Kącik Rekreanta cz. X (2017)

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
18 maja 2017 21:37
Piękne zdjęcia  💘 dawaj więcej a nie 🙂
wątek zamknięty
Dżastin, zdrówka dla Krówki i dla Ciebie! :*

anai, piękny młodziak, ale Dino emeryt <3 Pamir pewnie oddałby swoją ulubioną kolację na ciepło za bycie takim 'tatusiem'!

brzezinka, młody jaki fajny! Jaki on ma papier? Chyba TOP furka się szykuje 😍

tulipan, gratuluje startów! Wy to zawsze wyglądacie super elegancko 😀

faith, foch Urvala wygląda jak milion dolarów! Fajnie się zmienia, mimo tej kontuzji wygląda rewelacyjnie 😍

CzarownicaSa, strasznie miło się czyta to co piszesz, w sensie, to jaki masz fun z jeździectwa 😀

xxmalinaxx, rzepakowe-love! Na pierwszym zdjęciu z ostatniego posta Lilka wygląda jak przyczajony tygrys ukryty smok 😁

flygirl, pytałaś co u Pamiska - ma dwie dziewuszki które dzielnie nosi na grzbiecie (ok 15-16 lat), jedna jest już z nami rok, druga od dwóch miesięcy, jest wykochany, wyniuniany. Dodatkowo ja wsiadam trochę ponaprawiać dziadka + czasem wpadają moje siostrzyczki pod którymi jest najbardziej złoty z możliwych!

Spcjalnie dla Ciebie - Pamir w wersji najlepszego nauczyciela pod słońcem  😍



Dawno mnie tu nie było  😁 dzielnie trenujemy z Grażynką, tydzień temu Sinfonie dostała podkowy i to był dobry wybór, dobrze jej to zrobiło. Przedwczoraj miałyśmy TOP trening, zakończyłyśmy parkurkiem ok. 100-115, mam złotego konia, który powoli się ujeżdża. Generalnie ostatnio chodzę i rzygam tęczą   😁 💘 Wczoraj z kolei wpadła do nas Marta i poszłyśmy na spacer z siwą, powdzięczyć się przed obiektywem i popracować w lesie. Efekty:

Wygłupy na drzewie:


Moje definitywnie nowe ukochane foto z Sinfonie, bardzo rzadkie czułości  💘


+ na koniec popracowałyśmy, Grażka odkąd jest podkuta to puściła trochę górę, coraz fajniej nam się podróżuje, zwłaszcza jak się nie nakręci skokami  😂 w parkurze jeszcze tak dobrze to nie wygląda. Zazwyczaj już jest tak:


Ale czasem udaje się nam zrobić takie czary, Siwa puszcza grzbiet i galopuje jak nigdy dotąd. Wprawdzie jest to póki co maksymalnie 5 do 10 fuli, ale zawsze <3
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 maja 2017 07:24
Dzięki 😀 Fun mam niesamowity, teraz jak się pojawił Finn to w ogóle wracam ze stajni jak na haju 😜 😁
Siwa wygląda jak top fura, fajnie jej w tym niebieskim komplecie!

Malinaxx super foty, a jaki piękny pyszczek!

Fajnie macie z tymi zawodami ujeżdżeniowymi, w moim rejonie nic takiego nie ma 🙁 Wszystko skokowe/crossy/pokazy, ale moja stajnia jeździ raczej tylko skoki/crossy. Chociaż zapytam się instruktorki, ciekawe czy umieliby mnie do jakiegoś podwórkowego ujeżdżenia przygotować 👀 A na razie chyba sobie stajenne skoki 70cm pojadę w niedzielę- wcześniej Sam mnie mocno zniechęcił, ale na Finnie mi się tak fajnie jeździ że chyba zaryzykuję 😀
Wczoraj dojechałam do stajni, wyczyściłam go, zdążyłam wsiąść- i zaczęło kropić. Stwierdziłam, że za dużo zachodu mnie to kosztowało, nie poddam się i jeździłam w deszczu 😁 Oczywiście jak zsiadłam to automatycznie padać przestało 😎 Na szczęście nie była to wielka ulewa tylko klasyczna, irlandzka mżawka z prześwitami.
Za to jak galopowaliśmy sobie po dróżce w terenie to uderzyła nas mokra sroka 😁 Wypadła z krzaków po prawej, tapnęła Finna w szyję, odbiła się i upadła na drogę. Złoty konik się lekko zdziwił, ale uskoczył tylko na mikromilimetr, zastrzygł uszami i dał się normalnie zatrzymać 😍 (fajna zmiana po Lunie, która nawet na placu widzi duchy i liście chcą ją zabić) Jak go zawróciłam to już jej nie było, chyba się otrząsnęła i poleciała dalej 😁
Miałam nie wrzucać kolejnego, takiego samego zdjęcia, ale po prostu uwielbiam jego pyszczek nie mogę się powstrzymać 😡 Lecę wypić kawę i porzygać tęczą gdzie indziej 😁
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/18579201_1526148884062374_1647643425_n.jpg?oh=18aa4b8ba598efb84ff8fe7f8e30d3fa&oe=59204CC9[/img]
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 maja 2017 07:52
Nirv Pamsowi chyba pasuję taki układ?  😀 Siwa piękna jak zawsze, i fajnie, że się ogarnia powoli.
CzarownicaSa jakie fajne stworzenie z niego, i fajnie, że taki spokojny jak przy tej sroce  😀

My z dziewczyną pracujemy, ogarnia się zdecydowanie, galopy które były najgorsze poooowoli wychodzą na prostą. Więc ostatnio nawet coś skoczyłyśmy małego bo nie powodowało to już u konia wielkiego nakręcenia i całkowitego wyłączenia mózgu.



wątek zamknięty
Kastorkowa mam wrażenie, że ten koń znika w oczach.. Szyi to prawie w ogóle nie ma, a pamiętam zdjęcia z początku i wyglądała lepiej..
wątek zamknięty
Moon no Kul to wygląda jak milion dolców, nie ma co. 😍 Wpadaj od razu z relacją po konsultacjach!

xxmalinaxx przepiękne foty. 💘 Dobrane jesteście pod względem koloru włosów i sierści. 😁

Sivens ale piękne ciasteczko. 😜

Nirv no widzę, że się chłopak odnajduje w wersji nauczycielskiej. 😀 A wy z Siwą jak zwykle piękne zdjęcia, super, że się kobył ujeżdża. 😅

Czarownica ty ubolewasz na brak zawodów ujeżdżeniowych w stajni, a ja skokowych. U mnie w stajni to 3 osoby na krzyż w ogóle skaczą, nie licząc rekreacji. 🤣 Ale super, że to taka ostoja spokoju, od razu się jakoś człowiek bezpieczniej czuje. Ostatnio jak jeździłam na hali, to się taka burza zebrała, taki huk był, jak waliło deszczem o blachę, a kucyk nic kompletnie, pełen luz. A naprawdę było tak głośno, że własnych myśli nie słyszałam. 😀 Rzygaj tęczą, jak najwięcej i wszędzie, gdzie możesz. 😀


Odkopałam sobie zdjęcia z lutego, on jest taki uroczy. 😍

wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 maja 2017 10:17
Fokusowa pierwsze zdjęcia jakie się pojawiły to były zdjęcia jak kobyła miała od 6 miesięcy całkowite wolne. Nic dziwnego że tłuszcz z niej zszedł. To trudny koń do odkarmienia bo się spala. Na pastwisku głównie chodzi tam i z powrotem, siana ma pod korek dostaje otręby owies i pasze. Do tego pracuje prawie codziennie. Już po zimie i tak jest lepiej. Jak widziałam jej zdjęcia z kilku lat temu wyglądała podobnie.

wątek zamknięty
Kastorkowa, tak, Pams zachwycony faktem, że ma tłum wielbiących go fanek 😁 z siwą robota poszła odkąd mamy super trenera
wątek zamknięty
CzarownicaSa, historia ze sroką boska!
Kastorkowa, fajnie, że idzie ku lepszemu 🙂
Nirv, widzę że Pamir też ma interesujące "stadko" wielbicielek 😉 A Dinowi faktycznie emerytura się udała.

Tadam! Siedziałam dziś na dzieciaku! Ależ on jest wdzięczny do jazdy. Nie dość, że siedziałam, to jeszcze pojechaliśmy na duży plac, gdzie luzem chwilę pogalopowaliśmy. Odlot. Najważniejsze: wygodnie nosi, ma wielką ale lekką foule i przemieszcza się jak na takiego żółtodzioba całkiem prosto 🙂




wątek zamknięty
Anai zaciesz mówi sam za siebie!Fajny zwierz!
wątek zamknięty
anai - gratki, fajny koń 🙂 ile ma lat? siwego sprzedałaś? bo nie śledzilam ostatnio forum i w temacie nie jestem, a tu widzę nowy koń 😉

wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2017 23:28
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 maja 2017 00:32
Galopada ja bym się jarała jak głupia 😍 Tak samo jak Anai, jej młody też jest fajny 😜

Flygirl
w sumie często nikt nie ma tego co chce 😁 Ale nie ma co narzekać, trzeba łapać co się da i patrzeć racjonalnie 😀 A jaki on ma pysk śmieszny! Z jednej strony mega uroczy, a z drugiej czasami wychodzi tak, jakby był bardzo krótki i taki "trójkątny" 😀 Śmieszny efekt 😀
wątek zamknięty
anai - gratki, fajny koń 🙂 ile ma lat? siwego sprzedałaś? bo nie śledzilam ostatnio forum i w temacie nie jestem, a tu widzę nowy koń 😉

branka, siwego sprzedałam na początku kwietnia,  tego kupiłam pod koniec kwietnia 🙂 ma 4 lata, oldenburg, przywiozłam go prosto od hodowcy. Jest spory, więc cieszy mnie, że mógł sobie spokojnie rosnąć na łące do tych 4 lat.
galopada_, ha ha,  mordka różowa jest urocza! Strasznie fajnie jest patrzeć na postępy Brysia, szczególnie,  że urodził się 'na forum'  😉
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna haha, dziękujemy  :kwiatek:

Nirv  😂 wygrałaś tym opisem Lilki  👍 Fajnie, że Pams w nowej roli się odnajduje. To trochę jak z Muskatem - na początku zastanawiałam się, czy to takie dobre, że ktoś będzie na nim cudował i próbował różnych rzeczy, a teraz widzę, że ta wersja bardzo mu przypasowała. Siwa to już widzę z Tobą na stałe zostaje, co? 😉

CzarownicaSa wielkie dzięki  :kwiatek: Lilki "buzia" taka bardzo "kobieca" jest, ponoć z daleka po głowie widać, że to kobyła, zresztą w jej pyszczku się zakochałam te 3 lata temu i tak już zostało... 🙂
Wbrew pozorom, my też za dużo tych zawodów nie mamy. W Wielkopolsce to jest niestety mega trudny temat, teraz niby jest ten cały Puchar Wielkopolski i zawody z cyklu, ale tak naprawdę... to niewiele to poprawiło. Jedne zawody w lutym zrobiłam własnoręcznie ja, potem przerwa do kwietnia, w kwietniu tydzień po tygodniu dwie imprezy regionalno-towarzyskie, przerwa do końcówki maja, jutro tylko towarzyskie, za tydzień miały być kolejne regio - to nie wiadomo co z nimi, a potem przerwa do... lipca 🙂 Jeśli się chce postartować, to nie ma co czekać na regionalki, tylko niestety... myśleć o wyjeździe gdzieś dalej.

Kastorkowa ciekawy koń, ale dziwny w budowie, tak jak Fokusowa ja też zwróciłam uwagę na nieproporcjonalnie szczupłą szyję i średnio rozbudowaną pierś.

flygirl dzięki  :kwiatek: Z tego "podobieństwa" wszyscy mają bekę, w końcu jaki pan, taki kram... A najbardziej to się śmieją z naszej zbieżności charakterów  😵

anai już lajkowałam na fejsie, ale tutaj też bardzo lubię  😍 Widać, że ma wielką fulę. Ale powiem Ci też, że nie wygląda na zdjęciach tak bardzo dzieciakowato pod siodłem. To będzie fajny koń i szybko progresujący - takie mam wrażenie 🙂

galopada_ dobrze Bryś wygląda 🙂


My miałyśmy startować za tydzień, ale kurde, nie wiem co z tego będzie. Jeśli te zawody nie wyjdą, to przerwa aż do Rynicy, czyli ponad miesiąc do końca czerwca. Nosz...  😵
Jeszcze wczoraj miałam przeprawę z innym koniem, i jestem tak obolała, że nie wiem jak wsiądę na swoją. A propos ostatniego tłumaczenia się z braku kasku - gdyby nie kask wczoraj, mogłabym nie mieć pół głowy 😉 Na szczęście żyję i ja i koń, choć było gorąco. Sytuacja spowodowana przez "czynnik losowy", niemniej koń z pewnością zareagował by lepiej, gdyby był właściwie wyszkolony  🙁
Ot, ryzyko zawodowe...

Czasami mam naprawdę ochotę jeździć już tylko swoje konie, te, które znam i mam na stałe w treningu, bo takie wsiadanie na zasadzie "no weź napraw", na jakieś dzikusy, ryzykowanie, to już nie na moje siły... Ja już wariatów w życiu się dość najeździłam. Tylko jak widzę takie konie, łamane siłą, krzywdzone po prostu, no to... jak mam nie wsiąść... Empatii mi się zachciało.

Ostatnie foto z rzepaku i kończę spam:
wątek zamknięty
anai, tak, dziewczynki go kochają 😁 ale Pams jest super źrebaczkowym tatusiem też, więc niepogardziłby 😀  gniady chyba największy z Twoich dotychczasowych koni? Wyglądasz na nim na maluuuutką :p

xxmalinaxx, Pamsinek przeszczęśliwy i wybacza wiele (100 razy więcej niż mi), wczoraj jeździła Olcia, ma 14 lat, jakieś pierwsze skokowe kroki stawia, dużo jeszcze do skorygowania, a tej skakał jak małpa z nią 😁 Siwa tak, zgrałyśmy się, dużo roboty przed nami, ale też bardzo dużo już za. Mogłam mieć zamiast niej inne fajne, ze zdrową głową i młodsze konie, ale tyle co wyciągnęłam z tego konia to moje - wiele błędów mi uświadomiła (wraz z trenerem), ale też pomaga mi swoim uwielbieniem do skakania pokonywać mi moją głowę. Po Pamsie, który zatrzymywał się slbo wpadał w drągi z byle powodu miałam manię wciskania miliona ful, rozkmin pasi/nie pasi itd. Powoli się tego wyzbywam 😀 + Sinfonie z racji wieku pewnie długo nie postartuje, ale w planach są źrebaczki 😉
wątek zamknięty
xxmalinaxx, faktycznie wygląda w miarę pod siodłem, może dlatego że to jednak czterolatek? Na pewno jest gotowy do roboty i bardzo chętnie współpracuje z człowiekiem. Dziś wsiadalam już normalnie na placu, wśród koni, sama. Jeździłam razem z innymi końmi i zachowywał się kulturalnie. A jak się rozbujał w kłusie  😍 Co się stało, że nie wiesz,  czy zawody wypalą? (ja już od dawna siadam zawsze w kasku,  nie widzę sensu kusić losu...)
Nirv ano największy,  ma teraz 173/174, a Dino miał 170. Ale świetnie się na nim czuję  🙂
wątek zamknięty
anai, świetnie się czujesz i świetnie wyglądasz! Będzie top fura, oj będzie i to lada chwila. Czekam aż zaczniecie startować! 🙂
xxmalinaxx, podziwiałam na fejsie, piękne zdjęcia 💘
CzarownicaSa, super, że się udało z dzierżawą. Powodzenia, pracujcie dzielnie! :kwiatek:
Nirv, Pams jaka szyjka na pierwszym zdjęciu! 😀 Fajnie, że młodzież ma z niego taką pociechę, dobry nauczyciel to podstawa 🙂
galopada_, na tym ostatnim zdjęciu jego głowa taka prawie że źrebięca się wydaje, ale faktycznie petarda 😜
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 maja 2017 14:31
xxmalinaxx ja już się wyleczylam z tej empatii 😉 robie swoje konie, te które mam w treningu i do zajezdki. Konie do korekty tez mam, ale robie je swoim trybem, a nie z lapanki, bo obie dobrze wiemy, ze poki nie zmieni sie styl pracy jezdzca na codzien, jego świadomość itd to jednorazowe wsiadanie, poza niepotrzebnym ryzykiem, niewiele zwykle daje 😉 Ale to przychodzi z czasem, może wiekiem...? 😉
wątek zamknięty
Nirv czasami po prostu trafi się na swojego konia i to jest to 😉 Ja też pewnie mogłabym mieć lepszego, ale po co? To Lilith jest tym koniem, którego chcę jeździć... Jest chemia i tyle.
A ile Siwa ma lat?

anai jasne, wiek robi swoje, Lilka też miała 4 w zajazdce i była bardzo ogarnięta z równowagą i sylwetką. Cieszę się, że tak szybko Twój młody łapie  :kwiatek: Nie wiem, czy zawody wypalą, bo jest problem z propozycjami, z organizacją, trochę wszystko na wariata o i tak... Nie wiadomo, co z tego będzie, choć organizatorzy chcą bardzo dobrze.
Ja też jeżdżę w kasku, szczególnie cudze konie, zwyczajnie się boję o siebie.

maiiaF dzięki  :kwiatek:

Mozii no wiem, wiem, oczywiście masz rację. Tym bardziej, że jeźdźcy zazwyczaj nie chcą się robić bardziej świadomi, jeżeli do tej pory zabrnęli daleko w złe nawyki. Ja też zasadniczo mam już po prostu "swoje" konie i tyle, ale czasem jakoś jeszcze nie umiem zrezygnować z takiej sytuacji jak teraz. Tym bardziej, jeśli wiem, że ten koń nie wymaga bicia, tylko poprawnych pomocy. Ale chyba czas nauczyć się od Ciebie podejścia i po prostu dać sobie spokój. Znieczulica to coś strasznego, niemniej bez odrobiny znieczulicy zabiję w końcu siebie. A konie dalej będą jeżdżone tak, jak są.
Dzięki, że się odezwałaś. Czasem głos rozsądku od kogoś pomaga powalczyć ze swoim sumieniem i rozumem na plus dla rozumu 😉
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
20 maja 2017 21:24
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2017 09:10
Malinaxx wiem, o co Ci chodzi z tą chemią 😉 My z Finnem jeszcze się docieramy i cały czas naprawiamy swoje błędy, a pomimo to czuję się na nim genialnie. Wczoraj właściciel stajni ustawił nam parkur 70-85cm i... ja tego 85 w ogóle nie poczułam! Na Samie 70 było wyzwaniem, a na Finnie? Dawaj, jadymy, no my nie damy rady? Nie ma opcji żeby to było takie wysokie! 😜 😁 Serio nie wierzyłam jak mi mówili że to 85, aż sobie sprawdziłam w domu 😁
Też "na starość" zmądrzałam i nawet oporządzam konia w kasku. Szkoda mi mojej głowy 😉 Dlatego też nie jeżdżę na Lunie w tereny choć mnie właścicielka i instruktorka zachęcały. Nie czuję, żeby była pewna, wszystko chce ją zabić dookoła, wszystko jest straszne, w dodatku lubi się zbiesić, zatrzymać, pokręcić się w miejscu, stanąć dęba bo nie chce iść naprzód... 🙄 No nie, wylądowanie na betonie mnie nie jara, dziękuję.

Tak mi się przypomniało odnośnie tego wątku z koniem, co uciekł z czworoboku przez otwarty płotek- mamy dwie bramki na padoku, jedną wychodzącą do stajni, drugą na drogę. Raz jak na niej jeździłam to były otwarte obie- ta do stajni nie robiła na niej wrażenia, natomiast tej od drogi się... bała 😁 Nie było opcji przejechać obok niej normalnie bo koń odbijał, świrował i wpadał w panikę. Pierwszy raz w życiu mam konia, który zamiast spierdzielić boi się uciec z placu 😁

Galopada wow! Zdecydowanie robi wrażenie!

Bardzo dziękujemy za wszystkie miłe słowa! :kwiatek:
Jadę dziś zawody 😜 Pojadę 70cm, nie będę szaleć 😉 Mam takie nastawienie, że nawet jak pójdzie beznadziejnie to i tak fajnie- jej, poskaczę! 😁
wątek zamknięty
galopada ja to uwielbiam tego Twojego dużego  😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 maja 2017 13:26
A ja tym czasem przesyłam pozdrowienia z BET
Trzymajcie kciuki,  bo jedziemy GP
Tymczasem korzystamy z pogody i możliwości poskubania trawy. Na szczęście już jutro wraca na padoki.

wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2017 18:06
Lusia powodzenia! 😅 Będę trzymać kciuki! 😀


Podwójny czysty przejazd! 😍 💃
Przyjechałam i patrzę- kurde, fajnie, tylko 9 przeszkód(normalnie jest 12-15)! A później się okazało, że każdy jedzie dwie rundy 😁 Młody leciał jak torpeda, trochę za szybko co prawda ale w sumie i tak spoko 😉 W mojej klasie było tylko 4 zawodników, 3 na czysto(w tym i ja), nagrody w losowaniu co prawda nie wygrałam ale wszyscy dostaliśmy cukieraski 😜 😁 Parkur dosyć trudny, dla kucyka ok do przejechania ale dla dużych koni było ciężko, później postaram się go rozrysować.
Jestem dumna z mojego turbo-kuca! 😀
[img]https://scontent.fman2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18556208_1528644907146105_2545254915461273283_n.jpg?oh=cb54e88a8aa93da6818caa92c5929b65&oe=59C06E4B[/img]

Nie wiem czy chcecie zdjęcia, bo jeszcze nie dorobiłam się ochraniaczy("nie mamy żadnych, ale on i tak nie potrzebuje!" 😵 Z resztą tylko nieliczne- i raczej prywatne- konie miały ochraniacze...). Za dwa tygodnie będę w Polsce, planuję wtedy kupić mu jakieś skorupki i komplet czaprak+owijki na naziemną pracę, wyjdzie jednak taniej niż szukać tutaj.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 maja 2017 19:07
czarownicaSa dziękujemy  😅
Udało się moja Krovie druga w GP LR BET
😜 
Jestem taka dumna z moich dziewczyn. To pierwszy sukces,  który odniosły po zmianie trenera na p. Marlenę Gruca-Rucińską
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 maja 2017 21:03
CzarownicaSa, można dostać ochraniacze używane naprawdę tanio, także spokojnie coś tu dostaniesz, możesz poprzeglądać revoltowe ogłoszenia 🙂

xxmalinaxx, też mam czasem ochotę na rzepakowe fotki 😀

anai, fajny młody!


A ja dziś się ubrałam w odświętny kask, pomyślałam sobie "zrobimy ładne fotki", tymczasem Buła miała dzień na nie i 2 razy prawie spadłam :P
Tak to jest jak człowiek sobie coś założy.
W dodatku sobie miałyśmy coś skoczyć... i jestem pupa nie skoczek =(

[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18557389_10208359868905385_4641055849444863669_n.jpg?oh=752efd0c766d9939dd937c763dfb1dbe&oe=59AD3F84[/img]

[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18556106_10208359868985387_7338091344207178668_n.jpg?oh=2ea6399d77ce0b133c4c23a27bbc3146&oe=59B54A0D[/img]

I z serii BENDEM BIEC. NIE PRZESZKADZAJ!
[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18670855_10208359869705405_470361081318807758_n.jpg?oh=eb0b118a0ee71465dac977346de55223&oe=59B54041[/img]
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 maja 2017 21:38
Ochraniacze to wydatek na 120%! Jutro mam zamiar mu zmierzyć pęciny i poszperać właśnie na volcie między innymi 🙂
Jak to są zdjęcia ze "złego dnia" to ja nie mam pytań 😜
wątek zamknięty
Nirv, jaaakie zdjęcia piękne! Dawaj jakiś filmik jak będziesz mieć przyłapany ten galop  😀
xxmalinaxx, zazdroszcze tego rzepaku.. u nas to to nie rośnie i już polajkowałam chyba wszystko co mogłam  😜 😁 i dobrze że nic Ci się nie stało!

Zakończyliśmy L4  😅 stęp pod siodłem + szalone 3min kłusa po prostej  🤣
wątek zamknięty
My tez startowalismy, my tez, my tez!

W konkursie przebieranym  😀iabeł: 😜 😁
Było zajebiście fajnie, jechalismy D2, pomylilam program, prawie rozpadly mi sie koczki Lei  😜

Ale Urval super znosi halas, muzyke, publicznosc i stado innych koni, nawet runde honorowa  🏇

Mam fotostory dla was z rundy z zakonczeniem pastwiskowym 😀😀😀😀







Ale czasami wygladalismy tez niezle 😀😀😀

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.