Howrse gra :)

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 maja 2017 08:15
Lecą, a ja proszę na martowe :kwiatek:
Konto zakładam od nowa, ktoś chcę być wpisanym jako osoba, która mi poleciła?  🏇
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 maja 2017 10:57
Ja poprosze  :kwiatek: nick martowe
Poleciało 😀 A czekałam cały czas, aż ktoś odpisał, bo szkoda aby nikt nie skorzystał! Ale powiem jedno! Wow! jak ta gra sie zmieniła! 😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 maja 2017 11:02
To trochę poczekałaś  😉 no gra się zmieniła, ja już 3wędrowne upolowałam ale szkoda mi kuponów.
Proszę o gratulacje na boniowata 🙂
Czy macie kogoś sprawdzonego do sitterowania?

Spotkała mnie bardzo dziwna sytuacja. Zgłosiła się do mnie dziewczyna, która chciała sitterować u mnie. Nie mam dużo koni, więc to nie zajmowało dużo czasu, jednak oczywiście za każdego konia za dzień liczyłam jej equus do wypłaty po pierwszym tygodniu pracy.
W pierwszym dniu współpracy dostałam wiadomość, że opieka nad moimi końmi zajmuje jej 15 minut i ona chciałaby robić to charytatywnie. Nie chciałam się zgodzić, ale przekonywała mnie, że to dla niej żaden problem. Dziś dostałam wiadomość, że musi zrezygnować z gry, bardzo dziękuje za współpracę i w ramach podziękowania (za sitterowanie mi za darmo koni  😲) wystawia mi kilka koni z wysokim UM lub z wiekiem +20 na sprzedażach prywatnych za 500 equus.
Jestem na howrse już ponad trzy lata i z kimś tak uprzejmym się jeszcze nie spotkałam 😀.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
05 maja 2017 20:21
Milenchen jeżeli chcesz to ja mogę a sprawdzić mnie możesz u xxagaxx lub na howrse myniak. Wraca 6.05 a aktualnie zajmuje się jej kontem.
Ja też Proszę o Gratulacje - Vendettka, oczywiście je oddaje 😀
Dobre rady na start również przyjmę, bo grałam w tą gre może dwa lata temu jak nie więcej  👀 Więc było by mi bardzo miło  :kwiatek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 maja 2017 15:31
Poproszę o gratulacje na konto myniak  :kwiatek:
Będę zakładać konto, kto chce być polecony ? :kwiatek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 maja 2017 15:42
ja mogę  😉 martowe
Dziewczyny jak to jest z tym płaceniem sitterom? Kuponami nie mogę, bo sama jestem w nie uboga, a całkowity brak czasu, doprowadził moją grę w ruinę rankingową🙁  Muszę kogoś znaleźć i nie wiem jak się płaci 🤔
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 maja 2017 20:38
Wartusia możesz w equs, chyba taka standardowa stawka to jakieś 150-200eq od konia.
CzarownicaSa, dzięki :kwiatek:

No to muszę policzyć konie, które trzeba obrządzić. Polecacie może kogoś, kto jest uczciwy i sprawdzony? Byłabym wdzięczna.
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 maja 2017 21:42
Watrusia poszło priv
Milenchen jeżeli chcesz to ja mogę a sprawdzić mnie możesz u xxagaxx lub na howrse myniak. Wraca 6.05 a aktualnie zajmuje się jej kontem.

Chętnie, zaproszę Cię do znajomych na howrse i się dogadamy 🙂
Muszę mieć 30dni stażu aby kupić konia na bezpośredniej sprzedaży?  😵
Dziewczyny, jak to szło z zawodami?
Zmieniam je codziennie i jak miały poziom 30% to tak nadal mają.
Strasznie mi ośrodek kuleje przez ich mały poziom.
Proszę o gratulacje na PL na konto milenchen24  :kwiatek:
Milenchen Poleciały od Vendettki  :kwiatek:

Uzbierałam już 6 wędrownych koni, jakimś cudem 😀 Ale z resztą może być trudniej teraz :c
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
07 maja 2017 17:32
Kobitki poszukuję ogiera do pokrycia z UM w uje ponad 1500 ktoś coś?? Cena do dogadania lub coś z CR
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 maja 2017 07:18
Dementek, mam 3 kupony i 500 000eq na pl. ile passów możesz na to wymienić?


Dopiero zobaczyłam, że ktoś się zainteresował  😡 Ujdzie za 5 passów?
Cierp1enie, czy ty zwiększałaś UM na swoich zawodach? bo jakoś mi się nie wyświetlają.


Słuchajcie jak zrobić zawody ujeżdżeniowe na UM ponad 1400? Na za cholerę mi te układanie programu nie wychodzi :P
ja mam wymagany poziom: od 1 351,9 do 2 703,8 w ujeżdżeniu
Kobitki poszukuję ogiera do pokrycia z UM w uje ponad 1500 ktoś coś?? Cena do dogadania lub coś z CR

Mam z 1450 gdybyś nic innego nie znalazła 🙂
Dziewczyny również proszę o gratulacje na wabankowa  :kwiatek:
wabankowaPoleciały  :kwiatek:


Ktoś mi powie jak ja mam to zrobić? Pomocy  🤔
Wędrowny Koń:
BAGNO
Podaruj przedmioty ze sklepu swoim znajomym
83 punkty za podarowany przedmiot

No nie rozumiem jak mam to zrobić 😀
Wchodzisz na swój profil, po czym klikasz nick znajomego. U góry przy jego avatarze jest opcja - podaruj przedmiot czy daj prezent (dokładnie nie przytoczę). Klikasz na to i pokazują się przedmioty, które masz i które możesz mu oddać.
I własnie nie mam takiej opcji aby podarować komuś prezent w tym problem  😡 Na telefonie mam, w aplikacji, lecz nie zalicza mi się jak komuś coś daje do tego wędrownego :c
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się