moda, ciuchy etc...

wiedźma, - a próbowałaś wrzucić w googla zapytanie "cocktail dress code female maxi dress"? Jest dużo inspiracji jak się na obrazki przełączy 🙂
matko...ależ obwarowania  😉 To ja ze wsi i się nie znam ani trochę. Jak dobrze, że nikt mnie nie zaprasza na takie cuda. Tu dres code, tu garden dress code, tu coctail dress  😲
tunrida, haha o tym samym pomyślałam 😀
Skoro jest wyszczególnione na zaproszeniu, to wystarczy wpisać w Google, żeby nie zaliczyć wtopy przed szefem i pewnie klientami...
DressageLife, wiem, co to znaczy cocktail dress code, ale rozmawialam tez z kolezankami z innych krajow w co sie ubiora i dlatego poszlam myslami w inna strone, bo nie wyglada mi to na sztywne trzymanie etykiety z ich strony. 🤣

Akurat klientow nie bedzie, beda tylko i wylacznie pracownicyei nasze osoby towarzyszace. I spokojnie, raczej zaliczam sie do osob, ktore do tej pory nie mialy wtop ubraniowych w zyciu oficjalnym, wiec mysle ze i z tego zadania wybrne😉.

Co do malej czarnej- serce krzyczy tak, rozum mowi nie, bo na codzien sie juz tak nosze i prawdopodobnie bedzie upal tego dnia, wiec nie warto sie parzyc na sloncu.

Ponawiam pytanie o sklepy stacjonarne Wro/Krk.🙂
Ja miałam problemów stokroć bo się związałam z chłopem co praktycznie co dwa tygodnie musi chodzić na jakieś oficjalne obiady, kolacje, spotkania, defilady, etc.
Szłam na łatwiznę i robiłam sobie foty, które wysyłałam do dziewczyn, które miały więcej doświadczenia w tych tematach  😁 Ja bym się podpytała bliższych współpracowniczek w firmie w czym idą!

Jeżeli impreza jest latem, w ciągu dnia: kolory jasne, pastele; jeżeli wieczorem to zdecydowanie ciemniejsze tony. Jeżeli jest 'coctail' to zdecydowanie nie szłabym w maxi tylko w midi(przed kolano raczej). W małej czarnej bym nie chciała iść, na takiej imprezie warto zaszaleć  😉

Jak byłam w Polsce to się obkupiłam w simple przede wszystkim(kocham przeceny!)
ovca   Per aspera donikąd
01 czerwca 2017 16:41
[quote author=wiedźma link=topic=168.msg2685235#msg2685235 date=1496261072]

Ponawiam pytanie o sklepy stacjonarne Wro/Krk.🙂
[/quote]

feema na Szewskiej, Vissavi w magnoli/sky tower 🙂
gdzie dostane taką zwiewną sukienkę na ramiączkach ale z rękawami? Cos w tym stylu?
Szukam ładnej piżamy z długimi spodniami (lub 3/4) oraz krótkim rękawkiem. Ma to być dla mojej mamy, wiec niekoniecznie z Minionkami, ale cała z koronki tez średnio.
Jakieś pomysły gdzie szukać? W Oysho nie widziałam nic ciekawego
H&M ma spory wybór.
cavaletti w TESCO mają świetne piżamy, z przyjemnej w użytkowaniu czystej bawełny.
cavaletti, - intimissimi. Ja tam mamci na święta kupiłam (bawełnianą całą, akurat z długim rękawem, ale w lecie pewnie z krótkim też mają), super jakość, może nieco droższe, ale myślę, że na prezent warto 🙂
Za Oysho nie polecam. Szybko szmacieją...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2017 13:56
Potrzebuję pomocy z dodatkami :kwiatek:
Mam sukienkę bez ramion- czarno-turkusową z białymi akcentami, do tego niebiesko-zielone włosy. Idę na ślub- w jakich kolorach szukać dodatków? Buty będę miała chyba czarne, torebkę muszę dopiero kupić, nie wiem co z paznokciami, zastanawiam się czy niebiesko-zielone ombre to nie będzie już przesada, z kolei czarne jakoś mi się nie widzą.
Czy może iść w coś białego/beżowego/srebrnego? Dokupić takie buty, torebkę i zrobić np. syrenkę na srebrnych paznokciach? 🤔
Jak dostanę się do telefonu to wrzucę zdjęcie sukienki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 czerwca 2017 07:56
CzarownicaSa, gdzie się podziały Twoje piękne, rude włosy ?  😲
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2017 08:08
Schowane do szafy na rzecz eksperymentów- ale wrócą, spokojnie 😁
CzarownicaSa, - imo niebiesko-zielone ombre i czarne dodatki. Białe może się wybijać i wyglądać tandetnie bardzo, tak po oczach razić. Generalnie jasne buty do ciemnej sukienki mi się gryzą kosmicznie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2017 08:14
A może paznokcie też ciemne zrobić? Ten kolor na nich to nie będzie już przesada? 🤔
Jestem beznadziejna w modę 😁
Na coctail parties bardziej formalne u mnie zawsze się sprawdza "zaręczynowa kiecka Księżnej Kate".

Mając krawcową pod ręką zawsze możesz kupić prostą pasująca na twoją budowę kieckę i ją "odpicować", np.:
kupujesz taką http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0525930002.html#%C5%9Aliwkowy
i na przód na dekolt wszywasz tiul/koronkę i tą sama koronką/tiulem wykańczasz spód, takie 5 cm, wychodzące spod dołu. Imho w tym konkretnym przypadku śliwkowy tiul, bez aplikacji koronkowych wyjdzie super.
Jeśli chcesz bardziej "błyszcząco" to ten tiul pryskasz lakierem do włosów i obsypujesz brokatem (ale takim wielokolorowym w typie tęcza/syrenka/jednorożec), nie typowymi "sylwestrowym" kwadratami złotymi albo srebrnymi.
Do tego buty= cieliste szpilki z odkrytymi palcami.
Dodatki złoto lub srebro )cieniutki łańcuszek, kolczyki przy uchu małe punktowe) albo wcale.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2017 11:14
Ale ja już mam sukienkę... 👀

Stanęło na tym zielono-niebieskim ombre(swoją drogą nigdy nie miałam tak źle zrobionych paznokci 🤣 zrywam od razu po weselu) i czarnych dodatkach.
Pisałam w temacie "coctail party"🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2017 11:21
Aaaa :kwiatek:
Jakie buty na lato? Maja pasować do sukienki, spodenek i dżinsów. Sandały? Trampki? Chodzę po sklepach i nie wiem co kupic.. nie umiem kupować butów na płaskim obcasie..
CzarownicaSa, nie obraz sie, ale sorry, dramatycznie moim zdaniem wyglądasz w tych butach, które optycznie odbierają Ci 20 cm nóg, w tej sukience i w tych wlosach. Rude to było to, a i kreacje można było do nich dobrać odpowiednio wyrazista, ale nie pstrokata. Nie masz innej kiecki? Ja do takich włosów założyłbym monokolorystyczna sukienkę i w tym samym tonie dodatki.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2017 15:12
Tak tak wiem, wszyscy mi mówią że w kolorze jest beznadziejnie 😉 Ale ruda byłam już od 5 lat, warto czasem poeksperymentować 😉
Nie obrażę się, no coś Ty 😀 Dobra krytyka jest ok. Widzisz, nawet nie wiedziałam że le wyglądam w tych butach 😁 Kiecki innej nie mam, w czarnej iść na wesele to trochę lipa. Ewentualnie czerwona w kratkę ale to chyba jeszcze gorzej 😁
Mam też niby od siostry jedną, ale nie wiem czy się na wesele nada:


Kupować nowej nie chcę, bo trochę mi szkoda kasy 😉 Zwłaszcza, jeśli mam inne buty kupić.
CzarownicaSa, - ja bym wzięła tą od siostry i wtedy masz dwie opcje - czarne lub białe dodatki. Żakiecik, klasyczna szpilka i mała torebka i byłaby klasa. Możesz też przemieszać i np. biały żakiet, ale czarne buty, możesz wszystko na biało. Jak nie chcesz obcasów, to jakieś balerinki czy niewysokie, proste koturny też przejdą.
Pazurami się nie przejmuj, będą pod włosy 😉
PS. - Buty w takim kroju i wszelkie wiązane w kostkach zawsze skracają nogę. Jak masz do tego kieckę długości kawałek za kolano - 3/4 łydki, to ogólnie wizualne kombo skrócenia nóg.
Pisałam i mi zżarło post, nienawidzę tabletów... Pisałam ogólnie to samo, co keirashara, możesz zaszaleć i założyć buty i torebkę "pod kolor włosów", czyli na przykład granatowe😉 Np takie http://answear.com/749103-felice-torebka.html , http://answear.com/609282-gino-rossi-szpilki-fiorita.html i jeśli będzie chłodno o ton jaśniejszy żakiet zupełnie prosty lub na rockowo kurtkę ramoneske 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2017 15:44
Racja, ja generalnie mam wielgachne łydy i grube pęciny 😁 więc faktycznie pora na kupno nowych butów.
Później jeszcze strzelę fotę w kiecce siostry, chyba faktycznie stanie na niej.
mils   ig: milen.ju
06 czerwca 2017 16:29
Dziewczyny, gdzie znajdę ciuchy w podobnym stylu do Odder Side, ale w niższych cenach? Kupiłabym od nich prawie wszystko, ale zbankrutować nie chcę. 😁
mils, - medicine miewa podobne rzeczy, często maja promocje typu druga rzecz za 50%, czy przed chwila bylo 30% na wszystko 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się