paznokcie, żele, tipsy

efeemeryda   no fate but what we make.
05 kwietnia 2017 21:48
Jara
Eveline - czytałam, ze jest strasznie szkodliwa, ale używałam jej trzy lata bez przerwy i było super  😀
A której używałaś? Ostatnio też kupiłam, tą SOS dla kruchych i łamliwych paznokci. Może jakimś cudem wyrosną i utrzymają się poza opuszkiem palca. 🍴
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2017 09:48
Kropelka najlepszym przyjacielem kobiety!  😍 Śladu nie widać po złamanym paznokciu. Mam nadzieję, że utrzyma się to do soboty. Kosmetyczka mnie zabije  😂
efeemeryda   no fate but what we make.
06 kwietnia 2017 09:59
flygirl
różncyh - twarde jak diament, SOS, jakieś 5 w jednym, tych z kolorem, chyba wszystkie po kolei wypróbowałam i z każdej byłam zadowolona, a kiedy zaczęłam paznokcie miałam w tragicznym stanie po noszeniu żeli 5czy6lat. Jak pierwszy raz pomalowałam je evelinem to mnie bolały przez tydzień  🙄
smarcik mi się też udało super skleić na kropelkę, a potem nie wiadomo kiedy i jak puściło i o mały włos bym sobie rozorała oko paznokciowym szpikulcem wyciągając soczewki, bądź czujna.  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 kwietnia 2017 06:50
Altiria omatkoboska, dobrze że nie noszę soczewek  😂 a tak serio to współczuję. Ja na niego uważam, na szczęście już jutro mam termin. Masz żele czy akryl?  👀
JARA tak jak napisała Biczowa, z reguły mniej paznokieć pęka jeśli ma kształt migdała lub owalu. Oczywiście nie u wszystkich, u mnie niestety kwadraty prężą i prawie zawsze się łamią po bokach :/.
flygirl Eveline diametowy dobry, skuteczny ale nie dla wszystkich - nałożony na bardzo cienką płytkę potrafi sprawić ból. 

A to moje pierwszorazowe przedłużanie (o 3mm) semilac'ową Hard Rosa :kwiatek: zajęło 2 i pół godziny  😲

[img]https://lh3.googleusercontent.com/UX7SgeSelJeUf1jvdBK6V4QcjbAry29HKFyi7rNkx8RapEbsV8wlYx8vKA_8-y0zYutOOOIhoTItefKEAXU4gGugwmhr0dQRtUVsXVfzg5QyVp9zfGG4Kq2Z5aGQZEs5eTwQ_QL7Ed4E1IbzvPN6Bc-zk16BilL_fDyfxtcoUUYZuJ1S58mAjygIQwOIqFOYDSiNfgZA85id_DtvJlEqBVP3TmeKTus8vZVFVWN9IVff6LBryX-nQxeP6FKUV_e3aEKTkcwTqQqvlkZP9Fq4yphWjNyoBSaiJMlrcR6jFFqQFBldCKa_E6KcXl2YvnAugmyMHJrx5bXUnNqZPvIzDiXHYf3NXyB0PaJuAacr7O_tWbNomTjMMYPBiCrdJMHcjiQUahZUUBigwQCWObCSEAaQIOb9rsFTxVHS-1_dNPhm-xR5Cd-7rrMw77iBpGLnqf9ftE2MY_dt_8ToX-wzCcXOhF1pVHxDNVxribjm0j56Mhi3Y6aF3Jnccp0lFrnbzmKuAHzu39eMXoUiH0shq9M7AOm1GHmsRkPhAKV_3MOJ8Vfe4tPtrL1zZbXaoLHDf8mkPaC7b1Lq3-pL7-PlubQeskPFb0dIHHSJoUTfK1vmhU5QM8f0=w459-h519-no[/img]
Ostatnio miałam takie.



I  takie.



No i właśnie. na zdjęciu wydają się jakieś takie duże  szerokie. A na żywo są normalne.  Idę dzisiaj i nie mam koncepcji co sobie wymyślić.
Zadam teraz pewnie mega głupie pytanie, ale jeśli używam co 2 dzień tej odżywki, to mam zmyć tą poprzednią wartswę, czy tak nakładać po prostu kolejne, czy jak to jest? 👀
Zoote nie widzę fotki 🙁
Flygirl ja też polecam diamentową, po użytkowaniu paru innych tej firmy, ta diamentowa była najbardziej skuteczna. Ja nakładałam warstwowo (takie są chyba zalecenia producenta o ile dobrze pamiętam) i po tygodniu zmywałam i od nowa  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2017 15:33
Dzięki dziewczyny za pomoc! Zmieniłam troche kształt i kupiłam odżywkę Eveline z "diamentem", także będę testować 🙂
Olej też będzie w natarciu 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2017 22:44
A ja znów trochę wiosennych kolorów

Mam rozłamany paznokieć - wzdłuż... Da się go jakoś zabezpieczyć (nie plastrem) by nie haczyć czym popadnie? Nie używam lakierów itp, kiedyś pamiętam jak jeszcze uzywałam to mi się szybko odłupywały i nic to nie dawało bo pęknięcia i tak wychodziły na wierzch (lakier też pękał). Może jakaś manicurzystka by coś poradziła? Nie zamierzam malować paznokci na kolor, potrzebuję je mieć maksymalnie krótkie większość czasu.
magda, mi na totalny dramat po zdjęciu hybrydy (prezent, na codzień mam "gołe" paznokcie) z pęknięciami wzdłuż i wszerz w połowie płytki - pomogło stosowanie odzywki Everline Diamond Hard. Odzywka jest bezbarwna, szybko schnie, dość długo się trzyma (przy pracy w stajni do 4 - 5 dni). Na paznokciach popękanych co drugi dzień ją zmywałam i nakładałam 3 warstwy. Zadziałało. Pęknięcia nie powiększały się, z czasem udało się paznokcie doprowadzić do stanu wręcz idealnego 🙂 a odżywkę stosuję nadal, bo ładnie wygładza paznokcie i wygląda naturalnie 😉
Da się z nią piłować paznokcie? Bo nie mam ochoty specjalnie kupować zmywacza 😉 Zapytam jeszcze w aptece czy czegoś nie mają na takie przypadki. Generalnie paznokcie mi szybko rosną i gdyby nie to że są przezroczyste i widać pod nimi każdy pyłek to bym nie miała na co narzekać 😉 ale ten rozłamany przeszkadza... I na ściance i normalnie zaczepiam co chwilę i w stajni mega przeszkadza... Pewnie maks 3 tyg i odrośnie ale potrzebuję na już rozwiązanie :/

edyszyn. Na tej odżywce było napisane że nie nadaje się do paznokci uszkodzonych - popekanych itp. Nie zdecydowałam się.
jett   success is the best revenge
25 kwietnia 2017 12:53
Ja dzisiaj skróciłam trochę i zmieniłam kształt  🙂



I teraz mi dziwnie  🤣
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 kwietnia 2017 14:12
jett ładnie masz skórki zrobione , wszystkie jednakowego kształtu, ja mam z tym problem.

ostatnie moje wypociny
jett, ale masz ładne paznokcie! Wszystko mi się podoba, kształt, wielkość i samo malowanie 😍 Zazdroszczę takiej dużej w stosunku do palca płytki,  jest co malować.
Euforia_80, bardzo wesołe,  fajnie dobrane kolory.

Ja trzymam się na razie kształtu prostokątnego:


Scottie   Cicha obserwatorka
26 kwietnia 2017 19:52
jett, wow, co to za kolory? 🙂 Ten lawendowy mnie szczególnie interesuje!
jett   success is the best revenge
27 kwietnia 2017 09:51
Euforia_80, anai, dziękuje  :kwiatek:
Scottie, to kolor acapulco z neo nail  😉 a ten srebrny to szczerze mówiąc nie wiem, nie mam żadnej etykietki na nim  🤣
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 maja 2017 12:19
świeżynki

emptyline   Big Milk Straciatella
05 maja 2017 11:41
Moje dzisiejsze:


jett śliczny ten lawendowy.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 maja 2017 16:00
Zorilla te zielone ładne!
smarcik Twoje też piękne, kształt bardzo ładny! Bardzo 🙂
też miałam zielono matowo ostatnio 🙂 znudziły mi się po 3 dniach, ale zdobyły dużo pochwał ;p




anai odważnie te neony! wow ale w prostokąt duużo lepiej! a pokaż całą dłoń 🙂  😎
jett w tych rózowych, masz przepiękny kształt i bardzo pasuje ten kolor róż+brokat. O po zmianie też ładnie! i kolor chyba mamy ten sam ;p

emptyline Monia, te serduszka takie Twoje ;p  😎 :kwiatek: 🤣

Moje jedne z ulubionych paznokci jakie miałam zrobione , chrom Rose Gold   😍 - jak piękne tak nie trwałe 🙁(( po kilku dniach ten pyłek się starł niestety 🤔




tutaj mam link do filmiku, ładnie widać efekt:  https://www.instagram.com/p/BSO-UzmBUOK/

obecne, uwaga (!) skrócone 
😁





Nie mam pomysłu na kolejne...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 maja 2017 19:48
juliadna jak ja Ci zazdroszczę tych długich, pięknych i smukłych paznokci  😡 Niestety musiałam się pozbyć moich ze względu na sezon motocyklowy, jednak bezpieczeństwo przede wszystkim (ciężko było wcisnąć rękawiczki z takimi długimi).

Ostatnio miałam wielkanocne pisanki:
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17884020_1301674749921970_3330265475547166224_n.jpg?oh=e85428e63b203d7d8a51443be0da43cd&oe=598B41BA[/img]



A dzisiaj zrobiłam nowe króciutkie - klasyczne. Wrzucę jak dostanę porządne zdjęcie bo sama nie umiem zrobić  😉
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 maja 2017 20:33
Dziewczyny mam pytanie. Otóż chcę zacząć robić paznokcie żelowe sobie sama i nie mam pojęcia jaki żel będzie najlepszy dla początkującej ?
Dość nieoczekiwanie dostałam zestaw do hybryd od Neonail 🙂
Wczoraj robiłam pierwszy raz, wyszło przyzwoicie - ale nie malowałam sama paznokci od dwóch lat więc precyzja do poprawy  😁

Jak radzicie sobie ze skórkami ? Jedna dziewczyna miała taki płyn do usuwania plus cążki, w salonie usuwali mi frezarką...
Ja cążkami to nawet nie pozwalam dotknąć moich skórek, tylko frezarka i potem mani odsuwa patyczkiem. Nie znoszę wycinania, moje skórki są strasznie wrażliwe, a tego potem paskudnie odrastają.

juliadna  😍
kolebka, preparat do usuwania skórek z Sally Hansen (taki niebieski). Z Wibo też jest niezły, ale SH dużo lepszy. Nakładam na 4 minuty i odsuwam kopytkiem, potem zdejmuję to, co się rozpuściło, drugą stroną kopytka, a to, co zostanie, delikatnie wycinam (dużo tego nie ma). Przy wycinaniu bez preparatu zawsze się gdzieś przycięłam i zostawały jakieś zadziory, teraz z preparatem jestem całkiem zadowolona z efektu. Na razie go użyłam dopiero dwa razy i naprawdę jest różnica. Tylko jeszcze trochę brakuje mi wprawy, żeby sobie ładnie zrobić prawą rękę, nie ogarniam kciuka i małego palca. 😵
sumire o widzisz, dzięki za podpowiedź  :kwiatek: na sucho to ciężko samemu sobie dobrze wyciąć, jak mam mega ostre cążki to się zawsze gdzieś zatnę  🙄
ja mam z wibo i nie polecam ze względu na barwnik. Kiedyś ten żel był błękitny i łatwo schodził wacikiem, teraz coś namieszali i jest średniawka. Co prawda po kilku minutach jakoś w miarę odmoczy skórki, ale zostaje niebieski brzydki ślad, który nie zawsze chce zejść po myciu rąk :/ 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się