Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Również polecam Pana Jerzego, mogę poszukać gdzieś jego telefonu.
Czy jest może na forum ktoś z okolic Skaly kto wybiera sie na zawody ujeżdżeniowe w przyszly weekend do Swoszowic?
Czy jakiś zaawansowany "terenowiec" z okolic Niepołomic czy Nowego Brzeska byłby zainteresowany regularnymi treningami na arabach przygotowywanymi do startów w rajdach?  W zamian za pomoc oferuję możliwość podszkolenia w dyscyplinie i być może startu.
Znowu ja  🙄 Szukam dalej stajni, tym razem poszerzam budżet na pensjonat do tysiąca złotych. Napaliłam się na Santosa, ale brak miejsc... Koniecznie coś z wybiegami, trawą i miło jak będzie hala. W tych okolicach co Santos.
Biorę pod uwagę Kocierz, ale raczej w ramach ostateczności. O ile mają jeszcze miejsce :P
Makabra, tyle stajni, a nie ma gdzie konia postawić.
W tych okolicach to w sumie pozostaje Ci jeszcze Rząska. Nie wiem jak z miejscami. Hali brak, ale dość spore wybiegi z trawą tak. No i blisko Krakowa.
rudy-rudziaczek   http://szyszka.blog.onet.pl/
06 maja 2017 18:22
Polecam gorąco Stajnię Bodzanów. Poza lokalizacją (okolice Wieliczki) spełnia wszystkie Twoje założenia. Ogromne pastwiska, na których konie buszują codziennie od rana w zasadzie do nocy. Hala, świetlica i brak rekreacji 🙂 Karmienie dwa razy dziennie, boksy codziennie sprzątane, w zimie siano 24/h, w lecie trawa nie do przeżarcia... No i czesne 900zł/mc. Przyjedź i zobacz 🙂

Link do strony stajni: http://stajniabodzanow.com/

Link do filmu o stajni:
Przeciez to jest z 70km od Santosa, ludzie... Potem zdziwienie że o Bodzanowie sie myśli jak o dziwakach.

Ja stałam w Sobiesękach, bardzo polecam 🙂.
Zorilla, 50 km 😉
budyń, a stajnia w Brzoskwini?
Zorilla, hahaha, dałabym lajka  😁  👍
Po tamtej stronie Krakowa raczej ciężko, jeszcze Botoja, i Stary Młyn. Minoga? Faruk-Niegardów? Z innych okolic Krakowa w tej cenie- stajnia pod żubrem w niepołomicach? Mają wybiegi, cena rozsądna hala też jest, jedyny minus to rekre. W Brzoskwini nie ma hali i drogo...  A w Kobylanach u Ingi?
Niestety z racji żem niemobilna, to odpowiada mi tylko ta strona. Jeszcze z Krzeszowic jestem, więc w ogóle :P A Paczółtowice ktoś zna?
Aha no to Paczółtowice, Kobylany 2 stajnie, Szarża, Nawojowa...
budyń, nie wiem jak Paczółtowice teraz, ale kiedyś bardzo na nie. Z powodu właścicielki, więc myślę, że niewiele się pozmieniało.
Masz jeszcze Sarmację w Pisarach, z drugiej strony Krzeszowic też są jakieś stajnie (ale raczej małe i bez hali). W Brzoskwini stajnia ładna, ale konie nie mają  siana  i wody na padokach. 
Łokej, dziękuję bardzo za info. Jutro zaczynam tournee i zobaczymy, może będzie miał gdzie mieszkać ten mój koń. Choć sytuacja nie prezentuje się zbyt kolorowo 🙄
A czy w dolnej Rząsce funkcjonuje jeszcze pensjonat?
Bo tam hala jest z tego co wiem.
Ewentualnie może jest możliwość stania w górnej, a korzystania z hali która jest w dolnej?
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 maja 2017 08:11
Pensjonariusze z dołu zostali przeniesieni na górę, a na dole tylko rekreacja. Hala to duże słowo, to jest wielkości lonżownika, ale jednak zawsze pod dachem.
Orientujecie się gdzie w Krakowie naprawię ochraniacze z powłoką poliuretanową? Chodzi mi o takie łaty przylepiane na szwy (chyba 😲) na gorąco
kojarzy ktoś tą stajnie - http://cracovia-arabians.pl/ ?
Ooo ja pierwsze słyszę.
kojarzy, ale ze słyszenia wyłącznie
Ja tak jak i nika77, słyszałam i nic poza tym.
Ja niestety też nic nie jestem wstanie powiedzieć o tej stajni.
Stajnia widmo  😂 
Wg ich strony na Pleszowskiej, ale tam są same bloki z tego co ja pamiętam  🙄
Na Pleszewskiej jest siedziba firmy do której należy stajnia (taki duży sklep bodajże z meblami na rogu)- sama stajnia znajduje się w okolicy Ojcowa,ale nigdy tam nie byłam.
A ktoś wie jak jest z wiarygodnością tej strony? ogłaszają się, że mają hale, ujeżdżalnie, a nawet dom wczasowy A na zdjęciach widać, ze to wgl. nie jest dokończone, A hala dopiero się buduje.
Które podkrakowskie stajnie mają obecnie możliwość padokowania 24h (chętnie z pastwiskiem)i są nastawione na kaszlaki?
stajnia w czułowie wolnowybiegowa i w nawojowej gorze tez wolnowybiegówka odnośnie czułowa więcej może Ci powiedzieć Murat Gazon
Kocierz (musiałabyś dopytać, czy jest opcja puszczenia konia z końmi właścicieli, które są 24 godziny na zewnątrz) i Zalas leśniczówka (nie wiem, czy mają jeszcze miejsca, ale jakiś czas temu ogłaszali się, że przyjmą dwa konie na pastwiska właśnie).
W Czułowie tam, gdzie ja stoję, nie ma obecnie wolnych miejsc, u Zenka nie wiem, trzeba by pytać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się