Stajnie w Lublinie

mils   ig: milen.ju
02 maja 2017 00:06
A jak z warunkami i finansowo w stajni na Krężnickiej? W Ku Słońcu halę chyba mają malutką, raczej nie do potrenowania, prawda?
aien   wędrowiec
02 maja 2017 08:10
W Ranczo Arka mamy metalową halę ok 22km od granic miasta. www.ranczoarka.pl


Inne stajnie z halą: (mogą nie spełniać wymogów odległosciowych):
-Stajnia Magrad http://magrad.pl/
-SJ  Łąki http://sjlaki.pl/
-Stajnia Stanka http://stajniastanka.pl
-Stajnia w Pszczelej Woli
-LKJ (no hala jest jaka jest, wiadomo_
-Arizona (mała hala), nie wiem czy prowadzą pensjonat
-Stajnia Marysieńka w Spiczynie - prowadzą pensjonat
-Stajnia p Krzysia w Siedliskach/Fajsławicach nie mogę znaleźć kontaktu

z dalszych:
-Equiclub Zamłyniec
-Famagusta
-Stajnia Paskudy ( to już dalekoooo)

mam nadzieję, że pomogłam
Ja szukalam niedawno innego pensjonatu ktory bylby blizej. Od zachodniej strony miasta jest srednio... od wrzesnia byc moze bedzie pensjonat z hala w Belzycach, z tego co wlasciciel mowil przez telefon. W Zemborzycach bylam u pana Witka i stajnia jest fajna, ale po rozmowie z corka wlascicieli okazalo sie ze maja bardzo dziwne podejscie do klienta. W ku sloncu rzekomo hala ma byc powiekszana - oby!
karolina_ gdzie w Belzycach ?
Od zachodniej strony sporo malych prywatnych stajni, za to zero sportowych ośrodków  😵

mils ku słońcu ma malutka hale, ale wieksza niż lkj, stajnia raczej przyjazna, gdybym miała konia to byłaby na wysokim miejscu w pensjonatowej hierarchii. Biorąc pod uwagę bliskość od mojego domu (mieszkam na pld-zach od Lublina)
Sonika - u Wojtowicza od arabkow.
No to jesli w Bełżycach u arabów wpuszczą pensjonariuszy to byłoby genialnie. Byłam tam ze 4 msc temu , znajoma konia chciała kupić i też pytałam o pensjonat po tym jak zobaczyłam główną halę  😜 ale wtedy padło hasło że to raczej nierealne żeby powstał tam pensjonat dla koni.
No ja z nim gadalam chyba w marcu, to mowil ze narazie pensjonatu nie ma, ale mysla nad tym i moze od wrzesnia. Sotniax, a jak podloze na hali? Bo ja nie bylam osobiscie
Czy wielkim faux-pas będzie wrzucenie tu zdjęcia klaczy ze źrebakiem (źrebak bardzo charakterystyczny) w celu znalezienia info?
Czegokolwiek na temat tych koni. Mam dwa województwa z których mogą one pochodzić. Jeden to Lubelszczyzna... Czy może moderator się nie zgadza?
ja byłam wokolicach listopada- podłoże na hali było ściągnięte, robili bandy. ale hala robi wrażenie, jest wielka.
Belzyce mają może jakąś stronkę lub maila ?
Bo ta stara chyba mocno nieaktualna.
Sonika - wlasnie nie znalazlam, dlatego dzwonilam do wlasciciela spytac o stan obecny.

Szczerze mowiac ciezko mi sie szukalo pensonatu w Lublinie, brak stajni ktora spelnialaby wszystkie moje wymagania i trzeba bylo sila rzeczy isc na kompromis. Chociaz moze to kwestia porownania bo dlugo stalam w dawnym PSO z naprawde dobra infrastruktura.
mils   ig: milen.ju
04 maja 2017 01:08
Jeszcze spytam o stajnię Marysieńka. Mają jakąś stronę? Jak z ceną za pensjonat? Znalazłam info z 2015 roku, więc trochę się mogło pozmieniać. 🙂
aien   wędrowiec
04 maja 2017 10:40
[b]mils[/b mieli kiedyś swoją stronę internetową, ale widzę, że chyba już nie istnieje. Pensjonat mają na 1000% 🙂
mils w tamtym roku pensjonat kosztował 600 zł, nie wiem jak obecnie  😉
Czy jest na forum ktoś ze stajni Piker...?
Czy jest na forum ktoś ze stajni Piker...?

ja jestem 😉
iziuta, dzięki za odzew ale już nieaktualne.
Sa w planach w okolicy jakies konsultacje ujezdzeniowe?
Karolina, zadzwoń do p. Iwony z Bonanzy, może p. Jarek przyjedzie 🙂 No i KasiaKliczkowska? w Sadłowicach miała być Olga Michalik i Ilona Janas.

Mam pytanie i ja. Orientuje się ktoś skąd w Lublinie i w jakiej cenie mogę kupić 3m drągi na przeszkody? Byle taniej 😉
Bonanza ma jakiś sensowny FB? Jedyny profil jaki zalazłam wygląda na prowadzony przez 10-latki. Mam nadzieję, że tym razem jak będzie coś ciekawego to nie pokryją się teriny z zawodami - ostatnie konsultacje w Sadłowicach były wtedy co Janów
karolina_ niestety Bonanza ma tylko ten "fanpage", strona tez aktualizowana raz na ruski rok. Także jeśli chcesz się czegos dowiedzieć to najlepiej zadzwoń.
Jasnowata zalezy jak bardzo profesjonalne maja być te drągi. My kupiliśmy z tartaku takie grube proste gałęzie z korą,co prawda mnóstwo pracy przy zdejmowaniu kory, impregnowaniu i malowaniu ale wyglądają teraz super i nie było drogo. Typowych drągów na Lubelszczyźnie to raczej nikt nie robi. Chyba że jakas stajnia będzie chciała sie pozbyć swoich.
Jasnowata możesz zadzwonić do działu marketingu w najbliższym nadleśnictwie i zapytać czy w którymś leśnictwie nie maja takiego sortymentu jaki Cię interesuje 😉 albo bezpośrednio do poszczególnych leśniczych 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 maja 2017 16:58
Jasnowata, stemple budowlane, tylko uprzedzam, że cena okorowanego to około 4-10 zł, natomiast nie są one toczone(równo gładkie i proste)
Jasnowata wiesz jak wyglądały nasze. Mogę dac namiary na priv. Kwestia czy Ci sie transport opłaca ( zależy ile potrzebujesz)
Dzięki za odpowiedzi! Właśnie mam zakupione z tartaku stemple nieokorowane na ogrodzenie pastwiska i myślałam, że może znajdę gdzieś równe, okrągłe, już okorowane drągi gotowe do pomalowania. Potrzebuję na początek na razie z 6. 
Famagusta, bardzo ładnie poproszę, zadzwonię, zapytam. Transport mogę mieć swój. 🙂
Hej.  😉 Ja tak trochę z innej beczki. Potrzebuję namiarów na jakiegoś dobrego fizjoterapeutę z okolic Lublina albo kogoś kto zawita tu w niedługim czasie. Sprawa jest dość pilna.
U mnie byla Ania Chodkiewicz, sprawdzala sprzet i plecy https://m.facebook.com/pg/equine.physiotherapy/about/?ref=page_internal&mt_nav=1 jest z Wawy ale jezdzi do Lublina
Szukam transportu z Elizówki do Pólka, jutro w godzinach porannych,dla grzecznej kobyły. Wykruszyły mi się dwie możliwości transportu i nie mam jak dojechać jutro na zawody. Powrót ogarnę. Ktoś? Coś? 👀 Tel:505-916-494


Tylko 6 kilometrów, może ktoś pomoże kobyle!
ja nie mam czasu, zarobiony jestem.
Hej.  😉 Ja tak trochę z innej beczki. Potrzebuję namiarów na jakiegoś dobrego fizjoterapeutę z okolic Lublina albo kogoś kto zawita tu w niedługim czasie. Sprawa jest dość pilna.


Jutro i chyba pojutrze jest Justyna Kamińska - Ori- cheval. Korzystam od dłuższego czasu i polecam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się