Stajnie w Warszawie i okolicach

Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
24 maja 2017 17:39
Ja stałam, ale chwilę temu 😉
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/62714?q=&kategoria=5&lokalizacja=6&widok=0&strona=3
Zna ktoś tą stajnie? Jakieś opinie?

Ja tam byłam 2 razy i myślałam o wstawieniu konia. Byłam na wiosnę i warunki nie powalały, płac do jazdy tez wolał o pomstę do nieba, stajnia ciemna i mało miejsca.  😕 Chociaż moje znajome stoją tam kilka lat i raczej są zadowolone.
Hejka, a wie ktos coś nt stajni Feniks w Osiecku? 🙂 Jak wygląda tam z pracą?
Szukam stajni w okolicach ząbek, koniecznie z halą i padokiem.
Jest mi w stanie ktoś coś polecić?
Pooh a ja polecam stajnie Złotkowskich są pastwiska, padoki piaszczyste, hala, plac do jazdy , lonżownik ,karuzela i konie dostają to co właściciel powie  🙂 🏇 🏇 🏇
Dziewczyny pytanie mam - czy jest gdzieś wokół Warszawy stajnia z porządnymi pastwiskami? Może nie być hali, może nie być innych bajerów - zależy mi na pastwiskach i dobrej opiece. Cena do 1000 zł (wiadomo im mniej tym lepiej), odległość tak do 30-40 km od Warszawy (strona nie ma takiego znaczenia, mieszkam w centrum, dojazd samochodem).

Aktualnie trzymam konia w Markach w Grotesce i z opieki jestem zadowolona BARDZO! Plus dojazd dobry i stajnia piękna, ale jednak mój młody jest nauczony całe dnie spędzać na trawie, a ja mam aktualnie sezon w pracy i ciągle mnie nie ma🙁 Byłabym spokojniejsza, gdybym wiedziała, że pod moją nieobecność lata po trawie...
Breva, porządne pastwiska sa w Drwalewie, kierunek - Grójec.

tu info:

http://re-volta.pl/stajnie/info/pensjonat_dla_koni_w_dralewie
Grace, o dzięki, trochę daleko ale wygląda fajnie!

Ktoś tam był? Widział? Ma opinię? O stajni Patrol?
znajoma miała tam jakiś czas temu młodziaka. Była zadowolona - koń na trawie, wybiegany. Karmienie - Ok.
Breva Stajnia Złotkowskich konie przebywają całe dnie na pastwiskach.
Mario222, o Złotkowskich wiem, byłam tam nawet na jesieni i całość wygląda świetnie😉 Tylko mnie właściciele nie przekonują - starsze pokolenie dokładniej🙁
U mnie też są pastwiska(KJ Bingo), okolice Kołbieli ,  zwalnia się jeden boks.  Więcej info na priv 🙂
Breva, polecam Bingo koło Kołbieli, znam stajnię i właścicielkę wiele lat i w ciemno mogę powierzyć jej zwierzaki, a trawy parę hektarów. 🙂 do tego niedługo będzie hala i karuzela  😀
Pastwiska duże masz w Radzyminie 🙂 blisko marek 😉
BACM87, czyli że stajnia Vega w Mokrym? A jak tam z mokrością pastwisk? Słyszałam, że nazwa mokre nie wzięła się z powietrza..
Czy ktoś kto stoi, bądź stał, bądź zna z innych źródeł, może mi powiedzieć o warunkach panujących w stajni Olender i ogólnie o stajni i właścicielu?  :kwiatek:
Interesują mnie typowe zagadnienia pensjonariusza, jak z karmieniami, jak z padokowaniem/karuzelą, jak z podłożami, jak z atmosferą itp. 😉
Czy jest tu może ktoś, kto byłby mi w stanie opowiedzieć trochę o stajni UKS Military w Kącku?  :kwiatek:
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
03 czerwca 2017 09:03
Breva w UP Ranch zwalniają się boksy od czerwca, konie całe dnie na trawie, duże łąki, niektóre ze stawami nawet 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 czerwca 2017 09:19
Breva, chociażby u nas w Rasztowie masz cholernie wielkie pastwiska, na których konie stoją cały dzień 🙂 Stajnia Zielona Koniczynka, stoimy od półtora roku i nie narzekamy 🙂
Hermes, No właśnie mam Was na liście!🙂 Na pewno w przyszłym tygodniu podjadę🙂 A Rasztów to za Markami, niedaleko Mokrego tak?
Saccarin, Wiem, wiem🙂 Byłam u Was w sierpniu i bardzo fajnie się stajnia zapowiada, pastwiska też robią wrażenie🙂 Tylko ja w przypadku Waszej stajni mam problem z psem🙁 Nie wyobrażam sobie jej nie brać ze sobą jak jadę do konia i jednak wolałabym móc ją puścić luzem, a nie cały czas trzymać na smyczy. A o ile ona jest mega grzeczna i karna, tak nie mogę zagwarantować że za kotem nie poleci😉 W Grotesce łazi luzem i jest wszystko ok - czegoś takiego szukam i w tym przypadku🙁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 czerwca 2017 14:00
Breva, No dokładnie 🙂 to jest może z 4 km od Radzymina. Odezwij się na prov kiedy będziesz to Ci pokaże stajnie 🙂
Chyba jeszcze kwalifikuje się do tego wątku. Czy około 80 km od Warszawy - okolice Węgrowa- jest jakiś sensowny pensjonat dla koni? Najważniejsza dobra opieka, pastwiska. Hala też mile widziana, ale niekoniecznie. 
A ile km możesz maksymalnie dojeżdżać?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 czerwca 2017 08:47
Cava w tej okolicy (mniej więcej  😉 ) masz stajnie w Łochowie. Dziewczyny chwaliły w tym wątku
Szukam czegoś dla znajomej, bo nie ma konta na RV 😉.  Dobrze byłoby coś 20-30 km od Węgrowa/ Sokołowa Podlaskiego. W zasadzie mogłaby być nawet jakaś mniejsza, byleby koń miał pastwiska i dobra opiekę, bo to okres przejściowy.  Albo stajnia dalej,ale z dobrym dojazdem, żeby korków uniknąć.
Nam te strony są całkowicie obce, jedyne co mi przyszło do Głowy to Jagodne, ale jednak spory kawał..

Nasturcja, tą stajnię masz na myśli?
http://www.patitaj.pl/aktualnosci
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 czerwca 2017 10:09
Cava, w Kotuniu w dół od Węgrowa masz stajnie Jasminum, hali brak ale opieka bardzo dobra, pastwiska są, las blisko, fajne tereny, właścicielka regularnie wzywa do swoich koni fizjoterapeute więc można się podłączyć do wizyty. Minusy to rekreacja (ale ogarnięta) no i brak luksusów np. hali, kwarcu (zwykły piach na placu) itp. Z tego co wiem może będą jakieś wolne miejsca w pensjonacie niedługo
Cava, Patitaj jest w miejscowości Łochowo w okolicach Bydgoszczy, nie w miejscowości Łochów w mazowieckim. 😉
Stajnia Prado w Habdzinie- jakieś opinie? Może wie ktoś jaka jest cena pensjonatu?  😀
Byłam tam przelotnie ostatnio, bo konia oglądać. Ale takie pierwsze wrażenie raczej pozytywne-ogromne boksy, hala z świetnym podłożem. Widziałam konie na trawie, bardzo zadbane. Jak zapytałam o cenę to usłyszałam 1200 zł. Ogólnie in plus, aczkolwiek mi jako mi przeszkadzałaby rekreacja i jak przyjechałam drugi raz były organizowane jakieś urodziny i dużo dzieci z rodzicami  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się