sklepy internetowe

- dla konik.com.pl- zamawiam coś dlatego, że ma opcje wysyłki 1 dzień. Pierwszego dnia PO dniu zakupu cisza, drugiego dnia piszę maila z pytaniem czy będzie "dziś" wysłane- przychodzi mail: "Tak, jak najbardziej dziś wysyłamy". Po czym wysłane nie jest, a odpowiedzi na kolejnego maila czy paczka poszła- kolejnego dnia- brak.  Po co pisać, że będzie wysłane jak ma się w D?  😤 😤 😤

+/- dla GNL- brak towaru mimo dostępności na stronie, ale plus za szybki i terminowy zwrot przelewu.

WIELKI +++ dla sklepu TROK - idealny kontakt, szybka wysyłka, miło. I to za każdym razem.  :kwiatek:
Sklep Capriola działa stacjonarnie w Tychach na al.Niepodległości 210 jak i internetowo. Jakiś czas temu wrócili na rynek lecz niestety niewiele osób o tym wie. Chwilowo jest jakiś problem na stronie ale aukcje na allegro wciąż działają, a strona niebawem na pewno zostanie przywrócona.  🙂
Help!  Czy widziałyście gdzieś strzemiona Lorenzini kameleony? Szukam koloru sky blue.
anai polecam Febro  🙂 mi ostatnio ściągali na zamówienie lorenzini.
Ode mnie lecą plusy dla moch 3 ulubionych sklepów:
Pasi-Konik
Dobry-Koń
GNL
Perfecto!  😍
Tylu Was zachwalało animalie więc się pokusiłam o zakupy w tym sklepie
Ode mnie leci duży minus za czas oczekiwania i organizacje produktów
który sklep internetowy ma darmową przesyłkę?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 maja 2017 11:11
Ode mnie zaległy plus dla animalii. Błyskawiczne złożenie paczki (pomimo tego, że termin oczekiwania wynosił kilka dni) i miłe gratisy  🙂
Ogromny PLUS dla sklepu Magia; to ten bardzo ubogo wyglądający sklep z paszami MagicHorse. Przesyłka równie ekspresowa co w Koniku, zazwyczaj nadana przed zaksięgowaniem pieniędzy na koncie sklepu. Super kontakt telefoniczny i FB. Niestety części pasz nie mają na stronie sklepu, a szkoda. Ale przez telefon lub za pośrednictwem FB udzielają wszystkich informacji. A pasze na prawdę mega!
rybka   Różowe okulary..
10 maja 2017 12:07
który sklep internetowy ma darmową przesyłkę?


www.horseway.pl
Puma, kitty, dzięki za zainteresowanie, strzemiona nie do dostania nawet w usa (mimo, że na stanie sklepu widniały jako dostępne).

Wielkie plusy ode mnie dla:

GNL
Konik
http://stajnia-miszewo.pl/
jarpol-konie
zaległy dla http://magia.sklep2.pl

za świetny kontakt, bdb ceny i promocje, ekspresową realizację (Jarpol  :kocham🙂.


Mega ogromny + dla cavalloshop

We wtorek o 20.30 zadzwoniłam czy jak złożę zamówienie to dojdzie do piątku, Pan bardzo miły, pomógł dobrać rozmiar kamizelki, potwierdzenie przelewu wysłałam na maila a wczoraj z samego rana wysłali kuriera, który właśnie dotarł, wszystko idealnie  💘
Olbrzymi plus dla Dobry Koń pierwszy raz robiłam u nich zakupy i myślę że nie ostatni, jestem mega zadowolona  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2017 22:40
Miał ktoś do czynienia ze sklepem trok.pl? Jak to u nich wygląda ze zwrotem w przypadku, gdyby sprzęt (dla jeźdźca) nie pasował? Znalazłam w wątku tylko dwa + i dwa -.
Nienawidzę kupować online  😵
Ja kupowałam tylko na miejscu, zwrotów co prawda nie robiłam ale zakupy bardzo na +, przedzwoń i zapytaj, zwroty za zakupy internetowe każdy sklep ma obowiązek przyjąć, no chyba że robione na miarę 🙂
Facella ja kupowałam i byłam zadowolona z tego co pamiętam a zwroty to chyba każdy sklep musi przyjąć.
Kolejny + dla pasi konika 😀 Zamówiłam po przecenie wędzidło, które było dostępne na zamówienie(21 dni), wiadro 14 dni i kilka rzeczy na magazynie, po 6 dniach paczka była u mnie 🙂
Ja klasycznie plusik dla Pasi-Konika
+ dla Straw Horses
Szybko, sprawnie i  bez  problemów  🙂

+ dla Bergo
Podali, że czas oczekiwania na wysyłkę towaru to 5-7 dni a wysłali  po 4 dniach z miłym  gratisem 🙂
zamówiłam 3 paczki (jednego dnia z trzech różnych stron) tak dla porównania :
+ leci dla konika bardzo szybka dostawa i wszystkie produkty mieli dostępne paczka w ciągu tygodnia była już u mnie 🙂
( kiedyś jak zamawiałam to jakiś produkt był niedostępny to na następny dzień po złożeniu zamówienia napisali e-mail nie chciałam nic w zamian i na następny dzień pieniądze były z powrotem na koncie 😉

- dla GNL, długo czekałam na paczkę a w niej praktycznie jakieś pierdoły były, nie mieli jakiegoś produktu więc zmuszona byłamwziąć inny(może nie aż tak zmuszona ale nie będe z innej strony zamawiać jednej rzeczy i płacić za przesyłkę ...kontaktowali się telefonicznie a nie e-mailowo <a pisałam w uwagach,że wyłacznie kontakt po przez e-email...> )
A innym razem zamawiałam do nich ogłowie to dostałam nadcięte na potylicy ale produkt zwróciłam i nie było problemu.

I zostaje mi na koniec pasi-konik,który dostaje + , na produkt czekam nadal ale do końca miesiąca mają czas wysłać i produkt jest na zamówienie tak więc pretensji nie mam.Ogólnie lubię u nich robić zakupy. Czasem wolnej przysyłają rzeczy czasem szybciej. Nie ma problemu z dogadaniem.

A tak poza tym to polecam dobry-kon, szybka wysyłka, mają nawet dobrze wyposażony ten sklep (chodzi mi o proponowane produkty na stronie internetowej 🙂 i o ile się nie mylę to na sam początek klient dostaje rabat  2 albo 3 procent  😀
Z przykrością muszę wystawić duży minus dla KONIKA .Kask UVEX model SUXXEED ACTIVE zamawiałam 18 04 ,od razu zrobiłam przelew -czas oczekiwania 1-14 dni i zero odzewu.Dzwoniłam 2 razy po 14 dniach - mam czekać zostanę poinformowana .I cisza.Robiłam zamówienia w koniku od dawna i mam wrażenie ,że to już nie ten sklep co kiedyś 🙁.
Wielki plus dla GNL. Za idealny kontakt, mierzenie bez problemów różnych pasków 😉 i wysyłkę na wczoraj  🙂 Plus też dla yard-equites.pl.
Z mojej strony plusy lecą dla :
GNL
Ganasz
arcus-konie
animalia.pl

Bardzo szybkie wysyłki, kontakt ze sklepem super.
Livia   ...z innego świata
22 maja 2017 16:07
Gdzie mogłabym kupić dwie prezenterki od ręki albo w przeciągu max. 2 tygodni? :kwiatek: Miałam zamówione w Pasi-koniku, ale niestety dziś się dowiedziałam, że tam będą najwcześniej w sierpniu...
Livia a Lagat?
Livia   ...z innego świata
23 maja 2017 13:19
Nique, w ostateczności pewnie tam spytam - ale myślałam o czymś tańszym niż 170 zł za jedną (taka Busse np. kosztuje ok. 140 zł) 🙂
Widział ktoś może jakies promocje na ogłowia?
Chciałam kupić Horze Lester ale on wszędzie w regularnej cenie...
+ dla dobry-kon - pierwsze zakupy udane i ekspresowa wysyłka.
desire   Druhu nieoceniony...
05 czerwca 2017 15:01
miał ktoś przeboje z http://www.parkursklep.pl/ ? wszystko było fajnie, dopóki nie zrobiłam zwrotu....  minęło 14 dni, kasy brak (jak dla mnie spora suma), miałam dostać potwierdzenie przelewu, cisza, totalna olewka - podejrzewam,  że przelew nie poszedł i wodzą mnie za nos... :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się