Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

JARA, przyjeżdżaj, bierz wino - kanapa do dyspozycji 😀 Poza tym jakie daleko, z Wro śmigasz teraz mega szybko! 😀

MonioRek, oł noł, ja chciałam właśnie tragusa, ew. helix albo forward helix... 😉 smutełek... Dzięki za szczegółowe info!
Anaa na upartego Was upcham po "znajomości" ale musicie być na 100% pewne i dorzucić karmę dla kociaków :P - jak coś pisz priv bo zostało kilka terminów 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 maja 2017 07:56
Anaa, bardzo kusząca propozycja, bo ja marzę o septum  😀iabeł:
JARA, mi kanapa su kanapa :P
MonioRek, wyślę Ci PW jak tylko się skontaktuję z kumpelą 🙂 Ok?
Ok czekam jak coś 🙂
Nirvette   just close your eyes
21 maja 2017 16:07
Polecacie jakiś tatuażystów w okolicach Bydgoszcz/Toruń?
MonioRek napisałam do Was czy jest jeszcze miejsce na nos  😉 karma dla kociaków - zawsze  😍
Nirvette, w Toruniu studio till death 🙂 jest tez studio phoenix rising tatto, prace bardzo mi sie podobają ze zdjeć, ale jeszcze nie miałam okazji sprawdzić 😉
Podłamuję się: po raz kolejny nie ma kiedy mnie wcisnąć na dokończenie tatuażu. Miało być: po dwóch tygodniach, 23.05,24.05, 02.06, a teraz usłyszałam 09.06, ale "to nic pewnego".  🙁 Na wakacjach ani morza, ani słońca - będę pomykać w kombinezonie narciarskim.
MonioRek napisałam do Was czy jest jeszcze miejsce na nos  😉 karma dla kociaków - zawsze  😍


Jak pisałaś na fb to mam nadzieje że ja albo Conor Ci odpisaliśmy bo już tyle osób na zapis jest że ja czasem nie ogarniam 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 maja 2017 14:32
Czy we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku ktoś robi tatuaże w stylu:
https://pl-pl.facebook.com/lovecandyink/

Niestety powyższe studio tatuaży z wizerunkiem zwierząt nie robi mniejszych niż przedramie
Jaki filtr na wyjazd zagraniczny kupić aby ochronić tatoo?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 maja 2017 20:50
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 czerwca 2017 13:27
WROCŁAW

20-23 czerwca w Ogólnopolskim Centrum Szkoleniowym "Spasja" - ul. Polarna (Krzyki, okolice ul. Krzyckiej/Przyjaźni) we Wrocławiu odbędzie się kurs piercingu, na którym można sobie za darmo w ramach bycia modelką zrobić przekłucia.
Świetna opieka prowadzącego, wszystko czystko, higienicznie.
Miałam tam robione cztery mikrodermale, a teraz idę na septum. Także jak ktoś ma chęć to gorąco zachęcam, serio nie ma się czego bać 😉
Więc informacji m.in. sposób zapisów na fanpage organizatora.
JARApoczytaj jak o tym miejscu wypowiadają się ludzie z "branży" którzy potem ratują klientów tego miejsca, nie spotkałam się jeszcze z pozytywną opinią, a wiedza o anatomii i doborze biżuterii osób tam pracujących jest znikoma i wbrew pozorom zabiegi nie są przeprowadzane sterylnie...
Hej 🙂
Ktoś może wie gdzie w Trójmieście wyciągnę microdermala? I jak to technicznie wygląda? Skalpelem tną?
Parę lat temu zrobiłam zamiast kolczyka w pępku i grymasi mocno ilekroć bryczesy zapnę na guzik. Mam dość wiecznego stanu zapalnego/spadających brygsow z tyłka :P
Hej 🙂
Ktoś może wie gdzie w Trójmieście wyciągnę microdermala? I jak to technicznie wygląda? Skalpelem tną?
Parę lat temu zrobiłam zamiast kolczyka w pępku i grymasi mocno ilekroć bryczesy zapnę na guzik. Mam dość wiecznego stanu zapalnego/spadających brygsow z tyłka :P


Volven w Pandemonium Gdańsk albo Lucas w Bad Mojo Gdańsk 🙂 - skalpelem zazwyczaj, czasem igłą zależy jak "siedzi" 🙂
Dzięki piękne!  :kwiatek:
Hmm.. To było jednak parę lat temu przed 'montażem' zapytać jak się to wyciąga.. Ehhhh.. Człowiek co modyfikacja to mądrzejszy 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 czerwca 2017 07:47
Nav ja dalej czekam! 😉
Znacie może kogoś, kto zrobiłby tatuaż fal w podobnym stylu jak tutaj?
Nie znam, ale fajny tatuaż. Styl mi się podoba.

Zrobiłam wczoraj mój drugi w życiu tatuaż i... projekt mi się podoba, sama wymyśliłam i wykonująca dobrze to wypełniła własnym stylem, ale...
Coś się wczoraj ze mną złego działo, bo skóra się zbuntowała. Jak kontury nam jeszcze w miarę poszły to kolor w ogóle nie. "Wypluła" przy pierwszym wbiciu. Za miesiąc jadę wypełniać, chociaż czarno biały też ma swój urok.
smarcik przepraszam, trochę to trwało  🤣

Nav, aż mnie boli jak na niego patrzę 🤣
Bardzo ładny 😉
Nie moje klimaty jeśli chodzi o wzór, ale miejsce i wykonanie super.  😍
Ja się dzisiaj w końcu zaprezentowałam babci z tatuażem, o dziwo przeszło całkiem spokojnie:
- A ten tatuaż to na stałe?
- Tak.
- Chryste Panie.

I koniec  🤣, ale pewnie jeszcze mnie czeka monolog na temat wytatuowanych narkomanów z hiv.  😀iabeł:
Czy ktoś ma tatuaż od Bianki Szlachty? 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 czerwca 2017 08:27
Nav fajny! 🙂

kontestacja jak długo czekałaś na termin u Miss?

Dzięki  😉

Chess, czemu aż boli?  🤣 jeśli chodzi o miejsce to wcale nie było tak bolesne jak wygląda  🙂
No właśnie wygląda strasznie. Taka delikatna skórka...
Chociaż jak ja robiłam te moje koty w niby mało bolesnym miejscu to sposób wtłaczania tuszu sprawiał, że o mało się tam nie wściekłam 🤣
Każdy inaczej reaguje 😉 ja przy tatuażu na udzie prawie zasnęłam :p
Ja przy dwóch wcześniejszych mogłam normalnie gadać itp a przy kotach skupiałam się na tym, żeby jakoś to przeczekać. Naprawdę nie spodziewałam się czegoś takiego mimo poprzednich doświadczeń. Bolało do tego stopnia, że stwierdziłam, że więcej nie robię 🤣
W każdym razie chwilę później zaczęłam omawiać z tatuażystą cover starszego tatuażu a aktualnie zbieram na niego kasę i myślę o dodatkach do tych najnowszych więc jestem niesłowna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się