TRANSPORT- szukam, oferuje

Jedzie ktoś może 7.04 z Wrocławia do Warszawy i 8.04 wraca do Wrocławia?
31 marca (godzinę jeszcze ustalam) wyjeżdżam z Drużyny (koło Mosiny) przyczepą dwukonną, ale z jednym koniem. Kierunek Knyki - zachodniopomorskie.
Także miejsce na spokojnego konia się znajdzie, jeżeli ktoś będzie w potrzebie.
Proszę dać znać do piątku.
saganek   shit happens
21 marca 2017 07:06
1 kwiecień - wolne miejsce na trasie Wrocław (możliwość zjazdu na trasie) - Bydgoszcz (może być dalej). Atrakcyjna cena. Kontakt priv.
We wtorek 28 marca jadę z pustą przyczepą z Redy w okolice Olsztyna. Mogę coś zabrać po drodze 😉 Kontakt pw.
Mamy ostatnie wolne miejsca na trasie Łódź-Zielona Góra-Wrocław-Częstochowa-Łódź!
CENA NIE DO PRZEBICIA! 😉
535-360-318
Pilnie!  Warszawa - Zachodniopomorskie, po 26.03, dokładny termin do ustalenia; jedno miejsce w zachodniopomorskie lub 2 w stronę Warszawy, atrakcyjna cena
502 599 400
może też być Warszawa - Poznań i na odwrót

W Niedzielę po południu wracam pusta przyczepą z Leszna do Krakowa. Tel 784 394 669
szukam transportu na trasie Olsztyn-Poznań w najbliższy czwartek
Szukam transportu łączonego Radomsko -Warszawa dokładnie SK Widzów - Góraszka
Do przewiezienia klacz kuc grupy D.

Pilne!!
Szczecin - Warszawa lub Poznań - Warszawa 29.03 po południu lub 30.03 rano, pusta przyczepa, atrakcyjna cena!!!
502 599 400
Last minute! Zapraszamy do dołączenia do kursu na którejś z podanych tras:
Warszawa-Łódź, Łódź-Olsztyn, Polska-Litwa-Łotwa-Polska i Polska-Niemcy-Belgia-Holandia-Polska!
NAJLEPSZA CENA 😉
535-360-318
Szukam transportu Radom-Opole na 16.04 dla dwóch koni.
Ewentualnie jak transport się nie znajdzie jadę pustą,dwukonna przyczepą na trasie Opole-Radom dn. 14 lub 15.02.
Proszę o kontakt na priv w razie co.
saganek   shit happens
28 marca 2017 12:01
30 kwiecień- rano wolne miejsce Bydgoszcz (mogą być okolice) - Olsztyn. Po południu wolne miejsce -  Poznań (lub okolice) - Bydgoszcz (lub okolice). Kontakt priv
Przyczepa na wynajem wybrana. Ifor Williams HB 511 . DMC 2000 KG. Rok produkcji 2017. Przedni trap. Kolor silver.
Stacjonuje Skała koło Krakowa.
Zapraszam.
Ostatnie wolne miejsca na trasach:
Polska-LITWA-Polska i Polska-NIEMCY-HOLANDIA-BELGIA-NIEMCY-Polska
535-360-318
Mamy wolne miejsce w koniowozie do Bobrowego Stawu,wyjazd w piatek wieczorem,
Na trasie ze Starej Milosnej  🙂
pbh , na maksa ciezko sie z wami dogadac. wysylacie oferte, czlowiek dzwoni -slyszy ze oddzwonicie z wyceną i cisza. na fb to samo... 🤔wirek:
Warszawa - Bydgoszcz/Koszalin i odwrotnie

termin do ustalenia, pewnie początek maja, po majówce, dobra cena

502 599 400
Jeśli ktoś chce się dołączyć do transportu za granicę na wyspy lub do/z Niemiec/Belgii/Holandii to zapraszam do kontaktu pod 535-360-318
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 kwietnia 2017 12:38
Może ktoś z okolic Warszawy wybiera się na AMPy pod koniec maja i ma wolne miejsce dla spokojnego wałaszka? 🙂
Wolne miejsca na trasach:
28.04.2017 - Kołobrzeg - Poznań - Warszawa - 2 miejsca
2 Maja 2017 - Warszawa - Łódź - 2 maja dwa wolne miejsca do Łodzi
19 Maja 2017 – Polska – Północne Niemcy - wolne dwa miejsca do Niemiec
Warszawa - Anglia - pierwsza połowa czerwca - 1 wolne miejsce do UK, 2 z powrotem do Polski
Warszawa - Pomorze 4 i 13 lipca

Telefon 691 42 90 70
Potrzebny transport dla jednego konia z Bialego Dunajca do Warszawy chętnie łączony
Transport  Lublin-Warszawa w tym tygodniu, dobra cena!

502 599 400
szukam transportu ok. Gdyni-Kraków, ktoś coś?
Ktoś chce się zabrać z okolic Trójmiasta w stronę centralnej Polski?
535-360-318
Szukam transportu Wrocław (lub okolice) - Bielsko (lub okolice).
794558747
Witam,

Mam jedno miejsce na transport do Bobrowego Stawu na zawody 20-21.05.
Wyjazd z Aromeru w piątek, powrót w niedzielę.

pozdrawiam
Narazie wstępnie - będę wieźć klacz do Łącka (koło Płocka) w czerwcu i wracać do Lublina na pusto, mogę komuś przewieźć konia po drodze. TDokładny termin będę znała trochę później. Jeśli ktoś jest zainteresowany dawajcie znać na priv
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
21 maja 2017 15:15
Poszukiwany transport (chętnie łączony) na trasie: okolice Mławy (trasa E7) - okolice Biskupca.
Klacz supergrzeczna w transporcie.
W terminie "od zaraz" ale bez ciśnienia, może być też koniec maja/początek czerwca.
1 miejsce na ZO w Rybnicy 30.06-2.07. Wyjazd z Poznania (albo możemy zgarnąć po drodze). Tylko spokojne klacze i wałachy - ja wiozę moją kobyłkę. Duży jasny koniowóz. Jak coś - pw. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się