Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Moon   #kulistyzajebisty
24 maja 2017 19:08
Z innej beczki: poszukuję od jakiegoś czasu ładnych, klasycznych polówek - bez nadmiaru cekinów, brokatu czy mnogości napisów. Niekoniecznie z końskich firm. Ktoś, coś?
mils   ig: milen.ju
24 maja 2017 19:27
Moon moja ukochana jest z Timetrend. Jest ładnie skrojona, ma jakiś tam nadruk, ale nie taki schludny. Mam też białą z 4F, ma mały odblaskowy nadruk piersi. Też bardzo ją lubię. Oprócz tego, może przejść się po ciucholandach? Mama mi tam zawsze wynajduje jakieś perełki typu Ralph Lauren czy coś, ładne i właśnie niekrzykliwe. 🙂 Czasem można znaleźć mnóstwo takich polówek za grosze.
Moon, moje ulubione polówki są z Benettona. Miękkie, bawełniane, w wielu kolorach i na moje szczęście często udaje mi się takowe znaleźć w Tkmaxxie  😀
Moon, ja uwielbiam i polecam polówki Hollistera i Abercrombie 🙂
Moon, w Decathlonie są ładne żeglarskie - Tribord. Niestety tylko trzy kolory... Na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach katalogowych. 😉 Szukałam granatowej bez nadruków/haftów na piersi (pod swój haft) i okazuje się, że wcale nie jest łatwo znaleźć taką zupełnie gładką... Dobrze się prasuje, nic się nie mechaci w praniu (swoją mam od roku, dość intensywnie ją użytkowałam w zeszłym sezonie) i jest wygodna. Na koniu też się w niej nie gotowałam. Szkoda, że teraz są droższe niż rok temu, bo myślałam, żeby dokupić drugą...
Benetton też bardzo ok i duży wybór kolorów.
Moon, ja uwielbiam moje zakupione w Mustangu w outlecie za jakieś psie pieniadze. Jakościowo są po prostu super, nadruków brak. Jedno logo bardzo małe mustanga wyszyte.
Moon ja polecam polówki od dziewczyn z GirlPower 🙂  😍
Moon   #kulistyzajebisty
25 maja 2017 07:32
Dzięki laski, chyba skuszę się jednak na te Decathlonowe, w dziale do gry w golfa :P znalazłam niegłupie w różnych kolorkach: https://www.decathlon.pl/koszulka-polo-do-golfa-500-gra-id_8354074.html#sXS 😉
Ja mam kilka polówek z Lidla. Właśnie w zeszłym tygodniu był rzut polówek za 19.99 zł, materiał bardzo fajny, dobrze się noszą no i cena rewelacja  😉
Z innej beczki: poszukuję od jakiegoś czasu ładnych, klasycznych polówek - bez nadmiaru cekinów, brokatu czy mnogości napisów. Niekoniecznie z końskich firm. Ktoś, coś?


H&M 🙂
Moon, a widziałaś je na żywo? Tak po zdjęciu wydają się być dłuugie.
Moon   #kulistyzajebisty
25 maja 2017 16:56
Moona, nie, zamówiłam trochę w ciemno 😉 ale dla mnie im dłuższa tym lepsza, zdam relacje jak przyjdą 😉
Wiem, że o rozmiarach spooksa była często mowa, ale zawsze o kamizelach/bluzach/kurtkach, a mnie interesują zwykłe T-shirty. Czy nosząc normalnie xs/s , 34/36 mogę kupować Skę (chodzi mi o biust oczywiście, koszulki wolę bliżej ciała).
Moon, Moona, ja mam te golfowe polówki, kosztują miło, a użytkują się bardzo synpatycznie 😉
Anai ja mam 36/38, zwykle kupuje Ski z innych firm. Ze spooksa mam polówkę S i lezy idealnie ale jak mierzyłam taka zwykła koszulkę też S to była za mała.
anai, a w KONIKu nie ma jakiejś żebyś przymierzyła i rozmiar sprawdziła? Mieli tam Spooksa.
Moon   #kulistyzajebisty
01 czerwca 2017 07:03
Moona, koszulka przyszła, nawet w niej jeździłam już :P Całkiem fajna, faktycznie jest deko dłuższa niż normalne polówki - no, taka do połowy półdupka :P ale dla mnie to akurat zaleta, bo nie lubię jak się schylę/zrobię półsiad i mi koszulka wyłazi z bryków 😉 Po pierwszym praniu też nie zauważyłam żadnego wyciągania czy sprania koloru (ale kupiłam błękitną :P) Na pewno kupię jeszcze 😀
anai, a w KONIKu nie ma jakiejś żebyś przymierzyła i rozmiar sprawdziła? Mieli tam Spooksa.

Pewnie są, tylko jest mi tam całkiem niepodrodze. Składałam w koniku właśnie zamówienie z prośbą o info co do rozmiaru, cisza od 4 dni. Jak się nie odezwą, podjadę.
Nirv, a masz jakieś foty polówki na sobie?

Moon, dzięki za opinię. Ja mam dość krótki tułów i mi przeszkadzają długie bluzki, bo potem się czuję jakbym miała w bryczesach gazetę upchaną  🤣 Wolę krótsze, których nie trzeba nigdzie wpychać.
Miał ktoś może bryczesy Clover ? Jak one wypadają rozmiarowo ? Warte uwagi tak w ogóle ?
Wracając do t-shirtów spooksa, S wypada wg mnie normalnie, za to Mka jest dość mała. Jest niewielka różnica między tymi rozmiarami, przynajmniej w modelu, który mam. Za to jakość świetna.
Dla mnie spooksy jakieś wąskie i długie 🙂
jest tu ktoś kto pracuje w decathlonie ? potrzebuje jedne bryczesy,których nie ma na stronie i u mnie w sklepie  :kwiatek:
Czy ktoś mógłby mi zmierzyć koszulkę i bluzę Spooksa w rozmiarze M i / lub S (szerokość w klatce, szerokość w biodrach, długość rękawa i długość)  :kwiatek:
Czy S w kurtkach Pikeura wypada jak standardowe S czy jest bardzo małe? Może ktoś poratuje wymiarami?  👀 :kwiatek:
Na stronie Equishopu masz wymiary  😉
Czy S w kurtkach Pikeura wypada jak standardowe S czy jest bardzo małe? Może ktoś poratuje wymiarami?  👀 :kwiatek:


kurtki pikeura wypadaja duze..
Czy są jakieś damskie koszule konkursowe z mankietami na spinki? 🙇
Potrzebuję frak "na wczoraj" - zawody w ten weekend, nie wiem jak to się stało że zostawiłam to tak na ostatnią chwilę 😵
Marzy mi się szary z starszym typie - taki troszkę dłuższy. W typie pikeur Epsom. Szukam najlepiej do 300, może 400zł nowy albo używany. Może coś przeoczyłam w sklepach, rzuciło wam się coś w oczy? Jestem załamana bo czas goni, pasowałoby dzisiaj coś zamówić a mi nic się nie podoba
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się