Pensjonaty we Wrocławiu

nie wiem czy mam aktualne info. ale u Susłowskich nie ma młodszych niż 2-latki, a na to warto zwrócić uwagę, zeby glut wychowywał sie ze swoją grupą wiekową 🙂
POSZUKIWANY!
Czy ktoś wie, co się stało z kowalem p. Markiem, znanym też chyba jako zięć Mamajka? Nie możemy się z nim skontaktować.
może ktoś wie gdzie są wolne  boksy i  trawiaste wybiegi zachodnia część Wrocławia...szukam boksów dla dwóch klaczy w rozsądnej cenie...zależy mi na czystym boksie i dobrym zywieniu..sprawa pilna
Bukowice , Rościsławice
Jakie widełki mieszczą się w granicach "rozsądna cena"?
Potrzebujesz też infrastruktury jeździeckiej, czy głównie padoków?
Bukowice , Rościsławice

Jest jeszcze stajnia Foresta.
POSZUKIWANY!
Czy ktoś wie, co się stało z kowalem p. Markiem, znanym też chyba jako zięć Mamajka? Nie możemy się z nim skontaktować.


Też jestem ciekawa, bodajże od lutego nie mogliśmy się dodzwonić i w końcu wezwaliśmy innego kowala.

Btw czy ktoś z okolic Wrocławia nie będzie w najbliższym czasie wzywał dr Oktawca?
tak do 650zł nie zależy mi na hali
Zależy też jak bardzo czysty boks 🙂
Sprzątanie raz na tydzień plus codzienne doscielanie,  duże trawiaste padoki z sianem są w Hordzie w Ksieginicach. Wśród stajni za 500 zł chyba jedna z najlepszych opcji
dziękuję za pomoc..jutro koniki przyjezdzają do pensjonatu
Winston, amazonka* Marek zniknął w okolicach grudnia. Wiemy, że stracił już w tej chwili praktycznie wszystkich klientów. My po 10 latach współpracy byliśmy również zmuszeni do zmiany kowala. Nie odbiera, nie pojawia się nigdzie. Przepadł jak kamień w wodę 🙄
Prawdopodobnie znowu wpadł w konkretny cug...
W Ramiszowie u Jarzyny, od czerwca, będzie jeden wolny boks, bo odchodzi jedna kobyłka.
Hej hej, może wie ktoś o jakichś istniejących stajniach na trasie Żórawina-Strzelin ?? Mogą być przydomówki.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
01 maja 2017 21:02
Kostkowa - w Milejowicach (ale warunki średnie)
W milejowicach coś jest?

Na samych wzgórzach strzelińskich jest parę przydomowych stajni ale się nie ogłaszają, trzeba pojeździć.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
02 maja 2017 16:09
Tak. Jest - ale to naprawdę mała, prywatna stajenka
byłam dzisiaj w milejowicach, nic tam nie zastałam...jedno miejsce które wyglądało jakby mogły być tam konie, ale pozamykane na 4 spusty...może ma ktoś telefon? Przejechałam się też trasą na Strzelin, ale znalazłam tylko jedną stajnię (nie mieli miejsc) i drugą w Wiązowie ale nie było żywego ducha.
Na wzgórzach strzelińskich jest stajnia ''nowina'', w Międzylesiu też coś jest. W Henrykowie przy klasztorze. Ale to już za strzelinem.

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
03 maja 2017 21:45
Kostkowa - tam są konie na bank. Jednego sama z daleka widziałam jakiś czas temu. Postaram się załatwić nr tel. i wiem też, że jest jakiś pałac(?) w okolicach żórawiny, który obecnie jest  remontowany i docelowo niebawem mają tam być konie
taggi, daj znać gdzie konkretnie , mieszkam obok Żórawiny.
Taggi 🙂 czekam na informację...
W jakich cenach są pensjonaty Wrocław/ pod Wrocławiem? Czy są jakieś przydomowe stajnie, gdzie konie całodobowo mają dostęp do pastwisk? Ile biorą właściciele takich przydomowych stajni? Szukam informacji ile kosztowałoby utrzymanie dwóch koników polskich, które w razie możliwości mogłyby całorocznie przebywać na pastwisku z wiatą, zadaszeniem  😉
Jeśli obojętne Ci z której strony Wrocka to w stajni Invicti masz możliwość utrzymania w fajnej cenie 200-300 😉 za konia
też słyszałam o stajni w pałacu - ma to byc sportowa stajnia (chyba głównie ujeżdżeniowa) taka z serii full wypas, ale dopiero ją budują, więc jeszcze trochę
Za strzelinem w Lipowej jest stajnia, gdzie niedługo ruszy szkółka, a w dalszym planie jest pensjonat z halą 🙂

W Białym kościele jest stajnia przydomowa (3 konie) ale bez pensjonatu, w Jaksinie też przydomówka bez pensjonatu. W Wiązowie stajnia rekreacyjna, właścicielka niedługo rodzi/niedawno urodziła, więc stajnia chwilowo nieczynna (w sensie jazdy)
Lipowa dla mnie za daleko 😉 mam manie codziennych wizyt na stajni...po prostu fizycznie się nie wyrobię teraz robię ok 70 km dziennie i jest to ciężka sprawa bo pracuję do 18 i zostałam bez auta.Gdyby nie dojazd to nie zmieniałabym obecnej stajni...dlatego zależy mi na dojeździe max 30 min od domu...
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
08 maja 2017 06:18
już wiem, gdzie ta stajni w pałacu...
otóż ma powstać w Galowicach przy Muzeum Powozów

numeru do Milejowic jeszcze nie mam 😉
Łaciata   Forever in my heart ♥
08 maja 2017 18:57
Witam, jakieś opinie o stajni koło Kątów Wrocławskich - Wojtkowice? Koszt 850zl i konie wychodzą tylko na 5h.
Do Milejowic znalazlam jakis nr w sieci. Numer niedostepny. W Galowicach moze byc fajnie ale to sprawa na za jakis czas 🙂 a ja potrzebuje na juz 🙂
Wybaczcie  🚫 aletu Was jest najwięcej. Czy ktoś posiada namiar na Panią rymarz Nocoń? Lub na innego dobrego rymarza we wro? potrzebuję troszkę poprzerabiać ogłowie i bardzo mi zależy na estetyce wykonania. Poratujcie proszę  :kwiatek:

edit. dostałam, dziękuję uprzejmie  :kwiatek:
Mnie sporo rzeczy poprawia szewc na muchoborze. Dość kreatywny facet i sporo sprzętu mi naprawił. No i do tego wymienia zamki w oficerkach  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się