wasze ulubione seriale

Gniadata   my own true love
13 maja 2017 16:15
Z tego co słyszałam to fabuła ma już się różnić do samego końca, pewnie z czasem coraz bardziej. Inaczej by ludzie książek nie kupili (jak już je napisze za milion lat 😉) i hajs by się nie zgadzał. Ale dla mnie w sumie spoko, bo książki jako oddzielny byt są przeczadowe, więc nawet dobrze będzie sobie nie spoilować serialem 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 maja 2017 20:44
maiiaF, Martin sam w jakimś wywiadzie przyznał, że od początku chciał pociągnąć historię inaczej na zasadzie alternatywnej rzeczywistości (dla książki), coś jak w filmie biegnij lola biegnij - pozornie drobne zmiany fabularne ostatecznie dają zupełnie inną historię.

Jak dla mnie - bardzo fajne rozwiązanie i miło, że przemyślane (a nie, że nie 'pykło' im zrobić jak w książkach). Czytałam książkę, serial od 2 sezonu oglądam na bieżąco i podobają mi się obie 'wersje wydarzeń' 😀 i już się nie mogę doczekać lipca, zapowiada się konkret :P

Zaczęłam natomiast The Handmaids Tale - ciekaaawe, jestem na 4 na 5 odcinku
smartini, o widzisz, to pewnie było tak, że czytałam ten wywiad, bardzo mi się ten pomysł spodobał, a potem zapomniałam, że go czytałam, ale w głowie ten różny bieg wydarzeń mi został 😁 a z tym zakończeniem co? Też coś czytałam, ale zapomniałam? 🤣 Potwierdzone, że będzie takie samo w książkach i serialu?

Skończyłam 12 sezon Criminal Minds. Jedno wielkie wtf 😂 ale już mam milion teorii, także ten... 🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 maja 2017 22:42
Jestem załamana tym, jak toczą się Greysi. Kiedyś na każdy nowy odcinek czekałam z niecierpliwością, a teraz... chyba i mi odechciewa się oglądać 🙁
smartini, też oglądam Podręczną 😀 Pierwszy odcinek tak srednio mi podszedł ale im dalej tym ciekawiej 😀
oo dzieki smartini, nie pamietalam tytulu a widzialam trailer i chcialam ogladac 🙂

Ja tam Greysow lubie nadal, ale za to Saving Hope... nie maja chyba pomyslu na ten serial.
maiiaf przez ciebie stwierdziłam, że jednak nie chce mi się czekać na polskie napisy i oglądam z angielskimi, żeby zobaczyć o co ci chodzi z tym Criminal Minds. 😀

Macie napisy do Big Little Lies? Bo mam tylko do 3 odcinków, może jakąś nie taką wersję mam. 👀
flygirl, polskie napisy były już w sobotę albo wczoraj 😀 No trochę się ubawiłam oglądając, namotali konkretnie 😁
Mi się nie wyszukują z napiprojektu. :/ Ale przynajmniej angielskiego nie zapomnę. 😀

edit. do 22 odcinka nie mam ani polskich, ani angielskich, ani z napisy24, ech.
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 maja 2017 13:45
maiiaF, z zakończeniem to nie wiem jak, ja obstawiam, że 'ideologicznie' będzie co najmniej podobne 🙂
nerechta, proszę bardzo 😉
Podręczna nazdrobiona, czekam na 6 odcinek 😀
flygirl, ja oglądałam na serialeonline
flygirl, ja mam polskie z napi ściągnięte, podesłać Ci na fb?
edit: [url=http://napiprojekt😀18dde57ca55a178a6c9036d49f5dd9f]klik[/url] Link bezpośrednio do pobrania napisów 12x22, daj znać czy działa 😀
to już koniec the Catch  🙁
Czekoladowiec, a to było do oglądania? Ostatnio znalazłam jedyny anglojęzyczny program i leciały tam seriale i właśnie był The Catch. Co prawda to był środek 2 serii więc nie ogarniałam o co chodzi ale odcinek był wybitnie żałosny.


maiiaf nie działa 🙁
Naboo, obejrzałam calutki BB, a i tak Saul nie chwycił.
Ostatnio na topie designed survivor .


Aa to rozumiem.
Mnie sie podoba, szczegolnie teraz w drugim sezonie jak wiecej postaci z BB wkracza do akcji 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 maja 2017 12:08
Obejrzałam wszystkie odcinki  Pozostawionych, 3 sezony i nic kompletnie nie wiadomo, dziwny serial.
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 maja 2017 12:15
Biczowa, dlatego gdzieś pod koniec pierwszego sezonu przestałam oglądać, bo nigdzie to nie prowadziło. Ok, fajna zagadka, ciekawy problem społeczny ale ileż można
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 maja 2017 14:37
Zaczęłam wczoraj American Gods (w roli głównej aktor, który grał Lincolna w The 100)
Póki co 3 odcinki i nie do końca wiadomo, o co cmon ale zapowiada się ciekawie, będę oglądać czekając na Twin Peaks, Orphan Black i GoT 😀

w ogóle to przepraszam za post pod postem, nie to kliknęłam :< nie bijcie
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 maja 2017 15:12
Też zaczęłam American Gods ale długo już czekam na 4 odcinek i nic.
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 maja 2017 15:16
Biczowa, w niedzielę ma być 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 maja 2017 20:25
Ja czekam aż wyjdzie więcej odcinków. Jestem mega fanka Neila Gaimana i mega mega podobała mi sie książka, mam nadzieje, ze mnie serial nie zawiedzie.
Jakiś czas temu pytałam, ale nikt nic nie wiedział, więc pozwolę sobie ponowić pytanie, może komuś rzuciło się w oczy, gdzie można obejrzeć 2 sezon Unforgotten po polsku? To jest wręcz niemożliwe, żeby tego nigdzie nie było. Wszędzie jest 1 sezon, a drugiego tylko pierwszy odcinek. Pozostałe odcinki tylko po angielsku. I to w wielu miejscach tak jest.
Końcowy odcinek Chicago Fire nieźle zaskakuje, ciekawa jestem co będzie w nowym sezonie
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 maja 2017 22:42
Jeszcze nie oglądałam, nie mogę się pozbierać po odcinku z Anną :/
Facella przygotuj chusteczki, bo aż mi się łezka w oku zakręciła.
Facella zdecydowanie zgadzam się z Fokusowa najmocniejszy odcinek z całej serii.  🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 maja 2017 08:56
A mnie się nie podobał. Po pierwsze, już jeden taki cliffhanger był, po drugie, w tego typu serialach to pójście po najmniejszej linii oporu jeśli chodzi o rozwiązanie narastających problemów między bohaterami.
Płytka zagrywka scenariusza zepsuła mi całe wzruszenie itp itd
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2017 10:03
Czyżby powtórka z trzeciego sezonu? :/
Widział ktoś nowy serial z Anią z Zielonego Wzgórza?
Można obejrzeć poza Netflix?
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 maja 2017 11:13
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się