Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

No dobra, ale konie prywatne chodzą z reguły trochę mniej niż rekreacyjne, czyż nie? i nie jeżdżą w zastępie oraz raczej mają je osoby bardziej zaawansowane skutkiem czego łatwiej się dogadać. ak, Maharadża jest do sprzedania lub dzierżawy z rąk prywatnych, Jessica zdaje się też stoi w Santosie.
Czy ktoś orientuje się może gdzie w Krakowie lub okolicach mozna zakupić trociny na ściółkę dla koni?
Sprawa dość pilna 😀
A muszą byc trociny, czy może być pellet drewniany?
Wiem że już kiedyś pytałam ,ale szukam znowu 🙂

Może ktoś z dawnych czasów Santosa ma zdjęcie mojego Laptopa jak był źrebakiem lub fotki jego matki Lawiny?
MonioRek może spróbuj napisać na fb Santosa 🙂
[s]Dziś w nocy w centrum Krzeszowic znaleziono 2 konie. Gdyby ktoś wiedział komu uciekły proszę o wiadomość![/s]
edit. właściciel zlokalizowany 😉
MonioRek może spróbuj napisać na fb Santosa 🙂


Jak Lapek juz był mój staliśmy jeszcze w Santosie i niestety nikt z kim rozmawiałam nie ma jego fotek, na starej stronie tez nie ma 🙁
Potrzebuję kogoś "sensownego" do przepracowania z koniem kilku rzeczy. Może być "naturals" lub nie. Koń "lubi" wierzgnąć w jeźdźca podczas upadku.  Może jakaś praca z ziemi itp.? Jesteście w stanie kogoś polecić? Może być na PW ( stajnia 30 km. od Krakowa w stronę Bochni, dobry dojazd)
Jeśli "naturals" to może Justyna Mitka?  👀 Znam przypadek w którym sporo pomogła.
Potrzebuję kogoś "sensownego" do przepracowania z koniem kilku rzeczy. Może być "naturals" lub nie. Koń "lubi" wierzgnąć w jeźdźca podczas upadku.  Może jakaś praca z ziemi itp.? Jesteście w stanie kogoś polecić? Może być na PW ( stajnia 30 km. od Krakowa w stronę Bochni, dobry dojazd)


Sprawd na facebook  z naturalsów to Joanna Mrzygłocka-Marzec i Katarzyna Jasińska, z "normalnych" może Magda Jopek?
dzięki, będę dzwonić  :kwiatek:
Sprawd na facebook  z naturalsów to Joanna Mrzygłocka-Marzec i Katarzyna Jasińska, z "normalnych" może Magda Jopek?

Zwłaszcza ta pierwsza z pań  :kwiatek:
Gdzie w Krakowie mogę się umówić na jazdę, ale na jakimś kucu, albo małym koniu (150cm)?
Gdzie w Krakowie mogę się umówić na jazdę, ale na jakimś kucu, albo małym koniu (150cm)?

Jeśli może być kawałek za Krakowem, to małe konie i kucyka ma stajnia w Jaśkowicach.
http://podwislanymwalem.pl/aktualnosci.html
W Facimiechu dysponujemy stawką niewysokich koni. Jeden z nich to zeszłoroczna mistrzyni małopolski młodych jeźdźców 🙂
Kurde, daleko dla mnie z Węgrzc. Wolałabym coś bardziej na północ od centrum  👀
Kurde, daleko dla mnie z Węgrzc. Wolałabym coś bardziej na północ od centrum  👀


Może u Szarych coś jest ew Stary Młyn?
W Siborowicach w Conyrai maja islandery, ale tam chyba! jest rekreacja tylko dla dzieciaków. No i można podziwiać alpaki 😀
W Siborowicach w Conyrai (...)

SiEborowicach. Wydaje mi się, że nie ma odgórnej zasady określającej wiek jeźdźców. Ale fakt, spotkałam tam tylko dzieci.
Tak, zgubiłam "E". Byłam tam raz w życiu przejazdem i tak mi powiedziano, ale może to było dawno i nieprawda 😉.
w Sieborowicach widziałam tez dorosłe osoby na jazdach 🙂
Tak, zgubiłam "E".

Tu jestem  🤣
Cariotka   płomienna pasja
02 czerwca 2017 22:33
gdzie najlepiej wyprac derki i najblizej targowiska/biezanowa ?
http://www.bmfoka.krakow.pl/
Spróbuj się tam zapytać, mają dość szeroki wchlarz usług.
W Łężkowicach możesz.
gdzie najlepiej wyprac derki i najblizej targowiska/biezanowa ?
w pralni w bonarce
Cariotka   płomienna pasja
06 czerwca 2017 11:58
I przyjmą? Nie wiesz po ile?
Czy ktoś się wybiera jutro na konsultacje żywieniowe w Hidalgo?  🙂
I przyjmą? Nie wiesz po ile?

tak, z impregnacja koszt 55 zł
Gdzie w Krakowie mogę się umówić na jazdę, ale na jakimś kucu, albo małym koniu (150cm)?


Na Gościńcu koło Skały są takie konie obecnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się