Pensjonaty we Wrocławiu

Frans a w którym miejscu? ja mam trochę do naprawy i potrzebuję żeby ktoś mi zrobił paski do szwedów, bo producenci nie uwzględniają gabarytu mojej kobyły  😡
Kitty na ul. Zemskiej na ND jest facet szewc/rymarz/kaletnik/naprawiacz sprzętu żeglarskiego (na przeciwko szkoły/przedszkola). Mi naprawiał skórzany kantar, byłam zadowolona z usługi. Ale nie wiem jak z estetyką innych sprzętów.
Frans a w którym miejscu? ja mam trochę do naprawy i potrzebuję żeby ktoś mi zrobił paski do szwedów, bo producenci nie uwzględniają gabarytu mojej kobyły  😡


Jak jedziesz od Ostrowskiego (jedziesz przez przejazd kolejowy a następnie w lewo i prawo na rondo przy kościele) po lewej stronie będzie stara kamienica i napis cholewkarz.

Sporo naprawia sprzętu. Jak dałam siodło do bo szew poszedł przy poduszce i przystułach to nie był wcale zdziwiony. Zamki w oficerkach wymienił starannie. I w sumie nie drogo (zamki 100zł za dwa buty a siodło chyba 25zł)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 maja 2017 10:37
Stanisławoska 86 ?
Z góry przepraszam za  🚫
Kiedyś na re.volcie były info aby zebrać grupę osób chętnych na wizytę masażysty, osteopaty itp.
Czy ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie we Wrocławiu będzie dobry osteo lub chiropraktyk?
Z różnych źródeł padły nazwiska: Saracen, Łukaszkiewicz, Żukiewicz.
Niestety w tej dziedzinie moja wiedza jest znikoma ale podobno panie są najlepsze. Ktoś będzie wzywał może w tym mies lub na początku czerwca?
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 maja 2017 20:46
Frans - u nas był wczoraj Tomasz Zaranek. Będzie za 6 tygodni. Ja jeszcze polecić nie mogę, bo wczoraj tylko rzucił okiem na Lilkę, ale następnym razem wpisujemy się na wizytę. Przyjeżdża do kilku koni u mnie w stajni i dziewczyny bardzo go sobie chwalą
Taggi dzięki ale 6tyg to za długo. Potrzebuje z koleżanką na już.
na już to masz we Wrocławiu dr. Kmiecika , też osteopata
Czy ktoś z voltowiczów stoi w Wietrznej Stajni?
Jakoś w czerwcu ma być Christiane Bude, https://www.christianebude.de/ od której uczył się dr Kmicik
też słyszałam o stajni w pałacu - ma to byc sportowa stajnia (chyba głównie ujeżdżeniowa) taka z serii full wypas, ale dopiero ją budują, więc jeszcze trochę


OOO serio serio???????? Bosko by było 😀
Czy ktoś z voltowiczów stoi w Wietrznej Stajni?


Hej, jak mogę pomóc? W Wietrznej stoimy od 6 lat 😀 Bardzo jesteśmy zadowoleni, konie mają tu sielankę, polecam.
NiKija jaka u Was aktualnie cena? czy konie stoją cały czas na zielonym? ile czasu spędzają na dworze? słyszałam, że macie wolny boks 😉
NiKija jaka u Was aktualnie cena? czy konie stoją cały czas na zielonym? ile czasu spędzają na dworze? słyszałam, że macie wolny boks 😉


Koniki są cały dzień i noc padokowane, z przerwami na karmienia w stajni. Cena 600 zł za miesiąc, wszystko jest na stronce 🙂 Przyjedz do nas zobaczyc, zapraszamy 🙂 pozdrowionka
Przejrzałam wątki ale nie znalazłam zbytnio odpowiedzi na moje pytania więc zapytam.
Jaką stajnię polecicie we (lub okolicach) Wrocławiu (bądź Świdnicy) gdzie będzie:

- fajna hala
- dobry plac do jazdy
- przeszkody
- padoki (i wychodzenie na dłużej niż kilka godzin)
- dużo dobrego (!) siana i słomy
- codzienne sprzątanie boksów (nie wybieranie kup i dościelanie tylko faktycznie sprzątanie)
- tereny
- karmienie 2-3 razy dziennie i podawanie moich pasz

Wiem, że to brzmi troszeczkę jakbym szukała stajni prawie idealnej ale może ktoś poleci coś godnego sprawdzenia? I czy ktoś był i korzystał z pensjonatu w Wierzbnej u Przybylskich? Jakie wrażenia, plusy, minusy itd? 🙂 Ktoś mógłby się ze mną podzielić opinią?
aguchaka praktycznie wszystkie wymienione przez Ciebie punkty spełnia Stajnia Warzyna https://www.facebook.com/stajnia.warzyna?ref=ts&fref=ts  😀
W okolicy Świdnicy stajnia Biały Las Wierzbna.
Espana A jakie opinie są o Białym Lesie? Wiesz ile konie przebywają na pastwisku i ogólnie jakie warunki mają tam konie?  🙂
Z tego co wiem to jest jakiś pensjonat w Ratyniu okolice Leśnicy , stoją tam dwie stajnie obok siebie , widać że konie ładnie wyglądają i są zadbane , i piękne tereny

Przejrzałam wątki ale nie znalazłam zbytnio odpowiedzi na moje pytania więc zapytam.
Jaką stajnię polecicie we (lub okolicach) Wrocławiu (bądź Świdnicy) gdzie będzie:

- fajna hala
- dobry plac do jazdy
- przeszkody
- padoki (i wychodzenie na dłużej niż kilka godzin)
- dużo dobrego (!) siana i słomy
- codzienne sprzątanie boksów (nie wybieranie kup i dościelanie tylko faktycznie sprzątanie)
- tereny
- karmienie 2-3 razy dziennie i podawanie moich pasz

Wiem, że to brzmi troszeczkę jakbym szukała stajni prawie idealnej ale może ktoś poleci coś godnego sprawdzenia? I czy ktoś był i korzystał z pensjonatu w Wierzbnej u Przybylskich? Jakie wrażenia, plusy, minusy itd? 🙂 Ktoś mógłby się ze mną podzielić opinią?

Szukam stajni, w której:

-konie przebywają cały dzień na pastwiskach trawiastych
- jest dobre karmienie
- dobra opieka
-przyjmą mi konia na miesiąc/niecałe dwa

koń oprócz chodzenia na pastwiska ma się lenić więc żadnego placu i socjalu nie potrzebujemy
Możliwe, że u nas zwolni się jeden boks, oprócz wyżej wymienionych mamy też karuzele. Żeby nie było, że reklama, to zapraszam na priv.
Czy ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie we Wrocławiu będzie dobry osteo lub chiropraktyk?
Z różnych źródeł padły nazwiska: Saracen, Łukaszkiewicz, Żukiewicz.


Na początku czerwca będzie Katarzyna Łukaszewicz.


Odnośnie Ratynia koło Leśnicy to nie ma ani hali ani nawet ujeżdżalni.
Iskra de Baleron czekamy z niecierpliwością na panią Kasię  😀

bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
02 czerwca 2017 12:24
Mam takie pytanie, czy mamy revoltowiczow z Jeleniej gory może? 
Moze jakis oddzielny watek jest? Dzieki!


Ja jestem z JG a co? 😅
W Ramiszowie "u Jarzyny" zwolnił się boks.
A ja robię drugie podejście do przeniesienia mojego konia z 3City do Wrocławia... i już mi głowa pęka.
Alexa:P, A kiedy było pierwsze, bo nie pamiętam. W przeciągu paru lat powstało kilka stajni na dobrym poziomie więc coś się znajdzie 🙂, tylko zależy czego szukasz.
Powstało, tylko nigdzie nie ma miejsc  🤣
Zależy czego się szuka.
aspiw Szukam stajni z łąkami, dobrym sianem, przyzwoitym placem do jazdy i halą 😉 Ogólnie jest światełko w tunelu i być może uda mi się stanąć w stajni , którą sobie wypatrzyłam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się