Końska Rewia Mody XI 2017

To jest darmowy ebay, cos jak olx. Można płacic przez paypal albo normalnym przelewem. Ten komplet jest nawet z mojego miasta. Na poczatku dlugo leżała ta kolekcja w sklepach, a teraz wszystko wyparowało. Mogę wjechać w piątek do sklepu i sprawdzić czy coś im nie zostało.
wątek zamknięty
Miał ktoś może pad z kieszeniam z Caballa? Interesuje mnie jak duże są kieszenie i czy dobrze się je zapina z siodła? Same rzepy trzymają wystarczająco??
wątek zamknięty
Miałam, parę lat temu.
Kieszenie mieściły dwie puszki piwa, rzeczy bardzo dobre - trwałe.
wątek zamknięty
Cześć  🙂

Mam pytanie co do padów Jarpol - dzielą się na wszechstronne i ujeżdzeniowe, ale nie bardzo widzę różnicę w kształcie, a jak z rozmiarami? Na stronie widziałam, że są podane wymiary tych wszechstronnych (i wypadają jak standardowe czapraki DL 😉), a ujezdzeniowych już nie (chyba że przeoczyłam). Różnica jest w cenie (DL droższe).
Czy ktoś miał/ma taki pad i może się wypowiedzieć czy wszechstronny nadaje się pod siodło ujezdzeniowe? A najchętniej poproszę zdjęcie  :kwiatek:
A jak z jakością padów Jarpol i Caball? Czy któraś z tych firm robi je lepsze, trwalsze, ładniejsze?
wątek zamknięty
karmi, chodzi Ci o te pady?
VS:


DR:


Różnica jest duża w kształcie i rozmiarze. Pod ujeżdżeniówkę bierz DR, VS będzie ci dziwnie z przodu wystawać. Co do jakości, polecam.

Tu masz vs pod siodłem 17 cali skokowym:
wątek zamknięty
Dziękuję anai, różnica w kształcie padów które wstawiłaś jest oczywista, ale widziałam też takie jakie wstawiam w załączniku. To pady zaklasyfikowane jako wszechstronne (pod wszystkie rodzaje siodeł), a kształt - przynajmniej na zdjęciu - wydaje się identyczny jak DL.

wątek zamknięty
karmi, - pewnie mają zdjęcie tylko takiego profilu i wstawili takie, żeby kolor oddać. W innych sklepach też nie zawsze są zdjęcia wersji DL i VS czapraków, często tylko jednej wersji.
wątek zamknięty
karmi, te faktycznie są tylko w jednej wersji.


Wydaje mi się, że są minimalnie prostsze i krótsze niż te, które ja wstawiłam DR.
wątek zamknięty
Czy ktoś może przypadkiem się skusił na ten kolor Equestrian Stockholm?
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18056703_273032716439820_248812268627966306_n.jpg?oh=a81692c96fe47c50956b147ed82b132c&oe=59B96AE3[/img]
Chciałabym zobaczyć poglądowo, jak wygląda w wersji niekatalogowej. 👀

I drugie pytanie, ma ktoś może cottona smokedblue?
wątek zamknięty
flygirl Co prawda nie mam smokedblue, ale widziałam go na żywo i mogę Ci powiedzieć jedynie że mega na żywo zyskuje, dla mnie kolor rewelacja. Kiedyś na pewno go nabędę, na katalogowych moim zdaniem jest bardziej szarawy niż  na żywo - wtedy jest bardziej taki niebieski, o kolor wygląda coś tak jak tu http://pferdetrends.com/index.php/reitertrends/outfits/englisch/eskadron/fruehjahr-sommer-2017/next-generation-anthracite-grenadine-lightgrey-smokedblue-white/rappe#prettyPhoto <- pierwsze zdjęcie 😉
wątek zamknięty
Flygirl Dzisiaj ogladałam tego cottona, ale został tylko w wersji VS
Ale za to kupiłam sobie i koniowi po koszulce  😁 żebyśmy do siebie pasowali  😜

wątek zamknięty
flygirl ja skusiłam się na ten Ice Blue z Equestrian Stockholm. Jeszcze go nie widziałam bo przyszedł na mój domowy adres, ale skoro moja mama, antyfanka mojej przerośniętej kolekcji czapraków twierdzi, że jest przepiękny to coś w tym musi być 🤣 Zdjęcia na koniu może jakieś zrobię, będą na insta 😉 Tu nie wstawię bo nie mam siły na ewentualne awantury.

Co do smokedblue to na wszystkich zdjęciach wypada korzystniej niż na tych katalogowych. Cotton będzie chyba tak jak petrol, różnie wyglądający zależnie od światła, ale na tym siwku jest zabójczy  😍
wątek zamknięty
anil22 kot - mistrz drugiego planu  😁
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 maja 2017 20:19
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=100617.msg2678919#msg2678919 date=1494357248]
anil22 kot - mistrz drugiego planu   😁
[/quote]
Jaki cudownie wkur...ony 😁
wątek zamknięty
anai, a jak długą tybinkę ma siodło ze zdjęcia? 🙂
wątek zamknięty
Laski, kot od razu obwąchał nowości po czym stwierdził, że ona nie jest na pierwszym planie fotki i się wkurzyła.( a może nie pasuje jej do futerka) Imię Lady zobowiązuję do strzelania fochów.  😁
A co do nowego Ng chciałam pierwotnie kupić bicrosa, ale jakość wszycia tych pasków jest słaba  🙁
wątek zamknięty
leleiria O nie! Przez to zdjęcie na siwku jeszcze bardziej się zakochałam!  😵 A portfel pusty!  😕

A ja wrzucę mojego Kucyka w komplecie NICI Burgundy - Fotki urodzinowe  😅
Błagam nie patrzcie na owijki, zawijałam pierwszy raz od roku czasu i też na szybko tylko do zdjęć  🤦

PS. Jeszcze zabawne że zrobiłam fotki i później się zorientowałam że przecież w tej derce pasy są odpinane - a ja się męczyłam z chowaniem ich, a i tak wyskoczyły mi przy najfajniejszych fotkach bo Kuc się ruszył  🙄
wątek zamknięty
Cześć  🙂

Mam pytanie co do padów Jarpol - dzielą się na wszechstronne i ujeżdzeniowe, ale nie bardzo widzę różnicę w kształcie, a jak z rozmiarami? Na stronie widziałam, że są podane wymiary tych wszechstronnych (i wypadają jak standardowe czapraki DL 😉), a ujezdzeniowych już nie (chyba że przeoczyłam). Różnica jest w cenie (DL droższe).
Czy ktoś miał/ma taki pad i może się wypowiedzieć czy wszechstronny nadaje się pod siodło ujezdzeniowe? A najchętniej poproszę zdjęcie  :kwiatek:
A jak z jakością padów Jarpol i Caball? Czy któraś z tych firm robi je lepsze, trwalsze, ładniejsze?


Uwielbiam ich produkty! Mam dwa, po prawie dwóch latach zaczynają się lekko mechacić pod poręgiem, Poza tym jak nowe. Prane prawie non-stop w 60 stopniach. Ja mam "pasiak" i używam pod każdy rodzaj siodła. Drugi mam uj i też pod każde siodło - lubię jak kawał wystaje.
Postaram się jutro coś zrobić, ale nie obiecuję, że dam radę.

Edit: ujeżdżeniowy mam czaprak nie pad, zjadłam słowo.
wątek zamknięty
leleiria o rany, to z niecierpliwością czekam na foty, ja jestem totalnie zakochana w tym czapraku i nausznikach i namawiam mamę, żeby to był mój prezent urodzinowy. 😁

A smokedblue do mnie przemówił już po tym zdjęciu: https://www.gnl.pl/dla-konia/numnahs-and-saddle-pads/numnahs-and-pads/pea-ne/all-purposes-saddle-pads/czaprak-eskadron-ng-cotton-wiosna-lato-2017-smokedblue.html Ja jestem fanką przgaszonej stypy. I lamówka nareszcie nie czerwona.

A ja ostatnio wypróbowałam owijki pierwszy raz, które na czuja kupiłam do mustangbrowna.

W sumie niby pasują, ale jakoś nie ma tego efektu wow. Nie wiem, czy je zostawiać.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 maja 2017 07:05
Hmm, tak jak zobaczyłam nową kolekcję Eskadrona, to czym prędzej uciekłam z krzykiem, tak teraz ten cotton smokedblute, całkiem spoko wygląda, dobra stypka  😁

flygirl może dlatego, że mało się odznaczają od ciemnych nóg konieła? Ja bym zostawiła, w końcu pasuje. Chociaż ja to z lenistwa nie uznaję owijków - przeważnie zakładam ochraniacze, nie ważne jaki czaprak :P A że mam wszystko stypowe  🤣 to i tak pasuje, pi razy oko 😉
wątek zamknięty
anai, a jak długą tybinkę ma siodło ze zdjęcia? 🙂

nie mam pojęcia, to zdjęcie ze strony jarpolu.
wątek zamknięty
Moon no chyba jednak do tych ciemnych nóg przydałby się większy kontrast.😀 No i właśnie, zawijanie. I tak jeżdżę w ochraniaczach, raczej owijek nie będę używać treningowo, więc w sumie jeśli nie robią szału, to czy mi potrzebne, żeby je użyć raz na sto lat do zdjęcia. 👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 maja 2017 08:21
flygirl, wychodzę z tego samego założenia, dlatego w pace mam AŻ dwa komplety owijek - granatowe i czarne, pasujące do wszystkiego co mam ze szmat :P
wątek zamknięty
różnie wyglądający zależnie od światła, ale na tym siwku jest zabójczy  😍

I na 100% na żywo tak nie wygląda, bo to zdjęcie jest mega podrasowane kolorystycznie  😉
wątek zamknięty
Ja bym bardziej sklaniala sie do tego zdjecia na siwku niz tego z gnl. Bardzo ladny kolor na zywo.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 maja 2017 13:08
Mogłam tu nie zaglądać, spodobał  mi się ten smokedblue :/
A na siwym to tym bardziej  😎 😎
wątek zamknięty
Hej, hej! A ma któraś może kantar z CS 2017 POWDERROSE w rozmiarze P2? Nie ufam rozmiarówce Eskadrona, a kantar jest wręcz genialny. Ogólnie kucyk nosi coby(Esk, inne pony). Są za duże(niektóre tylko trochę, a niektóre pływają. Miałam jeden P2 (z 2014 capri i był mały)  😕 No i nie wiem jak wypada ta rozmiarówka(a coby już niedostępne) 😉
Tutaj na przykład anthra z NICI 2014. Duża, ale jeszcze przejdzie. Natomiast ten sam burgund - pływa.


wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 maja 2017 17:19
Ontaria P2 to pony i raczej COB w to nie upchasz.
wątek zamknięty
Zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego napisałam, że coby są za duże; starsze poniaki za małe. I zastanawiam się jak wygląda obecna rozmiarówka. To kucyk, normalne kantary nosi pony.
wątek zamknięty
No, to przedstawiam Wam moje nowe dziecko - smokedblue. 😎
W słońcu:

I może nie w cieniu, ale domowo-sztucznym świetle:


Podsumowując, to jest przepiękny. 😜
Jutro zrobię zdjęcie poglądowe na koniu.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.