wasze ulubione seriale

majek   zwykle sobie żartuję
29 kwietnia 2017 17:26
Nie mogę przestać oglądać 'Killing'. Czy ktoś może za mnie pozmywać?
zmywarka?  😁

ja wsiaklam w This is us - ale fajny!
No i jest nowy sezon Saving Hope, tylko ze troche chyba nie maja pomyslu juz na ten serial...
majek   zwykle sobie żartuję
29 kwietnia 2017 19:30
Muszę się jeszcze trochę obejść bez zmywarki
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 kwietnia 2017 06:56
majek, Nie da się 🙂.
Graba "Friends" 😍 Kocham, znam na pamięć. Bardzo lubiłam też "Różowe lata 70-te".

Obejrzałam "13 reasons why" w 2 dni. Chcę więcej. Zaczęłam "Big little lies", ale po 2 odcinkach jakoś średnio mi leży.

Oglądał ktoś "Skam"? 👀
Gdzie online, bez rejestracji ogląda się teraz seriale?
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 maja 2017 19:00
filiser.tv
cda.pl
smartini   fb & insta: dokłaczone
04 maja 2017 14:01
jeszcze serialeonline.pl
W 3 czy 4 dni obejrzałam 3 sezony "Skam". Teraz oglądam 4 już na bieżąco. Nie pamiętam, żeby mnie ostatnio tak wciągnął jakiś serial. Szał 😍
Graba, zdecydowanie spróbuj How I Met Your Mother 😀 A Friends już 150 razy oglądałam 😜

Zaczynam teraz Twin Peaks!
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2017 16:13
Drugi sezon 13 Reasons Why oficjalnie potwierdzony.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 maja 2017 16:31
Teraz 13 zdjęć? Trochę durne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2017 17:41
Mialam nadzieję, że jednak nie podejmą się drugiego sezonu. A teraz pewnie zrobią tasiemca i wszyscy po kolei będą się zabijać 🙄
Gniadata   my own true love
07 maja 2017 19:49
serio teraz będzie ze zdjęciami? bez sensu 🤔wirek:
po tym jak przesadzony był pierwszy sezon ciekawe jak bardzo się rozkręcą z tym 😂
Może rozwiążą to tak jak w Fargo?  👀

btw. już wychodzą odcinki z 3 sezonu  😜 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2017 20:12
Możesz na priv napisać co masz przez to na myśli? Nie oglądam Fargo, a nie chcę tu spoilerami ludziom sypać 😉
Gniadata   my own true love
07 maja 2017 21:00
mi też, mi też :kwiatek:
a nie chodzi o to że Fargo sezony nie są kontynuacją, tylko jakby odrębnymi historiami. Da się oglądać każdy sezon nie widząc poprzedniego.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 maja 2017 07:59
Widziałam pierwszy sezon Fargo i mi się mega podobał, nie ma w nim takiej akcji jak w Dexterze, ale trzyma w napięciu 😉 Główną rolę w pierwszym sezonie gra Martin Freeman (Watson z Sherlocka) 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 maja 2017 08:02
ah, drugi sezon sense8 jest <3
Mąż mi zapakował do roboty odcinki Salem. O czarownicach. Stare, ale faaajne. Takie w sam raz do pracy. Niezobowiązujące, nie męczące, nie absorbujące za bardzo. A zarazem ciekawe i przede wszystkim to co lubię- nieprzewidywalne i nieoczywiste. Nie znoszę kiedy w serialu czy filmie od razu wiadomo jak się sprawy potoczą. Tu co i rusz się łapię na tym, że robię wielkie oczy i mam ochotę zdziwiona powiedzieć "ałooo"  🤔
Podoba mi się.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2017 10:32
Chicago Fire, PD i Med dostały kolejny sezon 😅
A w czerwcu kolejne siedem odcinków Gry o Tron... no ciekawe, co jeszcze wymyślą...
Ascaia, w lipcu. 16 lipca konkretnie. Ale że co mają wymyślać? Historia się toczy, to ją kontynuują. Nie rozumiem trochę 😁
Gdzieś mi mignął ten czerwiec, pewnie ładny czas temu. 😉
Ciekawe jak się historia potoczy. Ten serial raczej do mocno przewidywalnych nie należy. 😉
Ascaia, no to fakt, zwłaszcza, że solidnie od książki odbiegli 😀
Przyznaję, że nie przeczytałam ani strony z Martina. Najpierw trafiłam na serial i już nie chciałam sobie mieszać, wolę traktować każdy odcinek jako carte blanche.
A to nie jest tak, że teraz już serial wyprzedził fabułę literacką?
Nie tylko wyprzedził, ale i odleciał. W 5 już odleciał.
Ascaia, aktualnie w niektórych wątkach mocno wyprzedził, w innych jest jako tako na bieżąco, ale niewiele już ma wspólnego. Niemniej jednak scenariusze są zatwierdzane przez Martina, więc kto wie, może być tak, że z dwóch różnie toczących się historii (serial-książka) wyjdzie wspólne zakończenie. W sumie to mam taką nadzieję, ciekawie by było 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się