Stajnie w Warszawie i okolicach

Okrzeszyn 10 już sprawdzałam. Niestety nie pasuje.
Dziękuję bardzo!
Nikas, a próbowałaś ze stajnią w Powsinie ?
Chodzi o tą zaraz przy drodze?
Nikas, tak
stajnia w Wilczej Górze p. Gołębiowskiej, może ktoś udzielić informacji, jak jest?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 maja 2017 10:43
Czy jakaś stajnia oprócz Ojrzanowa posiada tor do galopu?
Wojenka Kobra Park i Rzęszyce w zachodniej części Warszawy
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 maja 2017 23:16
A wiesz może czy to proste, czy owal? I jakiej długości? (na stronie Rzęszyc wyczytałam, że 500 m).

W Gościeńczycach podobno jest owalny, 1300 m.
A wiesz może czy to proste, czy owal? I jakiej długości? (na stronie Rzęszyc wyczytałam, że 500 m).

W Gościeńczycach podobno jest owalny, 1300 m.


Owal. Podobno ma 2km po obwodzie- tak twierdził właściciel, ale ja sobie za to ręki nie dam uciąć(może bardziej koło kilometera), podłoże jest trawiaste, konie się tam czasem wypasają, ale jest czysty. W środku toru jest mini sad i kolejne padoki. Podrzucam dwie fotki w linku dla zobrazowania. Tylko sama stajnia jako pensjonat zostawia bardzo wiele do życzenia...

emptyline   Big Milk Straciatella
03 maja 2017 11:49
A Equine Spa w Tarczynie nie ma toru?
Czy wielkim faux-pas będzie wrzucenie tu zdjęcia klaczy ze źrebakiem (źrebak bardzo charakterystyczny) w celu znalezienia info?
Czegokolwiek na temat tych koni. Mam dwa województwa z których mogą one pochodzić. Jedno to mazowieckie... Czy może moderator się nie zgadza?

Mod się zgadza, ale myśli, że lepszy będzie ten wątek 😉 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,472.0.html
[quote author=el_infierno link=topic=46.msg2676980#msg2676980 date=1493807139]
Tylko sama stajnia jako pensjonat zostawia bardzo wiele do życzenia...
[/quote]
To jest u Hansenowej? Ta przepiękna stajnia? Czemu niefajnie?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
03 maja 2017 18:48
[quote author=el_infierno link=topic=46.msg2676980#msg2676980 date=1493807139]
Tylko sama stajnia jako pensjonat zostawia bardzo wiele do życzenia...

To jest u Hansenowej? Ta przepiękna stajnia? Czemu niefajnie?
[/quote]

Absolutnie nie, to stajnia Ryszarda Gromadki a nie fajnie ze względu na w.w.  😉
Dziękuję Moderatorowi.  Wolę jednak wrzucić w taki temat, bo dojdzie do większej ilości osób które mogły znać lub widzieć tą dwójkę. Zdjęcia liche, ale widać co trzeba. Zdaję sobie sprawę, że rozpoznanie kobyły będzie problemem. Może choć źrebaka ktoś gdzieś zakodował. To ogr urodzony w zeszłym roku. Innych zdjęć pary nie mam. Matka już nie żyję. Ustalam dzieciaka.  Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 maja 2017 15:52
Czesio, a imion/ksywek nie masz?
Czy jakaś stajnia oprócz Ojrzanowa posiada tor do galopu?

W Dąbrowicy mozna pogalopować wokół krosu. Jakiegoś specjalnego podłoża nie ma, takie raczej krosowe, ale okoliczności przyrody bardzo przyjemne 🙂
Który ze sklepów jeździeckich ma od ręki spory wybór pasz? Im bliżej Błonia/Starych Babic/Łomianek tym lepiej.
Small Bridge,
Ze sporym wyborem pasz od ręki będzie problem, ale pojedyncze worki St Hippolyt, Red Mills, Dodson&Horell, Hartog, Molichaff mają dziewczyny w Salonie Miko ( Bemowo). A jeśli potrzebujesz coś konkretnego to mozesz zamówić przez telefon, to z reguły dwa dni maksymalnie się czeka, bo dowozi im te pasze do sklepu dystrybutor na Mazowsze.
A i kawki się napijesz smacznej przy okazji 🙂
Lanka_Cathar- żadnych imion ani ksywek...
emptyline   Big Milk Straciatella
05 maja 2017 14:03
Swoją drogą tor do galopu jest w Res-Equestris u Pani Hansen. I na pewno opieka na tip-top.
Ponieważ koleżanka nie ma tutaj konta, to piszę w jej imieniu 🙂
Poszukiwana stajnia na południu Warszawy (koleżanka mieszka na Kabatach i w grę wchodzi dojazd samochodem) - to kompletnie nie są moje rejony, dlatego prośba o pomoc  :kwiatek:
Koszt do 1000zł, ale jak będzie np. 1100 to myślę, że tez weźmie pod uwagę. Hala może być, ale nie jest to wymóg konieczny. Najważniejsze to dobra opieka, dobre karmienie, padoki/łąki, plac do jazdy, jakieś przeszkody.
Stoi ktoś aktualnie w Czernidłach?  :kwiatek:
Pialotta Wielu moich przyjaciół. Co potrzebujesz?
Chciałam na początku zapytać czy w ogóle jest jakakolwiek szansa na dwa boksy.. a później ewentualnie inne pytania  🏇
Wydaje mi się, że forumowa Karla tam stoi. A jeśli nie, to jeszcze do niedawna stała. Wal do niej na PW. :-)
Dziękuje  :kwiatek:
stoimy i nie zamierzamy się przeprowadzać, wszak to stajnia z najlepszym stajennym w Polsce🙂😉
a tak serio.. po zaliczeniu kilku stajni w Łodzi i Wawie czuję, że mamy swoje miejsce na ziemi, do tego w przemiłym składzie i z super właścicielami
ash   Sukces jest koloru blond....
08 maja 2017 18:14
Wiadomo czyje konie biegały dzis miedzy Radzyminem a Wołominem???
Czy jest ktoś kto stoi/stał w stajni Hubertus w Duchnicach?
Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda tam opieka nad końmi. Myślę nad zmianą stajni, a duże padoki w Hubertusie bardzo kuszą 🙂
wendarinn, ja stałam 🙂 Jak masz  jakieś pytania, zapraszam na priv.
wendarinn ja też, także w razie co pisz 😉
Czy mamy na forum kogoś stojącego w Trzcianach? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się