Stajnie Świętokrzyskie

gorsja   Siwe szczęście :)
07 marca 2017 21:34
Hej 🙂 Czy znajdę tutaj osobę, albo polecicie mi kogoś,trenera, instruktora,który dojeżdża do klienta na terenie województwa świętokrzyskiego?  :kwiatek:
Gorsja zależy kogo i do czego szukasz. Ujeżdżenie jak dla mnie nr 1 Monika Sarapata, skoki Oskar Szrajer. Sporo jest osób które dojeżdżają
Może głupio zapytam, no ale, muszę.

No i udało się i w Maju wprowadzę się z końmi do Kielc, ALE... Jak w świętokrzyskim jest z 'pozbyciem' się obornika?  😁
RETNADA  gdzie dokładnie będziesz ? W Brzezinkach sprawę bardzo łatwo rozwiązano. Chłopki roztropki przywożą słomę a w zamian obornik sobie zabierają z boksów  🙂
ola8719 Dokładnie w Nidzie. W takim razie też spróbuję z kimś zawrzeć taki układ 😀

Czy ktoś mógłby mi podesłać (może być na priv) kontakt do dobrze kującego kowala i weta godnego polecenia?  :kwiatek:
Czy gdzieś w świętokrzyskim organizowane są?
Szkolenie " last minute " 🤣

KLIK

Skróciłam ten niebosko długi link.
Cześć! 🙂
Przeprowadzam się do Kielc i szukam fajnego miejsca do jazdy w okolicach. W grę wchodzi kilka opcji i proszę Was o radę co jest gdzie dostępne i co polecacie.
1. Współdzierżawa konia 1-2xtydz. cena w zależności od wyszkolenia konia jednak niestety max 200zł/mc
2. Treningi ujeżdżeniowe, jednak przy wyborze tej opcji fajnie by było mieć już wyszkolonego konia co najmniej do klasy P
Zależy mi też na miłej atmosferze i osobach z którymi da się dogadać. Mogę się dostosować do wszelkich potrzeb właściciela konia.
Witam.
Ja też mam prośbę o informację o dobrym kowalu- chodzi obecnie tylko o werkowanie. Będę wdzięczna też za informację kogo lepiej unikać  :kwiatek:, najlepiej oczywiście na pw  😉.
Może do waszych stajni dojeżdża jakiś dobry podkuwacz, np. Jan Ciołek, Rafał Hala, lub inna sława i można by się było załapać.  🙄 trasa Kraków-Kielce
gorsja   Siwe szczęście :)
13 lutego 2018 13:50
aga2808 Piotrek Haraf jak najbardziej dojedzie. Do mnie przyjeżdża na południe Świętokrzyskiego, a wiem, że jeździ jeszcze dalej. Więc próbuj się umówić 🙂
[s]Możecie polecić jakieś stajnie rajdowe po Górach Świętokrzyskich  :kwiatek:[/s]
Nieaktualne
Przepraszam za post pod postem, ale zupełnie inna sprawa  😉

Szukam kogoś ze świętokrzyskiego, kto byłby w stanie wykonać ogrodzenie do padoku.
Może macie kogoś z polecenia  😉
Część jest już ogrodzona, brakuje jednej ściany i bramy. Oczywiście zależy, żeby było w miarę tanio. Z góry bardzo dziękuję  :kwiatek:
.
Jedyne miejsce w Starachowicach gdzie jest nocleg i konie to stajnia „Pod dębem”, sle nie wiem jakimi końmi w tej chwili dysponują. Plus jest taki że obok masz zalew i las wiec można w fajny teren się wybrać.
himbusiowa... jeśli chcesz w teren pojechać to jest jeszcze Ignacówka w Mostkach przed Skarżyskiem. Jeśli chodzi o Starachowice to tylko u Mariusza "pod dębem".
.
Będę chciała ściągnąć do swojego konia osteopatę Annę Bajko  - szukam chętnych w okolicach Kielc, żeby obniżyć koszty dojazdu. Optymalnie byłoby gdyby były w sumie 4 konie.
Zainteresowanych proszę o inf na PW  :kwiatek:
Odkopuję  😉 Z racji, że marzy mi się powrót w siodło szukam stajni (lub osoby prywatnej) gdzie można pojeździć w okolicach Starachowic/Pawłowa, Zagnańska lub gdzieś po trasie pomiędzy tymi miastami. W Starachowicach wiem, że jest stajnia Pod Dębami a jakieś inne miejsca?
Jeśli cię nie interesuje jazda w stylu western to w okolicach Starachowic raczej więcej opcji nie masz. Chyba że jakaś jazda terenowa w przydomówce.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
14 września 2019 09:22
L5R, choć nie wiem jak z jazdami bo ekipa ostatnia ze stajni odeszła 🙂
Czyli zbyt dużego wyboru nie ma.. Na poprzedniech stronach znalazłam informacje o stajni w Brzezinkach, wiem, że jest jeszcze Stajnia w Parku możecie powiedzieć coś o tych miejsach?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
14 września 2019 12:03
stajnie w parku polecam choć nie wiem czy jazdy prowadzą(?) trenerka z tej stajni wieki temu mi treningi czasami prowadziła- i bardzo polecam- super poziom 🙂
koola ja stałam z koniem w Brzezinkach kilka lat, fajna rodzinna atmosfera aczkolwiek tutaj polecam indywidualne treningi bo obłożenie w rekreacji spore. Jeśli chodzi o stajnie w parku napisz do Danusi forumowa Savannah ? chyba ona tam te konie ogarnia odpowie na twoje pytania bezpośrednio. W Bodzentynie masz jeszcze Ulę Śliwę możesz napisać bo nie wiem czy ona jazdy prowadzi
Dziękuję za podpowiedzi 🙂 zależy mi na miłej, spokojnej atmosferze, chciałabym uniknąć "masówki".
Witam, kogo z podkuwaczy polecacie z województwa świętokrzyskiego? Potrzebuję przekuć konia, okolice Chmielnika, Kielc. Dzięki
Przeszukuję forum od dni kilku i nie znalazłam satysfakcjonującej odpowiedzi. Pilnie potrzebuję kowala, który dojedzie do jednego konia pod Kielce (Oblęgorek). Wszyscy których znalazłam są objazdowi i byli niedawno, a Ci którzy, są w stanie dojechać mają kontuzje, albo urlop... Sprawa dość pilna, bo konik świeżo kupiony, a kopytka w stanie żałosnym. A może ktoś akurat, będzie niedługo w tych okolicach na trasie łączonej?
Wyszukiwarka jak zwykle szwankuje  🙄

Wstępnie poszukuję weterynarza do TUVa. Kogo polecacie? Okolice Kielc/Sandomierza?
Miło by było nie czekać na niego miesiąc  😀iabeł:
Agnieszka Bestry często jest w tych okolicach
Piotr Kowalski
Michał Rojek też często w Kielcach bywa
edit Piotr Kowalski - bardzo dobre opinie słyszałam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się