NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Temat propozycji cenowych znów powraca... co sądzicie o prośbie do administracji forum o usunięcie tej funkcji? Skoro większość użytkowników nie potrafi z niej skorzystać tylko zawraca głowę i wprowadza w błąd to może nie potrzebnie one wiszą?
Jak jestem zainteresowana i chcę negocjować cenę to zawsze można wysłać PW.
Też wolałabym żeby tę funkcję usunąć. Nic tak nie wkurza jak małolata proponująca za siodło warte 2000 zł - 1000 zł! Wolałabym negocjacje na priv.
kwagga, mnie bardziej irytują osoby, które rzucają cenę a kiedy odpisujesz, że ok, pasuje Ci to to olewają wiadomości. Nawet nie mają tyle kultury, by napisać że się rozmyśliły, znalazły lepszą ofertę itp.
Livia   ...z innego świata
22 kwietnia 2017 17:12
Ja też bym była za likwidacją propozycji, jak coś mam na oku to i tak piszę PW.
Zlikwidować. Psucie krwi tylko.
Livia stwórz ankietę, niech lud odda głos.  😉
Będzie "podkładka" dla admina.
Nie polecam belusia6, zdecydowała się u mnie na zakup derki dla psa, podałam dane do przelewu, poprosiłam o dane do wysyłki i kontakt się urywa. Pisałam ale pomimo logowania nie dostawałam odpowiedzi, dopiero po informacji o umieszczeniu w tym wątku dostaje odpowiedź, że kupuje - oczywiście znowu brak danych do wysyłki i jakichkolwiek inf. Przelewu oczywiście się nie doczekałam od 27.03.17r. Jak dla mnie zawracanie d..y, przy okazji zablokowanie sprzedaży (a miałam innego klienta, ale cierpliwie czekałam na przelew). Z mojej strony wielki minus.


I jak zakończyła się ta sprawa?
Ja, jako sprzedająca byłam zadowolona z transakcji z belusia6.
Mi belusia6 składała ofertę pod ogłoszeniem i nawet nie raczyła odpisać na PW. Niepoważna osoba i ja bym z nią nie robiła żadnych transakcji.
A ja ma pytanie do forumowiczów wszelakiej płci:

Kto miał kontakt z użytkowniczką wioletta79?
Ktoś coś od niej kupował?
I jak przebiegła transakcja- czy otrzymaliście swój towar?
Nie polecam użytkownika RedSombrero. Kupiłam u tej Pani bryczesy, w ogłoszeniu był rozmiar 34, a ja dostałam bryczesy dziecinne 152-158. Brak kontaktu z użytkownikiem, opóźniona wysyłka, mimo ze Pani zarzekała się że paczka już została wysłana, teraz brak odpowiedzi na wiadomości. Nie warto tracić czasu i cierpliwości.
ed
Muszę tu wpisać eterowa. Kupiłam u niej prawie kompletny zestaw Raypath, który kosztował mnie grubo ponad 400zł. Pieniądze wpłaciłam 29 marca (ponad miesiąc temu!!). Paczki do tej pory nie otrzymałam, a wiadomości ode mnie są ignorowane, mimo iż widzę, że Justyna jest na facebooku dostępna i wstawia nowe posty.. Jestem bardzo rozczarowana, a najbardziej jestem zawiedziona brakiem kontaktu, oczywiście jak pytałam o produkty to odpowiedzi pojawiały się po paru minutach. Duży minus.

edit: pojawił się odzew (próbowałam od soboty), jest jeszcze nadzieja.
Nie polecam użytkownika: sklep_jam, oszukał mnie na wymianie- wysłałam wędzidła, a nie otrzymałam wysyłki od tego użytkowania. 😀
Witam, tydzień temu wysłałam zaliczkę 300zł na siodło dałam ogłoszenie że kupię prestige lucky dressage 16/35. Odezwała się do mnie Pani Julita Smierzyńska julsmierz@wp.pl uzgodniłyśmy że nie musze wpłacać całości zgodziła się nawet na raty. Ostaniego maila jakiego od tej Pani dostałam był 28.04 gdzie napisała że wysyła siodło na 90% miało być we wtorek 02.05 do dziś zero odzewu...nic ani siodła ani odp na mije maile. Czy ktoś zna moze tą Panią ???? jest z okolic Zielonej Góry tak napisała ale może kłamać. Jak dla mnie prawdopodobnie z okolic Częstochowy lub woj. Pomorskie...wszelkie informację poproszę na PW:-)  bardzo dziękuję.
sakra, zdecydowanie nie polecam: sprzedałam użytkowniczce ochraniacze, których nie pofatygowała się odebrać z poczty, mimo podwójnego awizowania. Paczka wróciła do mnie - nie odebrałam jej z powodu konieczności zapłaty za kolejną przesyłkę, została umieszczona w oddziale w Koluszkach i przeznaczona do utylizacji, a na mnie spadł dług... Użytkowniczka dwa miesiące od wysyłki tłumaczyła się przeprowadzką. Niepoważne zachowanie i wielki negatyw!
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
05 maja 2017 18:22
Ile by Cie kosztowało odebranie paczki? Bo zastanawiam się czy nie bardziej opłacało się odebrać paczke i wystawić ochraniacze ponownie 😉 a użytkowniczka niepoważna totalnie...
Z tego co przeczytałam na uczciwych to wysłała Ci pieniądze wiec odbierz ochraniacze odlicz kwotę która była za podwójna przesyłkę i oddaj część 😉



sakra, zdecydowanie nie polecam: sprzedałam użytkowniczce ochraniacze, których nie pofatygowała się odebrać z poczty, mimo podwójnego awizowania. Paczka wróciła do mnie - nie odebrałam jej z powodu konieczności zapłaty za kolejną przesyłkę, została umieszczona w oddziale w Koluszkach i przeznaczona do utylizacji, a na mnie spadł dług... Użytkowniczka dwa miesiące od wysyłki tłumaczyła się przeprowadzką. Niepoważne zachowanie i wielki negatyw!
Dancer128, oczywiście, że oddałam pieniądze pomniejszone o pocztowy dług i przesyłki. Szkoda tylko, że cała "transakcja" to wielka strata czasu...
Mozii, odebranie paczki to pokrycie po raz kolejny kosztów wysyłki, jakbym wiedziała że takie awizowane przesyłki idą od razu do oddziału, który je utylizuje, a nie z powrotem do adresata to bym tak pewnie zrobiła.
Haha i miałyby się tak odbijać od oddziału do oddziału?  😀
Witam, tydzień temu wysłałam zaliczkę 300zł na siodło dałam ogłoszenie że kupię prestige lucky dressage 16/35. Odezwała się do mnie Pani Julita Smierzyńska julsmierz@wp.pl szetlandyjazdykonne@wp.pl
uzgodniłyśmy że nie musze wpłacać całości zgodziła się nawet na raty. Ostaniego maila jakiego od tej Pani dostałam był 28.04 gdzie napisała że wysyła siodło na 90% miało być we wtorek 02.05 do dziś zero odzewu...nic ani siodła ani odp na mije maile. Czy ktoś zna moze tą Panią ???? jest z okolic Zielonej Góry tak napisała ale może kłamać. Adres zamieszkania Katowiceul. Lopianoea 20/29 41-001..wszelkie informację poproszę na PW:-)  bardzo dziękuję.
. Tu jedno z jej ogłoszeń!!!!!!!
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/71698
Niech ktoś sprawdzi IP, bo właśnie wyskoczyła ta użytkowniczka na FB, iż oszukała więcej osób i może się zaraz okazać, że to Flis...
Deliciousa to oszustka. Jest to pani Joanna Pasoń-Woszczyna, o której było już tu głośno. Naciągnęła na pieniądze już wiele osób. Kontakt z nią był nienaganny, aż do zrobienia przelewu. Po tym przestała się odzywać, nie logowała się na re-voltę. Całe szczęście u mnie sprawa zakończyła się pomyślnie - odzyskałam pieniądze.



rozumiem że to ta sama Pani???
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/307137
I ta Pani jest ciągle bezkarna ? Nie rozumiem za bardzo , skoro oszukuje ludzi na takie kwoty to nie powinna siedzieć już  w więzieniu ?
Andre   I am who I am
08 maja 2017 14:16
gllosia, te szmatki to ogólnie ściema... nie posiadają żadnego atestu, gdzie pisze, że zawierają nanosrebro na określoną ilość prań (mają tylko atest PZH na którym pisze z jakich materiałów są wykonane). Ciężko mi uwierzyć, że istnieje technologia, która zamknie NANOcząsteczkę we włóknie tak by utrzymywała się w nim przez 10 lat 🙄 . Są wykonane z fajnych włókien i na tym się kończy ich magia. Czyszczą siwe konie tylko na mokro a na mokro to sobie mikrofibrą z biedronki za 7zł i szarym mydłem też konia wyczyszczę 😉 dużo lepiej sprawdza się zwykły pumeks, który przynajmniej czyści na sucho.
Na wodzie i mydle z nanosrebrem nie ma podanego składu (to już w głupim domestosie wiem co jest), ba w ogóle nigdzie nie pisze, że to wyprodukowane i przebadane pod kątem zastosowania na koniach.... 🤔 już sprawdzone mydło i wodę (z podanym przez producenta składem!) można kupić w aptece czy sklepach ze zdrową żywnością za normalne pieniądze.
Przestało się to w domach sprzedawać (bo każdy już ma dosyć bajek od akwizytorów) to teraz myślą, gdzie by to pociskać za gruby hajs 😉. Na allegro tych szmatek jest pełno za dużo mniejsze pieniądze i to wcale nie są podróbki jak wmawiają akwizytorzy tylko szmatki od osób, które wkopały się w potężny kredyt i nie potrafią ich sprzedać. Tyle ode mnie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 maja 2017 14:27
gllosia, ja bym narobiła jej siary w wątku skoków i naszych koni, przecież tam regularnie się odzywa i wstawia zdjęcia.
baobab   kot torebkowy
08 maja 2017 17:16
złodziejka Pasoń-Woszczyna z tego co wiem to okradła tez sklep jezdziecki. Wyslala im podrobione potwierdzenie przelewu i wyslali jej towar kurierem na adres , który nie istnieje w częstochowie. Prosiła o pilną wysyłkę, więc nie czekali az kasa wpłynie na konto. Kurier miał jej nr tel i umówił sie z nia na mieście i dał towar na prawie 2 tys zł. Policja juz umorzyła postępowanie.
A najlepsze jest to , że Pasoń można spotkać na zawodach. Często widzę ja na listach startowych. Tyle ludzi okradła i nie ma wstydu pokazywac sie jakby nigdy nic w towarzystwie jeździeckim.
Dziwię sie , ze jeszcze nikt z nia odpowiednio "porozmawiał" , albo przejechał sie do stajni gdzie trzyma konia pod Częstochową
Mnie też zastanawia, że skoro policja nie raczy działać to ludzie sami się nie zebrali zrobić jej właśnie "siary" w światku jeździeckim.
Ma na pewno rodzine, znajomych itd. ciekawe czy wiedzą o jej poczynaniach.
Nie polecam transakcji z re-voltowiczką laura 321.
Dokonałam rezerwacji siodła do 30 kwietnia za propozycją Laury, odezwałam się 28 z zapytaniem kiedy mogłabym odebrać i z prośbą o numer kontaktowy, odpowiedzi nie dostałam do dnia dzisiejszego mimo, że wysłałam kilka wiadomości na maila i re-volte. Dzisiaj weszła, ogłoszenie zdjęła i nie dostałam żadnej informacji nawet o sprzedaży bądź rozmyśleniu się.
Stracony czas, stracone możliwości kupna innych siodeł ze względu na rezerwację.  🤬 😤
Pani Joanna/Anna pason/woszyczyna/wilczyna/woźna jest oszustka, zakłada konta , coraz to nowe, na różnych portalach, policja umarza śledztwa ze względu na "niska szkodliwość społeczna czynu zabronionego", ponadto w większości przypadków Pani ta oddaje pieniądze, po dłuższym czasu, robi sobie tzw długoterminowe, nieoprocentowane pożyczki bez zgody właściciela, zrzeszona jest jks barda jankowice, mieszka w Częstochowie (choć zazwyczaj podaje inne miejscowości - Kołobrzeg, Puck), ciężko sie nie nabrać..
Widywałam ją na zawodach w woj. łódzkim, w zeszłym sezonie przynajmniej 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się