Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

gdzie w Krakowie mozna kupic ładne sukienki na wesele?? Bo juz mi rece opadaja!
osobiście polecam
NOA NOA - ale nie wiem czy w takich gustujesz, bo one i na wesele i na po się nadają.
poza tym bardziej oficjalne ale wciąż nie do końca to zdecydowanie A-DRESS - na tomasza. kupiłam tam 4 sukienki na studniówki, wesela itp, za każdą dałam max 150 zł a są najfajniejsze na świecie 🙂
kolejny sklep, ale już bardzo oficjalny to EWA COLLECTION - można tam czasem coś fajnego kupić.

poza tym to na kalwaryjskiej jest świetne sklep, idą od bagateli, przed pizzerią po lewej stronie. sukienki tam są cudne.
no i poza tym to 3 sklepy z kieckami na sławkowskiej i godny uwagi sklep obok CAFE FILO, który też gorąco polecam 🙂


dzieki! A gdzie jest ten NOA NOA??
edit: ok juz wiem 🙂 Jeszcze raz dziekuje, jutro lece przeszukac te sklepy
Ja polubiłam SOLAR w M1.
Drogo ale ciuchy fajne.
A ja z innej beczki-uwielbiam jeździć rowerem bulwarami nad Wisłą - od siebie /Rondo Mogilskie/ do Norbertanek i spowrotem,albo w lewo,na zaporę,potem do M1 park AWF i do domu albo na Błonia albo ... no mimo wszelkich niedogodności uwielbiam Kraków rowerem.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
20 maja 2009 22:01
Ja codziennie ( no moze prawie bo jak leje to autem) jeżdże rowerkiem do pracy. Trasa: Górka Narodowa- Rynek . Średnio urokliwa bo wzdłuż 29-tej ale przynajmniej w korkach nie stoje 🙂 20 min i jestem w pracy....  😀
Musze jeszcze chlopu rower sprawic zebyśmy rodzinnie z Zosią w foteliku na spacery jezdzili....
Fajne sa trasy nad Wisłą ale w weekendy tłumy dzikie.... 🙁

Jeśli chodzi o sukienke to sprawdz sklep na Dlugiej Artefem  czy jakos tak. Drogo ale świetne ubrania🙂
Ponoć otwarli nową trasę, którą można dojechać aż do Tyńca - chyba przy rynku dębnickim się zaczyna, gdzieś o tym pisali... muszę poszukać, bo strasznie lubię tamte okolice - Tyniec, Bielany, itd - moim marzeniem jest mieszkać tam kiedyś  😎 tyle zieleni, a ja bez tego ani rusz
Ja jakis czas temu milam straszna zajawke na wycieczki rowerowe wlasnie do Tynca.
Fajna sprawa,tylko jak jezdzilam tam praktycznie codziennie przez Swieta Wielkanocne to mi sie znudzilo  😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
21 maja 2009 13:17
Na tej trasie w weekendy jest tłum  straszny.... trasa świetna ale ja nie lubie jezdzic slalomem miedzy innymi rowerzystami. troche to męczące...
Od dawna wybieram sie na spacer, ale pieszo na bulwary wislane... ale tłok jaki tam panuje mnie odstrasza.... bo to nie sprzyja odpoczynkowi 😉 Wole pojsc do ogrodu botanicznego.... cisza, spokój... cudne miejsce
Obok Wawelu jest balon ! Taki do patrzenia z góry!
Cudowny!
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
21 maja 2009 13:22
A ja z racji tego ze piernicze moją obecną robotę 😉 przesiaduje z ksiązka na Plantach.I z kubkiem pysznego latte 😅
a gdzie kupujesz ta pyszna latte? 😉
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
21 maja 2009 17:00
Na Szewskiej idąc od Rynku po prawej stronie  chyba tuż przed albo tuż za Jagiellońską ( nie umiem sobie tego teraz przestrzennie wyobrazić),zabij mnie nie wiem jak się to to nazywa 😉
Obok Wawelu jest balon ! Taki do patrzenia z góry!
Cudowny!

Stał tam od wielu wielu miesięcy 😉
A latać można nim od jakiegoś... ja wiem, miesiąca może?

Gdzieś w necie są fotki z niego robione.
Pomocy! Szukam pralni ekologicznej w okolicach Ronda Młyńskiego!!!
Ktoś ma jakąś sprawdzoną?

ps.Czarna nie opierniczaj się!!! 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
22 maja 2009 09:58
ita, chyba w almie cos jest....
czarna ty leniuchu wstetny  😀 W kawa tam jest przepyszna, to prawda 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 maja 2009 19:45
byłam dziś się orientować w polarkach, ceny od 35zł do 15zł za metr w Rynku. Pojadę jeszcze zobaczyć do hurtowni na Wadowickiej, bo raz, że mogę zobaczyć kolor na żywo, a dwa, że gdybym kupowała na allegro (bo o tym też myślałam 😉) to i tak muszę zapłacić za przesyłkę.
A wiecie gdzie mogę znaleść rzepy na owije? Na razie szukam białych. W hurtowni też będą? Bo w zwykłej pasmanterii się z nimi nie spotkałam.
halo halo krakowianki - a może by tak spotkanie jakieś zorganizować?? np. w tą sobotę? nawiedzić kogoś w stajni? może Bielany byśmy odiwedziły? mogłabym ze 4 osoby zgarnąć z centrum i byśmy zrobiły voltowy nalot..? ktoś chętny? ale tak raczej w ciągu dnia a nie na wieczór?
Ja bardzo chętnie odwiedzę Bielany, ale na pewno nie w ten weekend
A ja byłam,bo musiałam, w Galerii Krakowskiej . I automat parkingowy skasowął mnie za godzinę-chociaż byłam dokładnie 23 minuty-co potwierdzał wydruk na taloniku. Niestety talonik automat pożarł .
Mnie w sumie nie żal 2 zł-tylko jakos to głupio.
Galeria jak to galeria -niewentylowana,gorąco ,niemiło -nie lubię bardzo.

Galeria jak to galeria -niewentylowana,gorąco



Tania ona jest jak najbardziej wentylowana i chłodzona 😎
Może i klimatyzowana, ale wyjątkowo paskudna. Prawie tak brzydka jak opera z zewnątrz  🍴
Breva nie w tą sobotę, bo jadę z moją cavalierką na wystawę. Zresztą i tak ma padać.
ehh no to trudno jak się wszyscy wypieli:P wyskocze z brilliant idea za pare tygodni;P
Najlepiej po sesji  😎
jakby co, ja jestem chetna 😉
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
04 czerwca 2009 15:16
Ja też ale po najblizszym weekendzie bo lezę na jakies weselicho.Tusię,Gohę i Itę postaram sie zmolestować 😉
no chyba, że w długi weekend - jak będzie ładna pogoda, bo to chyba podstawa
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
04 czerwca 2009 16:35
A może by tak np. na wiankach się spiknąć? ja sie wybieram Lenny`ego obejrzeć i przy okazji wypic jakąś wódecznośc pożegnalną w moimi dziewczynami z Klubu ale nic nie stoi na przeszkodzie,żeby to jakos połączyć 😎
przeraża mnie tylko ten spęd ludu...przez to nienawidze Wianków.Tylko ten Lenuś... 😍
Może i klimatyzowana, ale wyjątkowo paskudna. Prawie tak brzydka jak opera z zewnątrz  🍴

To już kwestia gustu o których się podobno nie dyskutuję,bo mnie się i galeria i opera(część czerwona) podobają...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się