... ślub :) ...

Powodzenia i szczęścia! :kwiatek:
Powodzenia!!
Ja już gotowa, siedząc na taborecie, czekam na mojego przyszłego męża 😉 i sobie jeszcze przynajmniej godzinę poczekam 😉
Szalona😉, było jakieś selfie strzelić 😉
Wracam z pytaniem ciuchowym 😉 Co wy na tą sukienkę? Nadal nic nie mam a impreza już za tydzień!

magda, zdecydowanie lepiej niż poprzedni zestaw. 😉 A Ty jak się w niej czujesz?
Nienajlepiej 😉 bo to sukienka 😀 Nie lubię mieć odkrytych kolan, bo mam wiecznie posiniaczone. No i mam wrażenie że przez to że jestem gruba to nie wygląda to najlepiej. Sukienka jak na to że jest sukienką to mi się nawet podoba. Waham się tylko, czy ją kupić bo to wydatek 100 zł, a nie mam też butów ani nic na wierzch (jeśli będzie zimo, a pewnie będzie...). Druga opcja to pożyczenie sukienki od koleżanki - mniej mi się podoba, ale oszczędność jednak. Tą błękitną ze zdjęcia to nie wiem gdzie bym mogła jeszcze założyć... Nie zanosi się bym miała być zaproszona jeszcze gdzieś na ślub.
Szczerze żałuję że przyjęłam zaproszenie. To nie jest jakaś bardzo bliska mi osoba (szefowa mojego faceta), więc pewnie nie byłoby to ani niezręczne ani niemiłe gdybym powiedziała że nie przyjdę, a problemu z ciuchami bym nie miała.
magda ale w tej sukience wyglądasz o wiele szczuplej niż w zestawie z poprzedniego zdjęcia! A sukienka jest tak uniwersalna że spokojnie można ją nosić na codzień, nie jest 'na raz' 🙂
sienka, no co ty! 😀 ja mam problem z założeniem sukienki na ślub a ty mi proponujesz noszenie jej na co dzień?  😂
To, że wyglądam w niej szczuplej niż w zestawie z foty którą wstawiłam wcześniej to fakt. Tyle że tamte spodnie zwężają się ku dołowi i nie jestem w cardiganie (a jak go nałożę to są pionowe linie i coś ciemnego - wyszczuplające).
Tak, jestem przypadkiem beznadziejnym  😂 nie byłam na studniówce z czego się cieszę, nie maluję się, nie noszę sukienek, nie mam ani jednej torebki...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 czerwca 2017 10:58
Magda, to może niech chłop idzie sam 😉
Sukienka lepsza niż tamten zestaw, a jak wygląda ta od koleżanki?
magda, no jak tak to trochę strata kasy 😉 zrób najazd na koleżanki, poprzymierzaj i pożycz!
Potwierdziłam że będę więc za późno na zmianę decyzji. Sukienki od koleżanki zdjęcia nie mam 🙁 mam zdjęcie innej w podobnym kształcie. Ta od koleżanki też jest niebieska (jaśniejsza niż ta niżej), materiał jednolity, na dole ma czarny, prześwitujący pasek tak z 5 cm od dołu. Nie pamiętam czy ma rękawki 😉

w tej jasnoniebieskiej wygladasz czadowo!!!
magda, ja bym w ogóle powiedziała że powinnaś zacząć chodzić w sukienkach bo Ci służą 😀 mimo że akurat ta ostatnia mi się nie podoba, taka dla pastereczki 😉

jak kupisz sukienkę to wiele już nie trzeba, dokupisz sobie lekki buty, torebki, inne sukienki......i póóójdzie 😜 cała nowa Ty, a jak wygodnie, spodnie się nie umywają 😍
magda, chyba Cię to nie ucieszy, ale pierwsza bardziej mi się podoba 😉 Może jeszcze popytaj dziewczyn koło siebie czy nie mają czegoś do pożyczenia?
Postaram się jeszcze o fotę tej drugiej jutro (tej do pożyczenia). U mnie laski albo dużo szczuplejsze albo jedna grubsza i niska bardzo, więc problem z pożyczeniem. Ta co ma do pożyczenia sukienkę myślałam że jest nieco szczuplejsza ode mnie - zdziwiłam się 😉 Pokazała mi foty chyba z 10 sukienek i wybrałam 2 do przymiarki.
Na chodzenie w sukienkach mnie póki co nie namówicie 😀 miałam epizod na studiach, że zdarzało mi się to raz na rok, ale mi przeszło. Szczerze nienawidzę jak mi się goła skóra ze sobą styka, a że udźce mam pokaźne to jest to nieuniknione 😉 rajstopy z kolei to moja trauma 😉 albo za ciasne i zjeżdżają albo za luźne.
Może jeszcze z tego wyrosnę 😉
hihi, luz, na szczęście nie ma obowiązku kochania sukienek 😀

życzę Ci, na którąkolwiek padnie, żebyś czuła się komfortowo! 🙂
Magda w pierwszej wyglądasz szałowo 🙂 bardzo kobieco i zgrabnie! Naprawdę świetny fason. Plus jest na tyle klasyczna, że pasuje na różne okazje. Warto mieć coś takiego w szafie.
magda Chcialam juz pisac wczesniej, ale jakos mi wylecialo. W tej pierwszej wygladasz czadowo! Jak sie jeszcze troche odpicujesz, to bedzie w ogole czadowo!  Zobacz w sobie piekna, mloda kobiete i daj sie poniesc  😉
Kurczę tyle pochwał że aż skłaniam się ku zakupowi 😉 Jutro zobaczę jeszcze raz tamtą do pożyczenia, a jak nie to pojadę po tą błękitną. O ile jeszcze będzie bo jest na wyprzedaży.

Dziękuję laski za miłe słowa!
Scottie   Cicha obserwatorka
04 czerwca 2017 20:50
Ufff, ja już po 🙂 Właśnie wróciliśmy do domu. Tak jak wszystkie panny młode wcześniej mówiły- wieczór mija wyjątkowo szybko. Całe szczęście 🤣 Dobrze mieć to już za sobą!!!!! Nigdy więcej żadnych (własnych) ślubów!!
emptyline   Big Milk Straciatella
04 czerwca 2017 21:03
magda, ta niebieska jest serio bardzo ładna, wyglądasz super! Ja bym chodziła w niej na co dzień :P
Scottie musi koniecznie pochwalić się zdjęciami, bo jest piękna! 😉
Scottigratulacje 🙂 czekamy na zdjęcia. 🙂

magda w niebieskiej wyglądasz super. Warto czasami uciekać od schematów. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
04 czerwca 2017 22:37
Może znajdę jakieś ładne zdjęcie, to wrzucę 😉

A póki co...
Hahaha, brawo ja! Link poprawiony 😉
Scottie, wrzuciłaś link do tej strony 😉
To ja może też póki co, na szybko, powiem tyle: było cudownie, fantastycznie, najlepiej jak tylko mogło, wesele było najlepsze na jakim byłam i bardzo się cieszę, że to moje własne 🏇 Goście do ostatniej piosenki wypełniali parkiet i nie chcieli z niego zejść, jedyną mniej zadowoloną osobą był kierowca autobusu, który na tą wesołą ekipę czekał 😁

Edition. Kolega ułan nas złapał pod kościołem  😀

Scottie, Szalona😉, gratulacje 😀 Pomimo stresu z chęcią zorganizowałabym jeszcze jedno swoje wesele 😀 Uwielbiam śluby <3

magda, niebieska sukienka wygląda bardzo fajnie 🙂 Moim zdaniem nawet jeśli zakładasz sukienkę raz do roku, to warto mieć jeden taki wyjściowy zestaw (+buty na obcasie, choćby małym+torebka), bo okazje w stylu ślub, komunia, obrona, imieniny zdarzają się, a po co biegać w panice 😀
I polecam wytalkowanie ud przed wyjściem - też nie cierpię tego uczucia ocierania się lekko spoconej skóry :p
Scottie, Szalona😉, wielkie gratulacje! :kwiatek: Teraz tylko czekać na zdjęcia, super! Szalona😉, pieknie wyglądaliście 😉
Scottie, Szalona wielkie gratulacje😉
Ja też chętnie zobaczę zdjęcia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się