Końska Rewia Mody XI 2017

kitty przepiękna ta Twoja siwka w tym ala pertolu  😍 troszkę tylko siodło mi się gryzie. A jak oceniasz jakość tych czapraków? Widziałam i mnie kusi tylko bordo  😀
wątek zamknięty
kitty, no już już no <klep klep> w niebieskim dużo fajniej! 😀
martva, do pisciny mam nadzieję, że masz owijki 😍
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 maja 2017 12:46
Burza - nieee, jeśli się zdecyduję to ew. na wyprzedażach 😉 Natomiast tak jak pisałam nie do końca jestem przekonana do tego koloru na Manti. Mówisz, że ujdzie?
wątek zamknięty
martva, mi się bardzo podoba, bo nie jest agresywnym kolorem 🙂
Najfajniej to jak kiedyś Koko robiła- czarne owijki z miętową podkładką lub miętowe owijki z czarnymi podkładkami 😍
wątek zamknięty
Takie pytanie, czy w nowej kolekcji eskadrona były derki siatkowe?  🤔 Kiedyś robili kolekcyjne, a teraz chyba nie widziałam...
wątek zamknięty
Takie pytanie, czy w nowej kolekcji eskadrona były derki siatkowe?  🤔 Kiedyś robili kolekcyjne, a teraz chyba nie widziałam...


No właśnie  też  nad tym myślałam. I tak naprawdę  nigdzie nie ma w sklepach :/
wątek zamknięty
Rudzielc_23 z oceną jakości się wstrzymam do prania.... moje zażalenie kieruję w stronę sporej różnicy koloru czapraka i owijek, na koni ginie na szczęście.
wątek zamknięty
Caballowy majstersztyk! Długo krążyłam wokół Caballa no i zamówiłam, z logo klubu. Czekam z niecierpliwością na kuriera i zakładam na to moje rude szczęście!
Długie nauszniki i czaprak Glamour w kolorach granat/bordo/biel
wątek zamknięty
Nie mam pomysłu na mojego gniadego, chyba będę tylko kupować czarne czapraki... Macie jakieś typy ładnych czarnych czapraków?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 maja 2017 21:46
plunia, śliczne!
anai, ofc granat! 8-) i ja na Kulu np bardzo lubię merlotowe bordo (tzn takie przygaszone)
A z czarnych czapraków to na pewno Equiline zrobi piękne z czerwono-białą lamówką
wątek zamknięty
anai piękny czarny ma Veredus! Ale gniady ślicznie wygląda w granacie i bordo!
wątek zamknięty
Nie no gniademu we wszystkim ładnie szczególnie jaśniejsze kolory 🙂
Popatrz na stronę Jarpolu 🙂 Tam jest gniada malowana lekko kobyłka występująca często na zdjęciach (Ty Anai ja znasz bardzo dobrze 😉) O podobnym odcieniu do nowego-twojego 🙂
Wiele jasnych kolorów pasuje 🙂 I Twoje turkusy z resztą również 🙂 Mi się super podoba 🙂
wątek zamknięty
Pod siodło skokowe 16" i krótkiego niewielkiego konia brać pony z Eskadrona?
Jak zwykła łezka wyglada pod takim małym siodłem?
wątek zamknięty
anai beż 😍, szary, granat, fiolet, brąz, bordo 😍
wątek zamknięty
plunia, klasowo 😍
wątek zamknięty
anai, no proszę cię, pole do popisu to ty teraz masz. We wszystkim gniadoszom ładnie (no może nie w czerwonym :P) ale bordo, czy np. taka szmaragdowa zieleń, beże 🙂 granat i czarny to norma, to do wszystkich maści pasuje 😀
wątek zamknięty
anai granat!
wątek zamknięty
tulipan Zjawiskowo w tym granacie  💘 😍
wątek zamknięty
ojjj, gniademu strasznie w mięcie.  😁 przynajmniej moim zdaniem. 😉
wątek zamknięty
tulipan, wow, piękna stypa!

Dzięki za odzew! Mam 2 granatowe, 2 ciemnoczerwone (ale nie bordo), petrol, mango, złoty z drodze 😉. Zdecydowanie brakuje mi czarnego. I beżu. I musze gdzieś podejrzeć szary na gniadym, bo nie kojarzę. Mięta i jasny zielony  i taki czerwony strażacki zdecydowanie mi nie pasują 😉 w ogóle ciężko mi się przestawić, Dino był mega ciemny, siwy siwy i mam wrażenie że wszystko pasowało. LEpiej lub gorzej, ale bez tragedii. A teraz nic mi się nie widzi 😉
wątek zamknięty
anai jeszcze mój trener swoją Gniadoszkę ubiera w takie kolorki:
Przepraszam za jakość fotek, ale to jedyne jakie mam.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 maja 2017 16:27
anai, na gniadego szarości są super!

wątek zamknięty
Dzięki!!! To teraz można kupować i zbankrutować 😉 😉
wątek zamknięty
Jak chcesz mogę spróbować obfocic tego mojego caballa co wstawiałam wczoraj na gniadym. Bo według mnie gniady i granat to obłęd. Tak jak każde inne w granacie  🤣
wątek zamknięty
plunia, do granatu nie musisz mnie przekonywać, to absolutna klasyka i jest przepiękna 🙂
wątek zamknięty
Bo według mnie gniady i granat to obłęd. Tak jak każde inne w granacie  🤣


Dokładnie! Najchętniej miałabym same granatowe czapraki.  😜
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 maja 2017 18:06
Hahahaha, a myślałam że tylko ja mam totalnego fioła na punckie granatowych szmat wszelakich 😀
I właśnie - uwielbiam połączenie granatu i beżu/brązu <3
wątek zamknięty
anai i brązy we wszelkim odcieniu!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 maja 2017 19:47
anai czerń Caball, RG Italy, Anna Scarpati
wątek zamknięty
Hhahah, biedna anai myślała, że uda jej się jechać na czerni i beżach, a Wy tak brutalnie ją sprowadziłyście na ziemię, że jednak nie zaoszczędzi na szmatach  🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.