konie małopolskie

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 kwietnia 2017 20:16
Będzie kolejna WKKWistka!

Nasz Junior od wczoraj w szkole z internatem - najwyższy czas, bo we wtorek równo 4 lata mu stukną. Mam nadzieję, że okaże się równie dzielny co dziewczyny Constantii i wstydu w robocie nie będzie.
Bjoork na pewno nie będzie, co za pomysł!  🤦
Sok ma za sobą pierwszy start w skokach (Wolica), widziałam, że w domu zaczyna skakać jakieś małe kłody- podobno bardzo mu się podoba.
Amanda ma w czwartek operację ( wyjęcie czipa), tak bardzo się stresuję  😕
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 kwietnia 2017 11:19
Bjoork na pewno nie będzie, co za pomysł!  🤦
Sok ma za sobą pierwszy start w skokach (Wolica), widziałam, że w domu zaczyna skakać jakieś małe kłody- podobno bardzo mu się podoba.
Amanda ma w czwartek operację ( wyjęcie czipa), tak bardzo się stresuję  😕


kasiakliczkowska tfu tfu tfu będzie dobrze, trzymamy kciuki za dziewczynę!

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 kwietnia 2017 16:09
bjooork a co ma nie być dzielny, on dobrą głowę ma. A ja mam jeszcze trzy młodziaki oprócz kasztanki, tylko nie mam kiedy fotki strzelić.

kasiakliczkowska na pewno wszystko będzie dobrze. Wszyscy jesteśmy z wami  🙂
dzięki dziewczyny. Niestety wszystko przełożone- wyjazd w niedzielę, a operacja we wtorek.
Kasia i jak sytuacja??
No niestety kobyła tak się zestresowała w klinice, że dzień po przyjeździe nie mogli sobie z nią poradzić przy badaniach i poprosili, żeby ją zostawić dłużej, żeby się przyzwyczaiła. Niestety teraz święta i będzie jakiś jeden lekarz dyżurny i boją się zostawić jednej osobie młodego charakternego konia po operacji. Bardzo się zmieniła (na plus) odkąd ją kupiłam, ale widzę, że wynikało to chyba z nabrania zaufania do mnie, a nie ogólnie do ludzi. Być może będzie "koniem jednego jeźdźca".  Także stresów ciąg dalszy, operacja zaplanowana na "po świętach".
Dorota taka sama... wszystko jest dobrze jak ja jestem  🍴 trzymajcie się i koniecznie dawaj znać
galopada_   małoPolskie ;)
02 maja 2017 19:13
galopada_ na Twojego smoka to ja mogę godzinami patrzeć!  😍
Młody rudy też fajniutki!
galopada_   małoPolskie ;)
04 maja 2017 16:02
breakawayy ja też  😁


Wituś

Jesienny Wiatr (Sentender po Kamp - Juturna po Hegemon)
ur.29.08.2015r.

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18199568_1428153673931149_98944379418994546_n.jpg?oh=686c6688d8dd00ab148fe5d9dae71339&oe=59B8CA05[/img]
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
04 maja 2017 16:58
Ja również się wepchnę z moim 19-latkiem  🙂 sęk w tym że zdjęcia będą dopiero wieczorem  😤 . Jak wysoko skaczą małopolaki ?
Ja również się wepchnę z moim 19-latkiem  🙂 sęk w tym że zdjęcia będą dopiero wieczorem  😤 . Jak wysoko skaczą małopolaki ?


Mniej więcej 129-137 cm dają radę.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 maja 2017 19:51
galopada_ bardzo podobają mi się te wasze konie 🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
04 maja 2017 19:53
[quote author=KoniaraHors link=topic=98.msg2677347#msg2677347 date=1493913539]
Ja również się wepchnę z moim 19-latkiem  🙂 sęk w tym że zdjęcia będą dopiero wieczorem  😤 . Jak wysoko skaczą małopolaki ?


Mniej więcej 129-137 cm dają radę.
[/quote]

No nie mogę  😂 👍
galopada_ podoba mi się Witek, bardzo w moim końskim typie  😍

Z racji, że wątek się trochę ożywił to i ja przypomnę się z moim rozrabiaką.



[quote author=KoniaraHors link=topic=98.msg2677347#msg2677347 date=1493913539]
Ja również się wepchnę z moim 19-latkiem  🙂 sęk w tym że zdjęcia będą dopiero wieczorem  😤 . Jak wysoko skaczą małopolaki ?


Mniej więcej 129-137 cm dają radę.
[/quote]
137,5cm też dają radę. Potwierdzone info 😁
Pytanie jak mierzone 😉
U nas też już w porządku- okazało się, że problem z koniem nagle zniknął magicznie 😉 po zmianie kliniki. Wszystko sprawnie, bez problemów, Amanda w poniedziałek "wychodzi" 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2017 10:55
Constantia, Blondek, dziękujemy!  :kwiatek:
Wrócił  🏇 Bronek (po Emetyt) lat 4 i 3 miesiące, zajeżdżony i całkiem kumaty






I Bronek z Dorotą (po Narcyz)

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 maja 2017 19:32
Moja młoda pierwszy raz na zawodach 🙂 Śmieszna jest 🙂
Grażynka

Jajo 😉



Edit. Zmieniłam linki do zdjęć.

galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2017 19:52
Dorota po Narcyz, pierwsze wyjście na plac po kontuzji:


I Bronczi po Emetyt, chwilowo nie wypłowiał od słońca więc jest pięknie kary  😍 a taki jezdny, że aż gęba się sama cieszy, jestem na etapie poszukiwania jakiegoś mądrego trenera (jako, że w końcu mam łatwego konia z którym mogę się rozwijać  😁 ), mam kilka typów i zaczynamy testowanie od przyszłego tygodnia. Na razie idziemy w uj.










galopada_   małoPolskie ;)
12 czerwca 2017 19:41
galopada "Justusek" kary, czy skarogniady?
edit: chociaż muszę przyznać, że chyba gniady rzuca mnie na kolana.
Znajdę gdzieś pełne wyniki z Białki?
galopada_   małoPolskie ;)
13 czerwca 2017 08:59
kasiakliczkowska,  kary,  kary 🙂  witusia zootechniczne jest kilka postów wyżej 🙂
o matko, już widzę  😵 Ciekawe, czy zostanie w takim szlachetnym typie- ta głowa!
Wszystkie Wasze małopolaki przepiękne 😍

Absolut pozdrawia inne małopolaki 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się