Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

oczywiście. i każdy ma prawo zareklamować jak i skrytykować. z jednym się nie zgodzę co do Lotusa. Odkąd stoję nie ma absolutnie żadnych problemów z karmieniem, oraz czystością w boksie. Zainteresowanym mogę wysłać fotki na priw jak mój młody ma dobrze 🙂
Byłam, widziałam i zaklepałam miejsce.
Koński Raj to może nie do końca raj dla osoby jeżdżącej, stajnia ma nieco inny profil jeszcze w chwili obecnej, ale nie przełożyłam tego ponad dobro konia. Właścicielka podzieliła się planami na przyszłość i myślę, że za jakiś czas będzie tam co oglądać i użytkować.
W każdym bądź razie - pastwisko ogromne, konie gdzieś daleko na trawie i nie było mi dane zobaczyć każdego, ale wszystkie okrągłe, a niektóre tłuste. Ciąża spożywcza ma swoje uroki. Boksy duże, ja się spotkałam dotąd z mniejszymi, więc to również na plus. Korytarz szeroki, koń na długość się zmieści. Szatnia na pierdoły jest. Paszarnia swoista jest. Toaleta na wyciągnięcie łapki. Siana dostają sporo. Widziałam boks po nocce i one chyba się w nim topią, że o godzinie 14 nadal je mają i jest niedojedzone.
Kopytne wypuszczane z ręki i wpuszczane z ręki, a nie na dzikiego.

I ogólnie co...

Jestem dobrej myśli na chwilę obecną. Zobaczymy w praniu.

Ach, zapomniałabym. Fajne trasy na teren. Jest gdzie pojechać.
maluda, to bardzo słuszna decyzja 😉 mój koń po przyjeździe do tej stajni w końcu zaczął tyć (a z przytyciem mojego konia miałam duże problemy w poprzedniej stajni), a paszy nie zmieniałam, nawet wysłodki odstawiłam...  Po prostu jest tam bardzo dobrej jakości siano, słoma, konie cały dzień na wybiegu i właścicielka nie żałuje siana, naprawdę jest go nie do przejedzenia  😉 Na dodatek konie od rana do wieczora na trawie, pastwisko takie, że końca nie widać  🙂  💘
A jaka cena w Końskim raju? 🙂
około 500 zł z tego co słyszałam
Gdzie znajduje się ta stajnia Koński Raj, bo jakoś jej nie kojarzę?
Starkówiec Piątkowski, między Środą Wlkp a Miłosławiem
maluda, to bardzo słuszna decyzja 😉 mój koń po przyjeździe do tej stajni w końcu zaczął tyć (a z przytyciem mojego konia miałam duże problemy w poprzedniej stajni), a paszy nie zmieniałam, nawet wysłodki odstawiłam...  Po prostu jest tam bardzo dobrej jakości siano, słoma, konie cały dzień na wybiegu i właścicielka nie żałuje siana, naprawdę jest go nie do przejedzenia  😉 Na dodatek konie od rana do wieczora na trawie, pastwisko takie, że końca nie widać  🙂  💘

A który koń jest Twój?
Właścicielka poopowiadała mi parę historii i może miałam zaszczyt usłyszeć Waszą. No i kopytnego zobaczyć, bo tam jednak co jakiś czas jakiś się kręcił.

A jaka cena w Końskim raju? 🙂

500 zł

Nie wiem tylko czy jeszcze miejsce będzie.
Przede mną jeszcze z 2/3 konie przyjadą i potem moja siwa... i chyba to koniec boksów na ten czas...

[flash=200,200]http://maluda[/flash] pytam z ciekawości 🙂 aktualnie ja już znalazłam inny koński raj dla mojej siwej 🙂
To podziel się jeszcze tym miejscem, tak na przyszłość dla innych.  😉
Czy ktoś wie co się aktualnie dzieje ze stajnią Eden?
biglove666 z tego co mi wiadomo to już nie ma tej stajni 😉
Strony na FB również...
Stajnia Eden zawiesiła działalność z tego co wiem - odchodziłam jako jedna z ostatnich pensjonariuszy 🙂
Witajcie 🙂 mamy wolne boksy w kameralnej przydomowej stajni w Grzebienisku [CIACH] - od elaboratów są ogłoszenia.
Livia, w nawiązaniu do naszej ostatniej dyskusji, okazuję się że można nie wyrzucać dziecka z kąpielą 😉
Rozglądam się za pensjonatem. Odległość tak do max. 30-40 km od Poznania. Dobry dojazd samochodem.
Najważniejsze to:
siano bez ograniczeń lub bardzo dużo siana
Wybiegi na cały dzień ze stadem, lub większość dnia ze stadem - woda z sianem na wybiegu, w okresie letnim wybiegi trawiaste
Podawanie suplementów / leków / paszy
Częste czyszczenie boksów

Nie potrzebuję hali, ani trenerów. Cenowo na razie nie ograniczam.


Uda się? :kwiatek:


Grzebienisko 25 km od Poznania przydomowa stajnia, mamy w tej chwili 3 wolne boksy [CIACH] - no niestety, nie nauczyłaś się.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu
kinga usia, już nieaktuuaaalneee 🙂
Dużo osób pytało na pw o stajnię moją, wszem i wobec mówię, że jest wolny boks, jeśli nie jest już zaklepany to pewnie kto pierwszy, ten lepszy. Boks angielski.
A co do Edenu, zawiesili działalność.
Poproszę o opinie do stajni cwał. 
Ja również chciałabym polecić stajnię Koński Raj w Starkówcu Piątkowskim. Po ostatnich przebojach z pensjonatamii, znalazłam wreszcie miejsce, gdzie mogę być całkowicie spokojna o konia.

Konie przebywają od 4/5 rano do 19/20 na pastwiskach w dwóch stadach, są wprowadzane i  sprowadzane w ręce. Siana i słomy w boksie jest do oporu, regularne żywienie owsem gniecionym (wszelkie podawanie pasz zamiennych wg właściciela bez najmniejszego problemu). Wczesną wiosną/późną jesienią i zimą siano na wybiegu. W sąsiedztwie stajni świetne tereny do jazdy, część już zdążyłyśmy objechać, bardzo cicha i spokojna okolica. Właścicielka stajni ma ogromną wiedzę i pojęcie o koniach, a sama atmosfera w stajni jest bardzo przyjacielska. Najlepszy wybór dla konia, prawdziwy koński raj 🙂

Z wolnymi boksami może być teraz różnie, powoli stajnia się zapełnia, ale można próbować, bo jest warto 🙂
Proszę o wypełnienie KLIK

Skracaj linki!
Szkoda, że w ankiecie nie można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź - to znacznie utrudnia jej wypełnienie.
Faktycznie, poprawilam
Ok, wypełnione.
Jakieś opinie o pensjonacie - Kociałkowa Górka albo Ośrodek Rrekreacji konnej Tomasz Waliszka? 🙂 ktoś stacjonuje? 🙂
wwolodia, ja jestem w Kociałkowej, co konkretnie chcesz wiedzieć? Ośrodek ma, jak to się mówi, swoje plusy dodatnie i plusy ujemne 😀
W jakich stajniach konie maja cały czas dostęp do siana, zarówno w boksach jak i na padokach?
Koński Raj.
Na zimę wystawiane są całe baloty, zaś obecnie konie od 4 do 20 na pastwisku, a w boksie czeka na nich siano. Jeżeli zauważysz, że Twój koń zjadł to bierzesz widły i dokładasz. Właścicielka nie ma z tym najmniejszych problemów, bo doskonale wie, iż siano to podstawa i powinno być cały czas.
Ale i tak dają solidne porcje, więc często konie w tym "pływają".

Dalej nie podpowiem, bo nie byłam i nie wiem.

BASZNIA   mleczna i deserowa
19 czerwca 2017 11:05
W ramach plotek: wiecie, że Zielątkowo się zamyka?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się