 lutego 2017 11:47
A ja chciałabym zapytać czy któraś z Re-voltowiczek chiałaby 20% zniżki na laserową dpilację w Laser deLux?
Jest promocja poleceniowa a ja jestem ich klientką (i to bardzo zadowoloną 😉 ale okazało się, że po 5 zabiegach muszę wykonać jeszcze jeden wszędzie... a tego nie przewidziałam jak kupowałam pakiet)
Ktos z Warszawy poleci miejsce gdzie maja LSD laser?
mils   ig: milen.ju
23 kwietnia 2017 11:18
Któraś z Was miała do czynienia z EpilFree?
Czytalam na poprzednich stronach, ze sporo z Was używało Philips Lumena.
Możecie podzielić sie opiniami po dłuższym czasie użytkowania? Jesteście zadowolone? Warto to kupic czy lepiej isc do jakiegoś salonu na laser?
Czytalam na poprzednich stronach, ze sporo z Was używało Philips Lumena.
Możecie podzielić sie opiniami po dłuższym czasie użytkowania? Jesteście zadowolone? Warto to kupic czy lepiej isc do jakiegoś salonu na laser?


Proszę o złotą łopatę, ale przyłączam się do pytania, bo chcę sobie to ustrojstwo kupić  😁 👀 😀

Laser to dla mnie pieniądze wywalone w błoto. Może dlatego, że parszywy salon, w którym robiłam zabiegi się zamknął i zawinął sobie moją kasę (i zapewne nie tylko moją) i tyle widziałam. Miałam w sumie z 5x zabieg i dupa. Ale laser to nie był light sheer tylko jakieś inne cudo, więc może dlatego.

Także proszę o opinie nt. Philipps Lumea, bo w necie to mam wrażenie, że zatrudnili armię szeptaczy. Zwykłe karyny się tak składnie raczej nie wypowiadają...
Osobiście jestem zadowolona. Efekty są widoczne, a w moim przypadku i odczuwalne. Mam wrażliwą skórę w okolicach bikini i każde zgolenie maszynką kończyło się tragiczne. Owszem, używając domowego lasera i tak muszę mechanicznie się ich pozbyć, ale zniknęło podrażnienie i swąd. Dla mnie to duży plus i większy komfort życia. Dosłownie.

Ja osobiście nie używałam, ale moja przyjaciółka tak. Efekty są, ale nie jakieś powalajace jak na ta cene i mi nie polecala.
Sama chodze do salonu (laser to Mediostar Next) i efekty są takie jakie oczekiwałam, czyli 0 włosów 😉.
I cenowo mi wyszło lepiej niż przyjaciółce. I dodatkowy plus - nie ja decyduje jaka moc, bo bym ciągle na najslabszym jechala 😁.
Osobiście jestem zadowolona. Efekty są widoczne, a w moim przypadku i odczuwalne. Mam wrażliwą skórę w okolicach bikini i każde zgolenie maszynką kończyło się tragiczne. Owszem, używając domowego lasera i tak muszę mechanicznie się ich pozbyć, ale zniknęło podrażnienie i swąd. Dla mnie to duży plus i większy komfort życia. Dosłownie.




Dzięki, chyba się zdecyduję 🙂

U mnie Muchozol laser nie zdał egzaminu, ale może miałam za mało sesji. W każdym razie po tym jak mnie oszukano zraziłam się do tych saloników. W jakimś turbo polecanym byłam kilka lat wstecz na zabiegach na cellulit - masakra jaki szajs. Tak wszyscy zachwalali, a u mnie 0 efektu  🤣
Oszustwo za GRUBĄ KASĘ.

Bo to nie do jakiegoś saloniku, tylko do poważnego salonu lepiej pójść 😉. Ja chodzę tylko do mojego sprawdzonego, który działa od wielu lat i sporo moich znajomych też tam chodzi - każda zadowolona 🙂.
Ale jedna koleżanka pracowała krótko właśnie w takim saloniku - i to była porażka, aż szkoda pisać (laser kupiony na ali, najtańsze kosmetyki, a ceny jakby to było nie wiadomo co). Sama chodzi do tego samego salonu, gdzie i ja chodzę.
A ten polecany to może właśnie polecany przez szeptuchy różne 😉. W moim jak coś nie wyjdzie (np. ostatnio farba mi mi się nie przyjęła), to kasy ode mnie nie wzięli za malowanie (ja mam specyficzne włosy, nie wina fryzjerki, bo zrobiła zgodnie ze sztuką; jak zmieniła na moje włosy strategię to zadziałało i dopiero wtedy płaciłam).
Tak napisałam "saloniki", ale to duże salony, tzw. renomowane 😉
I ten jeden to mi akurat bliskie osoby polecały zachwalając efekty. Nie wiem, może u nich podziałało, ja już nie chodzę na żadne zabiegi nigdzie  🙂
Jakbyś miała więcej pytań to śmiało pisz, odpowiem.
A może ktoś używa depilatora laserowego Braun? Też zastanawiam się nad zakupem i więcej plusów jednak na stronę Brauna niż Lumei, ale jednak przed takim zakupem mam trochę obawy czy nie wyrzucę pieniędzy w błoto :/
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
21 maja 2019 20:09
Byłam na kilku zabiegach laserem LIGHT SHEER® DESIRE™ i widzę efekty.

Zaś IPL się nie opłaca, bo włosy i tak odrosną za jakiś czas.
Jakbyś miała więcej pytań to śmiało pisz, odpowiem.



Oki, to mam  😀
Wrastają po tym włoski? To moje utrapienie, mam miękkie delikatne włoski, które maja problem z przebiciem skóry. Podobno po Lumei nie ma tego problemu...

agnesix, a czemu Braun lepszy? Masz jakieś zestawienie, chętnie poczytam 🙂

Mi zależy, żeby móc sobie robić zabiegi w domu w miarę potrzeb. Nie mam potrzeby pozbycia się tych włosków na wieki. Wiem, że odrosną  🙂
Zestawienia nie mam, czytam to co gdzieś na forach wygrzebię, YT. Z takich podstawowych rzeczy, które mnie przekonały: braun sam strzela, nie trzeba pilnować kwadrat po kwadracie miejsca, w którym ma paść kolejny strzał jak w Lumei (chyba, że któraś z nowszych wersji też już to oferuje, ale chyba nie?  👀 ). Kolejna sprawa, nie trzeba nic dostosowywać, braun sam skanuje i dobiera "moc". Coś też słyszałam, że przy dłuższej sesji Lumea potrafi się rozładować a podobno nie da się z niej korzystać na kablu. Najbardziej przekonuje mnie to, że brauna nie trzeba pilnować, sam sobie pracuje, wystarczy go przesuwać... Ogólnie Lumea jest najbardziej popularna, ale Braun od jakiegoś czasu też coraz częściej jest spotykany w opiniach i kurcze mam zagwozdkę.
usunięty
22 maja 2019 12:01
Robię od paru miesięcy rozeznanie w depilatorach i wniosek jest taki, że wszystkiego rodzaju zabiegi trzeba powtarzać, to ja już wolę w swój własny depilator zainwestować. Myślałam o babyliss, na pewno taniej wychodzi niż chodzenie na zabiegi, zresztą znając siebie to i tak bym nie miała na to czasu.
[quote author=maluda link=topic=4474.msg2868630#msg2868630 date=1558460660]
Jakbyś miała więcej pytań to śmiało pisz, odpowiem.



Oki, to mam  😀
Wrastają po tym włoski? To moje utrapienie, mam miękkie delikatne włoski, które maja problem z przebiciem skóry. Podobno po Lumei nie ma tego problemu...

agnesix, a czemu Braun lepszy? Masz jakieś zestawienie, chętnie poczytam 🙂

Mi zależy, żeby móc sobie robić zabiegi w domu w miarę potrzeb. Nie mam potrzeby pozbycia się tych włosków na wieki. Wiem, że odrosną  🙂
[/quote]
Nie wyrastają ani nie wrastają. Ale odpowiadam tylko za siebie i moją Mamę.
Mogę jedynie nadmienić, że najwolniej "poddają się" okolice bikini.

Zestawienia nie mam, czytam to co gdzieś na forach wygrzebię, YT. Z takich podstawowych rzeczy, które mnie przekonały: braun sam strzela, nie trzeba pilnować kwadrat po kwadracie miejsca, w którym ma paść kolejny strzał jak w Lumei (chyba, że któraś z nowszych wersji też już to oferuje, ale chyba nie?  👀 ). Kolejna sprawa, nie trzeba nic dostosowywać, braun sam skanuje i dobiera "moc". Coś też słyszałam, że przy dłuższej sesji Lumea potrafi się rozładować a podobno nie da się z niej korzystać na kablu. Najbardziej przekonuje mnie to, że brauna nie trzeba pilnować, sam sobie pracuje, wystarczy go przesuwać... Ogólnie Lumea jest najbardziej popularna, ale Braun od jakiegoś czasu też coraz częściej jest spotykany w opiniach i kurcze mam zagwozdkę.

I Lumea dobiera moc. Na początek skanujesz skórę próbnie i po chwili dostajesz "odpowiedź" z jaką siłą powinnaś wykonywać "zabieg".
Da się z niej korzystać na kablu, nie jest wcale krótki. Plus, jedynie nogi. Na resztę spokojnie starczy baterii. Chyba że, ktoś się tym bawi itd. to już inna bajka.

To i ja się podłącze.
Polecacie może jakieś grouponowe oferty? Totalnie nie umiem odróżnić tych w stylu "poświecimy Ci 15 minut na bikini, a i tak g***o to da" od tych, które mają szansę zadziałać (czy w ogóle takie da sie tam upolować?).
ptyśmiętowy, ja upolowałam prmocję na FB. Naprawdę wyszło tanio, poszłam w sumie bo ta cena skusiła. Mimo ze miałam już raz laser i byłam bardzo niezadowolona z efektów (praktycznie brak) to teraz efekt jest wow po 1 razie. Byłam już 2 i naprawdę wciąż zadowolona.

Ja sprawdziłam opinie w necie, nie były złe wiec zaryzykowałam. Chyba innej opcij nie ma 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 maja 2019 23:48
Sprawdzałyście, czy to był laser IPL czy IDL? Bo one zupełnie inaczej działają.
Cześć dziewczyny, odkopuję stary wątek 😉 Co się zmieniło w świecie domowej depilacji? Które z tańszych (do 1000 zł) depilatorów polecanie jako skuteczne? Wrastanie włosków, zacinanie skóry i babranie ranek po tradycyjnej maszynce i prawie nieskutecznych na mnie kremach do depilacji - mam dość! Kupuję depilator laserowy, tylko jaki? Help 🌷
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się