Ochraniacze

No dobra wszystko spoko ale jednak same owijki to czasem za malo... i co wtedy?
faith, a planujesz w upały jeździć po 2-3 godziny? Bo na taką normalną jazdę możesz śmiało założyć każde ochraniacze. Chyba że chodzi Ci o puszczanie na padok.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 czerwca 2017 20:43
faith O co chodzi z tym za mało?
Oj! Nie przyjzalam sie dobrze i myslalam, ze podklada jest osobno. Dzieki za podpowiedz 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 czerwca 2017 23:41
Są też podkładki o nazwie climatex,  bo to chyba właśnie dotyczy tego materiały z którego są wykonane.
Jak dla mnie rewelacja, widziałam też,  że BR robi podobne i owijki combo i podkładki.  I następne kupię chyba właśnie BR na próbę.
No na przyklad dragi/skoki jakies?

Wlasnie nie mialam dawno skorup takich typowych, mam poki co takie neopreny i kurde ostatnio po godzinie gira mokra az cieklo...

Stad moje pytanie 🙂 Ale moze po prostu jakies felerne te pianki i stad ten efekt.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 czerwca 2017 08:39
Faith moje konie chodziły czasami zawody skokowe w owijkach.
faith, możesz skakać w owijkach, czasem konie chodzące nawet wysokie konkursy z przyczyn zdrowotnych (np. nakostniaki) skaczą w owijkach. Ja sama tez tak jeździłam w zeszłym roku na kilku zawodach (duża rana plus nakostniak na zadniej nodze), tak startował Skrzyczek na Aresie i wielu innych. Wydaje mi się, że w neoprenach nogach dużo szybciej się zagotuje niż w skorupkach. 
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
09 czerwca 2017 21:40
Nie chce złorzeczyć, ale obawiam się,  że koniec z świetna jakością Woof Wearow Double Lock  🙁 ...  Producent zmienił materiał skórzanego wzmocnienia na taki o fakturze kratki. Już w dotyku nie jest taki solidny jak poprzedni,  zwłaszcza, że mam porównanie na żywo, bo jedna para przyszła mi że starej serii a druga już z nowym materiałem...  🙁 po tym co stało się z pro maxami na strychujacym koniu obawiam  się, czy WW skończą tak samo... 


xequus, a to już 2-3 lata temu widziałam w Becker te kratki. Trzeba by spytać dziewczyn, które zamawiały bezpośrednio z WW co mają.
xequus ja mam takie z kratką - mój kuty i radosny koń nosi na jazdę i padok od około 4 miesięcy i kompletnie się z tym nic nie dzieje - nie ma nawet rys na tym więc może nie będzie tak źle  :kwiatek:


xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
11 czerwca 2017 17:28
Dobrze słyszeć  :kwiatek: revolta jak zawsze niezastąpiona 🙂
Szukam opinii na temat Fair Play Pro Air. Cena jest przyjemna jak na ochraniacze które mają być oddychające. Jak to przpuszczanie powietrza ma się w praktyce? Ktoś miał? Z góry dzięki 🙂
Czy ktoś jest w stanie porównać "oddychalność" ochraniaczy:

- Woof Wear double/single lock

- BR  pro mesh

- Gera mesh tec

Wdzięczna będę nieopisanie... :kwiatek:
Czy ochraniacze Anky Climatrole sa sprzedawane po 2 czy 4 sztuki? W sensie cena obejmuje 2 czy 4?
Dwie sztuki
Odpadł mi jeden kołek z ochraniaczy HKM Dance, gwint jest cały. Nie wiecie gdzie można zdobyć takie kołeczki?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 lipca 2017 07:04
Wpadam z pytaniem pewnie totalnego laika  😡, ale jak nie zapytam to się nie dowiem  😁

Czym właściwie oprócz ilości rzepów różnią się ochraniacze na przody od wysokich tyłów?  👀

Wybaczcie jeśli to najgłupsze pytanie świata, ale w zasadzie tak mnie naszło w ten weekend i może za słabo szukałam, ale nie znalazłam odpowiedzi.
Pewnie tym, że zadnie są wyższe i szersze od tych na przód (w tym samym rozmiarze).
martyna0112, spróbuj na allegro poszukać.
Rudzielc_23 dziękuję, nie wiedziałam jak to się fachowo nazywa 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 lipca 2017 10:09
Czy ktoś ma opinie o ochraniaczach firmy Lemieux?

O ten konkretnie model mi chodzi:

https://tophors.pl/collections/bandaze-i-ochraniacze/products/lemiexu-ochraniacze-mesh-brushing-prosport
Jakieś opinie o tych ochraniaczach?
https://www.gnl.pl/ochraniacze-ujezdzeniowe-busse-basic.html
Jak sprawują się w upalne dni? Czy noga mocno się przegrzewa? I ogólnie czy dobrze chronią?
Poszukuje białych ochraniaczy ujeżdżeniowych, obszytych futerkiem w kolorze naturalnym.
Mógłby ktoś, coś polecić? Wszystkie które widzę w internecie mają białe futerko  🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 lipca 2017 08:42
diaroxroxi Schockemohle miały takie futro,  Hansbo,  Kentucky
dairoxroxi, Horze
Dziękuję pięknie, zamówię Hansbo  :kwiatek:
Jakie ochraniacze ujeżdżeniowe polecacie? Najlepiej takie, żeby i na zimę mogły być i na lato, żeby zbytnio nie przegrzewały nogi. Póki co mam na oku te:
https://www.gnl.pl/ochraniacze-ujezdzeniowe-busse-basic.html
https://www.gnl.pl/ochraniacze-br-pro-max.html
I jeszcze takie pytanie: jakie opinie o ochraniaczach podszytych futerkiem? W szczególności chodzi o te:
https://konik.com.pl/Ochraniacze-Eskadron-z-futerkiem-Faux-Fur-CLASSIC-SPORTS-wiosna-lato-2017-navy
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi 🙂
rybka   Różowe okulary..
15 lipca 2017 21:49

Alik
Pierwsze mają dość cienki neopren, więc zależ czy koń np się strychuje czy nie.
Drugie jak masz konia strychulca - zaomnij, bardzo słaby materiał, do tego nie oddychają.
Trzecich nie znam, ale wyglądają najlepiej z tych zamieszczonych.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się