Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)

Musze sie podzielic jednym boskim kadrem martvej  😎
wątek zamknięty
lusia722 teraz to ona dopiero odrasta, poprzedni własciciele obcieli mu ja do skory 🙄 Bo miał takie spacjalne ogłowiie do bryczki.. Ale jeszcze troche i całkiem odrośnie.
wątek zamknięty
Wow, ale wątek ruszył! 😀 Tyle super zdjęć i pięknych koni 🙂
patid1220, oby jak najdłużej, wszystkiego dobrego, choć spóźnione! :kwiatek:
faith, haha, ale mu dobrze!

I my też wskakujemy z fotkami. Jakoś nie mogę się zebrać do wyciągnięcia aparatu, więc znowu telefonowe 😉
Rośniemy, chodzimy na co raz dłuższe spacery, uczymy się nowych rzeczy - ale nic nowego chyba nie powiem, bo właściwie ten koń ma gdzieś wszystkie straszaki, fajnie reaguje na różne bodźce.
Zaliczył już pierwsze kąpiele, które nie zrobiły na nim wrażenia. Wlazł też do rzeki i bardzo mu się podobało!
Jak na razie to wzorowy uczeń 😉 Ale cóż - prawie trzy tygodnie temu skończył rok, to już bardzo poważny wiek 😉)
Pozdrawiamy wszystkich ciepło :kwiatek:

wątek zamknięty
harja, ależ się zmienił, dużo poważniej wygląda  z pyska  😉
wątek zamknięty
harja dziękuje  :kwiatek: no, a Twój rzeczywiście spoważniał, robi się coraz piękniejszy  😍
wątek zamknięty
anai, patid1220, dzięki dziewczyny, to jeszcze takie brzydkie kaczątko - niestety belgi w tym wieku pięknością nie grzeszą 😁
anai, aaaa, widziałam gdzieś na forum fotki twojego nowego nabytku - co za piękny koń!!! Powodzenia w pracy z nim, na pewno będzie kolejna maszyna 😍 i jaki wielki jest!
wątek zamknięty
harja wyglada jak inny kon 😲 tak doroslej.
wątek zamknięty
To ciekawe - faceci jak zgolą brodę to często wyglądają dziecinniej, a mały P. zrzucił brodę i wygląda prawie jak dorosły Pan Koń  😀
wątek zamknięty
Dokladnie Pan kon
wątek zamknięty
W tym roku moj kucyk dostał kropek... jeszcze nigdy tak nie wyglądał. Zmienia teraz sierśc w trybie ekspresowym i codziennie ma inny odcień.
wątek zamknięty
Hajduczek, jak ślicznie, jak sarenka  😍  🤣
wątek zamknięty
harja, pod tymi włosami taki ładny konik siedział 😀 😍
wątek zamknięty
Moona dziękuję. Jest równie szybki i zwinny jak sarenka jak daje nogę z padoku....
wątek zamknięty
coś ten mój książę wyszedł poważnie... 🙄

hajra przecudny ten twój  😍
wątek zamknięty
Alicja: O matko i córko  😍 Jest cudowny!  😜 Wnioskuję o więcej zdjęć!
wątek zamknięty
Zdjęcia moich paskud 😀


I znajomi którzy złapali się na fotki 🙂
wątek zamknięty
anil22, faktycznie wygląda już trochę doroślej, choć teraz tylko wielki łeb i długie nogi idą 😉
Fokusowa, hahahah rewelka porównanie 😀
Hajduczek, przepiękne jabłuszka, uwielbiam takie!
Burza, dziękujemy, czy ładny, to się okaże jak całkiem wyrośnie🙂😉)
Alicja, ależ fotogeniczny ten twój zwierz
BW, "paskudy" i jedzenie synchroniczne 😉) fajne są!
wątek zamknięty
A ja Wam wrzucę moje siwe dziecko z nowego miejsca, w którym jesteśmy od... trzech dni!

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18814101_1557989030912185_4010702414675897458_n.jpg?oh=12386fd0668672b6fb16553113bb43d1&oe=599D3EE0[/img]

A ja puchę podwójnie, bo właścicielka pensjonatu się jej nachwalić nie może!
Wiadomo - swój koń to patrzysz jak na złoto, ale jak ktoś obcy docenia to serce rośnie.

Jestem z niej dumna, bo zupełnie bezstresowo podeszła do tematu. Nowe miejsce? Ok. Nowe konie? Ok. Nowy boks? Ok.
I w sumie jest OK.  😀
Odnalazła też wielką miłość i to z wzajemnością, ale niestety koń wyjedzie za jakiś czas, więc uzgodniłam z właścicielką, że nawet jakby była możliwość to nie będziemy ich łączyć.

Teraz ciekawią mnie relacje ze stadem. Na razie wygląda na to, że obie strony zaakceptowały się (nie było żadnej burdy). Kwestia teraz jej pozycji w nowej grupie. Pewnie pod koniec miesiąca sytuacja się rozwiąże.
wątek zamknięty
Moje złotka 🙂
Toskania


Te Quiero


Camerun
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 czerwca 2017 18:29
Tajnaa fajne imię dla małego 😀 Następny będzie Ti Amo? 😉
wątek zamknięty
może być 😀
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
03 czerwca 2017 14:50
Dziękuję za miłe słowa odnośnie Grubego  :kwiatek: :kwiatek:
tajnaa Te Quiero skradł moje serce  😍 cudo!

Ja mam fotkę ze spaceru 🙂

(Harja :kwiatek🙂
wątek zamknięty
A to fotki z przedwczorajszych urodzin kucyka... 14 lat... a dopiero co kupowałam trzylatkę.




wątek zamknięty
A to moje pyśki  🙂
z serii ''Pani na pastwisku ,do ataku !! ''  😂
wątek zamknięty
Hajduczek, piękny  😍
tajnaa, 100 procentowe złotka  😜
PumCass zaskakujące miejsce do końskich spacerów, ale widać że na koniu nie robi najmniejszego wrażenia  🙂
SzalonaBibi, kolejnych co najmniej 14 stu lat w zdrowiu  :kwiatek:

Moje młode, od jakichś trzech tygodni regularnie pod siodłem a chodzi tak że nie chce się zsiadać 🙂

wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
04 czerwca 2017 10:11
brzezinka Z przyjemnością bym Ci go ukradła  😍
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
04 czerwca 2017 13:50
brzezinka To akurat nasza standardowa trasa przez wiochę - tunel pod przejazdem kolejowym, za nim już tylko wał, rzeka i pola 😉 Koń pancerny, mało co go już w życiu rusza.
Piękny ten Twój młodziak 💘
wątek zamknięty
PumCass ,,grubasy,, tak chyba już mają, że mało co je rusza  🙂 To w nich kocham właśnie, po prawie dwóch tygodniach stania, można spokojnie jechać w teren bez żadnych niespodzianek  😍
wątek zamknięty
😲 😍
wątek zamknięty
patid1220, z grubasami to wcale nie tak do końca jest😉) loteria jak i u goracokrwistych 🙂
Piękne zdjęcie 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.